Predstavnici ambasade RUSIJE prisustvovali na predizbornoj konveciji Cede Jovanovica
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 49

Tema: Predstavnici ambasade RUSIJE prisustvovali na predizbornoj konveciji Cede Jovanovica

Poznat _Milanche_ (avatar)
    Učlanjen
    25.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Podrazumevano Predstavnici ambasade RUSIJE prisustvovali na predizbornoj konveciji Cede Jovanovica

Na predizbornoj konveciji Cede Jovanovica prisutovali su predstavnici mnogih ambasada iz Srbije a izmadju ostalog i predstavnivi imbasade Rusije,Nemacke,Velike Britanije,SAD.
    Predstavnici ambasade Rusije dobili su veliki aplauz kao i predstavnici ambasade SAD.

Iskusan Enfroz2891. (avatar)
    Učlanjen
    28.05.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Predstavnici ambasade RUSIJE prisustvovali na predizbornoj konveciji Cede Jovanovica

Dosadan si.Smorio si na kvadrat.Svaki dan po neka tema o beznacajnoj stranci kao LDP da bi isprovociaro radikale da pljuju pa da se kao intelektualno "izdignesh".Ovaj 4um nije mesto za plasiranje predizbornih kampanja,bar ja sam tako shvatio.Kljuch.
    Apelujem na sve da izraze podrshku Chedinoj konvenciji chak i ako misle totalno suprotno,na taj nachin nece imati o chemu da se pricha na ovoj temi.

Učlanjen
    25.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Podrazumevano Re: Predstavnici ambasade RUSIJE prisustvovali na predizbornoj konveciji Cede Jovanovica

Citat Original postavio Enfroz2891.
    Dosadan si.Smorio si na kvadrat.Svaki dan po neka tema o beznacajnoj stranci kao LDP da bi isprovociaro radikale da pljuju pa da se kao intelektualno "izdignesh".Ovaj 4um nije mesto za plasiranje predizbornih kampanja,bar ja sam tako shvatio.Kljuch.
    Apelujem na sve da izraze podrshku Chedinoj konvenciji chak i ako misle totalno suprotno,na taj nachin nece imati o chemu da se pricha na ovoj temi.
    nemoj da gusis slobodu govora...

Iskusan Enfroz2891. (avatar)
    Učlanjen
    28.05.2006.
    Reputaciona moć
    0

Da,da,da,....izvinjavam se.....
    Prosvetlio sam se trenutno,evo....u potpunosti podrzavam konferenciju, i Chedu i nadam se da ce formirati vladu.Ziveo Cheda!Slazete se evribadi ?

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

Podrazumevano Re: Predstavnici ambasade RUSIJE prisustvovali na predizbornoj konveciji Cede Jovanov

Ma ti Rusi su nahebali cim dodje narodna vlast sa Tomom Lopatom na celu ionako ce ih stici kazna za primanje Cekua a ovo ce im samo pogorsati polozaj sunac im izdajnicki.

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2079

Podrazumevano Re: Predstavnici ambasade RUSIJE prisustvovali na predizbornoj konveciji Cede Jovanov

Citat Original postavio Enfroz2891.
    Ахахаха...........жива истина што пишеш............ ево и ја ћу да им дам по дршку.......
    додуше само визуелно али и прецизно..............
    ахахааааааааааааааааааа.... .....баш си ме засмејао.......

БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

Zainteresovan član Yan (avatar)
    Učlanjen
    22.05.2006.
    Reputaciona moć
    46

Kao prvo ne lazi, kao drugo ceda je tebi druze udario u glavu onako zesce, bolje ti je da predjes na votku...

Učlanjen
    25.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Citat Original postavio Yan
    Kao prvo ne lazi, kao drugo ceda je tebi druze udario u glavu onako zesce, bolje ti je da predjes na votku...
    Daj covece odkud lazem?Dobili predstavnici ruske ambasade ogroman aplauz najveci uz SAD.
    Sta te briga sta je meni udarilo u gavu brini ti o sebi.

Buduća legenda
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Ово страначко лобирање је постало сморно...:shock:

Učlanjen
    25.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Citat Original postavio misoni
    Ово страначко лобирање је постало сморно...:shock:
    misoni nije lobiranje nego cinjenica da predstavnici ruske ambasade dodju na konveciju kod tebe a ne idu kod radikala.

Buduća legenda
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Мени само смета што смо већина срби,а понашамо се као да имамо различите интересе!Погледај амере!Каква је разлика између републиканаца и демократа,и,где су им друге партије?

Učlanjen
    25.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Мени само смета што смо већина срби,а понашамо се као да имамо различите интересе!Погледај амере!Каква је разлика између републиканаца и демократа,и,где су им друге партије?
    Zato sto je tamo politicka scena profilisana i postoji potpuna vladavina kapitala.
    Uskoro ce to vreme doci i kod nas.

Veoma poznat filatelista, pa šta? (avatar)
    Učlanjen
    08.05.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    373

Mene to ne tangira. Potpuno nevažno. Jasno je da svi imaju neke prijatelje po Rusiji.... Čeda, radikali, Čeku... za svakog se neko nađe....

