Ikobo transfer novca . . .

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

LovacNaNovac

Obećava
Poruka
68
Pozdrav svima!

Hteo bi da vam predstavim sistem za slanje novca preko interneta.Postoji vise razloga zasto koristim Ikobo :

-Brzi transfer.
-Male provizije.
-Prihvataju clanove iz Srbije.
-Jeftiniji su od WesternUniona.
-Moji najblizi dobijaju Ikobo VISA karticu koju mogu da koriste na svakom nasem Bankomatu

Kako sve ovo fukcionise.
1.Prvo se treba uclaniti.
2.Treba da imate vasu Visa karticu.
3.Ostaje vam samo da posaljete Ikobo karticu (koju platite 9.56$-samo jedanput,pri prvom slanju)
4.Vas rodjak(ka),dobiju karticu posle 2-3dana(kartica ima kod od 4 sifre koju doijete u pismu sa karticom) ili ukoliko vas rodjak unese vas mail,kod dobijete na mail.
5.Svaki sledeci transfer je u roku od nekoliko minuta.
6.Provizija je fiksna 5$ po transferu + 3% od sume koje saljete!
7.Posle prijema novca samo ostaje da odete do BankoAutomata

Mozete uclaniti i vase prijatelje rodjake itd.Ali njihovim clanstvom ne dobijate novac :(
Znaci ovaj program nije kao PayPal.Clanstvom vasih prijatelja dobijate samo besplatno slanje bez njihove provizije.

P.S.Za administratore foruma-Znaci ovo jeste afilacija ali se ne radi o zaradi novca vec o besplatnim transakcijama ka nasim najdrazima.Zato sam i resio da vam predstavim ovaj program.Nadam se da ce forumasi i svi ostali konacno moci da zaborave PayPal zahvaljujuci Ikobo.

IKOBO-HVALA TI STO POSTOJIS!


Uclanite se preko mog linka.Jedno veliko HVALA svima!

http://www.ikobo.com/ref.cgi?r=MN301250FR

Orginalna poruka o njihovom programu afilacije-

Refer a Friend

Earn a free transaction!

Tell your friends about iKobo and earn a free transaction when they send money the first time!

Let your friends enjoy the convenience and security of sending money online with iKobo.
The more friends you refer, the more free transactions you earn.
 
ebote, lovac bas si uporan.... Ajd da te ne diram jos, ali po narednim komentarima koji slede, a bice ih, znaces sam da li temu treba ostaviti ili ne...

Pusticu malo forumase da se ispucaju...

Uvijek imas neke fix ideje i prijedloge, ali redovno to ide preko nekog tvog linka ili na neki nacin da dodjes do zarade ma koje vrste, ali pri tom krstaricu koristis za reklamiranje em nekog ili necijeg, ili licnog interesa..

Kao sto rekoh, necu da te diram neko vrijeme, pa ce forumasi odluciti o tome, a i sam ces da svaris da li je to to ili ne..

Do tada ....
 
..da li znas kolika se provizija napljacuje prilikom podizanja novca na bankomatu? Posto taj Ikobo verovatno nije baziran u Srbiji, podizanje novca u srbiji je podizanje novca u inostranstvu na bankomatu...tu sigurno osinu jos neku proviziju....tih 5$+3% zvuci stvarno jako dobro sa obzirom na to kako Western Union i banke pljackaju za wire transfer....Hajde kada isprobas taj sistem na delu ne samo u teoriji, t.j. kada nekome zaista i posaljes novac i on ga podigne napisi nam o tome kako je sve proslo i sta sve mora da se plati.
Pozdrav
 
Hvala ti na poruci jer ovo nisam objasnio.Sistem sam vec isprobao slao sam novac bratu i majci znaci oni imaju Ikobo Visa kartice(zive u Srbiji).Evo orginalne poruke sa njihovog sajta po pitanju podizanja novca.

-ATM Balance Inquiry Free
-ATM Withdrawal $1.99
-Declined ATM Withdrawal $0.99
-Point of Sale Purchase Free

U prevodu 0.99$ do 1.99$ pri podizanju novca,a placanje po prodavnicama itd... ne nosi proviziju-besplatno!
 
@LovacNaNovac


Kao sto i sam vidis reakcije ljudi koji citaju..

Napominjem da nemam nista licno protiv tebe niti tvojih dobrih namjera, ali ocigledno da ova vrsta reklama ne pali ovde, a pored svega besplatno reklamiranje ne ide, ma ko bio u pitanju...

Pozzz..zzzz
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top