A duzina sexualnog odnosa?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Z

Zille

Gost
Vidim da je duzina one stvari uvek zanimljiva tema, a mene sad zanimaju misljenja o optimalnoj duzini seksualnog odnosa. 15 min? 30 min? 2 sata? A tema se moze prosiriti i na pricu: Koliko dugo i koliko cesto je najbolje?
 
blondi:
Lord of Chaos:
Optimalna duzina je dok zena ne kaze 'dosta vise, ne mogu'....:) Inace, predlazem da zvanicna jedinica mere bude zenski orgazam.

Socna Blondi, duzina odnosa upravo je srazmerna mnozini zenskih orgazama, a zenski orgazam neka se racuna tri boda a muski jedan... Vazi ? Ako bih te zadovoljio, zasto to ne bi trajalo sve dok ti prija, ne ?


opet smo istih misli :)))))))))
 
blondi:
...i ti si siguran da me možeš zadovoljiti ,-)

da te podsetim mene zovu ledena, pitaš li se zašto... imam jako visoke prohtjeve i jako sam probirljiva... mada kad nađem život postane kaos (pitaj limenog ,-))

Itekako sam siguran, jer nije jos bilo takve ledenice ili kobajagi frigide koje nisam uspeo pobuditi i izluditi, samo ako su se htele dati na pola sata mojim prstima, jeziku i ostalom... ostalo je Legenda ... Sad, za svidjanje ko moze garantovati, prohtevi, ih ako je predavanje u ljubavi u pitanju, udri i ne zali, ali o kojem haosu ti govoris, osim ako to nije haos strasti i prijanjanja... Najsocnija Blondi !
 
Emi-li:
Nije tacno da duzina odnosa zavisi od zenskog orgazma(bar ne uvek).Moj bivsi decko je veoma brzo svrsavao tako da nikad nisam ja mogla da dozivim orgazam vec sam morala da ga odglumim.

Ajoooj... ne moze to tako. Moras da mu kazes kad nisi zadovoljna inace ode sve u mp3!!! A to je lak problem za rijesiti.
Mora jednostavno svako jutro par puta dobro da onesvjesti majmuna... poslije ce mu duze trebati da svrsi. :))
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top