Učlanjen
    25.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Citat Original postavio filatelista, pa šta?
    Mene to ne tangira. Potpuno nevažno. Jasno je da svi imaju neke prijatelje po Rusiji.... Čeda, radikali, Čeku... za svakog se neko nađe....
    to i ja kazem samo sto radikali nemaju prijatelje u zvanicnoj rusiji nego medju nekim klovnovima tipa Zirinovski ili medju komuncima.
    Poslednji put ažurirao/la _Milanche_ : 19.11.2006. u 16:20

Veoma poznat filatelista, pa šta? (avatar)
    Učlanjen
    08.05.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    373

Citat Original postavio _Milanche_
    to i ja kazem samo sto radikali nemaju orijteje u zvanicnoj rusiji nego medju nekim klovnovima tipa Zirinovski ili medju komuncima.
    I svi to predstavljaju kao vrlo bitno i presudno. Narod je to provalio, ili nije...

Učlanjen
    25.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

dobar deo naroda nije...

Buduća legenda
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Zato sto je tamo politicka scena profilisana i postoji potpuna vladavina kapitala.
    Uskoro ce to vreme doci i kod nas.
    Уопштен и бајковит одговор!Сад би требао да напишем пост од две стране.Нити имам живаца да га пишем,а и сам не волим да читам такве постове.То време неће скоро доћи код нас.Зашто?Па размисли...Не због странака,већ због њихових лидера.

Učlanjen
    25.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Уопштен и бајковит одговор!Сад би требао да напишем пост од две стране.Нити имам живаца да га пишем,а и сам не волим да читам такве постове.То време неће скоро доћи код нас.Зашто?Па размисли...Не због странака,већ због њихових лидера.
    zato sto i danas vec skoro da imas situaciju da krupan kapital finansira sve partije.Jos neko vreme moci ce da se zaradi novac koristeci privilegije vlast.Kad se i taj proces zavrsi a to znaci kad vise ne bude kapitala u drzavnoj svojini(tipa javnih preduzeca) kad se zavrsi proces davanja koncesija i jos ponesto(citaj 10-15 godina) apsolutno vise politicari nece ni o cemu odlucivati nego ce biti pijuni krupnog kapitala.

Buduća legenda
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Лепо што си убеђен у то.

Učlanjen
    25.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Лепо што си убеђен у то.
    dobro a kako je ti mi sad objasni?

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

doslo zadnje vreme kad se cedoidi fataju za ruse.... joj zivote šta li ce sad eraser na ovo da kaze? rekao sam ja da su ldp-ovce rusofil u dusi

Učlanjen
    25.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Citat Original postavio marlon
    doslo zadnje vreme kad se cedoidi fataju za ruse.... joj zivote šta li ce sad eraser na ovo da kaze? rekao sam ja da su ldp-ovce rusofil u dusi
    vidis cedoidi misle da je potrebno imati perfektne odnose sa svim velikim silama...SAD,EU,Rusija...

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

jes'... a ja umem da savijam sarmice sa zeljem

Učlanjen
    25.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Citat Original postavio marlon
    jes'... a ja umem da savijam sarmice sa zeljem
    svaka cast zvacemo te Jadranka :-)
    Samo mi nadji izjavu u kojoj su Ceda ili Canak rekli nesto lose za Ruse?
    Kad je prodavana beocinska cementara Lafarzu Canak je ako se secas cudna pravio u javnosti buneci se protiv toga i gurajuci neku rusku cementaru kao kupca koji nudi vecu cenu(sto je inace bilo tacno).

Buduća legenda
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

dobro a kako je ti mi sad objasni?
    Прво,политичари неће дозволити да им неко избије из руку изворе пара за које не морају ништа да раде.Погледај например закон о расподели средстава из буџета за време изборне кампање.Друго народ,не само срби него и сви остали(мислим на већину)нису навикли да раде, и то се не мења годинама.Лакше је чекати да комшији цркне крава(или сам комшија).Треће,ратови који су се водили на овим просторима нису се водили због верске и националне нетрпељивости(то су само поводи),него због пљачке.Уосталом,суштина свих ратова је пљачка и отимачина!Све док постоји могућност да неко овде изазове рат и прода оружје,нећемо живети као нормалан свет.

Slične teme

1. Odgovora: 40
    Poslednja poruka: 24.03.2009., 17:18
  2. Uloga Cede Jovanovica u mucenjima i ubistvima
    Autor WinstonSmith u forumu Politika
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 09.07.2007., 20:53
  3. DIRTY SOUTH i njegovi predstavnici
    Autor LGFloyd u forumu Muzika
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 07.04.2007., 13:29
  4. Vesna Pešić: Zašto sam na listi Čede Jovanovića
    Autor Eraserhead u forumu Politika
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 15.12.2006., 20:07
  5. Da li ste ikada prisustvovali cinu sexa drugih osoba?
    Autor slucajno svratio u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 11.08.2006., 00:44

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •