Provokacija sa Pravnog fakulteta

Рабин

Zainteresovan član
Poruka
153
Loša procena Ministarstva pravde
Goran Ilić, profesor krivičnog prava na Pravnom fakultetu, ističe da svako odlaganje najavljenog zakona nosi rizik većeg izliva nezadovoljstva zatvorenika.

- Sada je došlo do predizborne kombinatorike i neke stranke nemaju interesa da se zakon usvoji. S druge strane, strankama na vlasti je bitno da se situacija smiri - rekao je Ilić za „Blic“. Profesor Ilić kaže da ministar može da daje obećanja isključivo ukoliko zna da je moguće da se postigne politički konsenzus.

- Stojković je sada u nezahvalnoj poziciji i on mora nešto da kaže. Ali ako daje obećanja bez realnog osnova, onda su to izjave koje teško da mogu da smire situaciju. Nije trebalo davati rokove i licitirati oko procenta smanjenja kazni. U Ministarstvu su morali da procene da će doći do ove situacije i da unapred daju objašnjenje zbog čega je usvajanje zakona prolongirano - kaže profesor Ilić.

Predsednik RS (robijaške stranke) Gospodin Opačić, poznati veternički biznismen, izjavio je u Sremskoj Mitrovici da je ovo bezočni napad na novu narodnjačku koaliciju, dodajući da će RS znati kako da se obračuna sa oponentima nakon ubedljive pobede koju očekuju na parlamentarnim izborima 21. januara 2007. godine.
 
misoni:
Ако се буду равнали према мерилима ЕУ,наши политичари ће сваком од њих поклонити по хацијенду уместо самице.:)
Ова ти је добра.
c007.gif
 
ra-ta-tat:
Kriminalci nisu ni odgovorni, a bogami ni dobronamerni clanovi drustva i ja stvarno ne znam STA ONI RADE U POLITICKOM ZIVOTU SRBIJE. Ja im ne bih dala vise ni pravo glasa, a ne jos i da imaju svoju stranku.
Šalom,
častim danas :!: :lol:
Stojković i Koštunica su danas pukli u skupštini. Nema vanredne sednice.
Jedino je pitanje kako toj dvojici, i svima koji ih podržavaju, dokazati da je mesto kriminalcima i ubicama u zatvoru a ne na slobodi.
Kad nekom svrake popiju mozak ni Tvorac mu ne može pomoći.
ON je posvetio one lidere i poslanike koji su rekli idiotskom predlogu jedno ljudsko NE.
Ko zagovara ovakvu amnestiju zagovara fizički i duhovni holokaust.
Rabin Rabinovič, sluga Božiji
 

Back
Top