Б92 из Србије отерала и Великог брата

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

zeljko-sa

Početnik
Poruka
7
Наша ,,велика,, ТВ кућа са националном фреквенцијом и ,,риалити шоу,, заврши у стилу како је почела од када је воде ,, они неки ,,.
Пљувачина по своме народу и кривици за све,отворене кампање против Устава,свакодневна плакања што Косово више није независно вечерас добише епилог...Никола није подобан,пуно прича,све види....истераше човека,не дадоше му ни рећ да каже,променише тему и начин рада,ушуташе народ пред капијама....покушаше да сакрију истину.А да ли се може,можда су тек сада упалили сва светла и отворили народу очи!Морају Николу пустити вани а онда ће ћовек све лепо да каже....како неко у кућу може доћи у дресу промовишући једну државу,како неко може певати а неко не може песму...и још по нешто....а ако и не каже доста се видело,зар не.
 
Evo, zasto je oteran Nikola, samo jedan mali insert od onoga sto se desavalo posle svadje Nikole sa edinom (ceo transkript imas na Ambasadi)"

..........- ZAŠTO SE ON UVREDIO? Zašto je sad on sve...
- Dobio baklavu!
- On je napravio problem sam. On je SAM napravio problem! Nije ga čak niko ni upozorio. On je sam izdemonstrirao problem, razumeš! To mi je žao. Što zna da je prihvaćen ovde, i mi smo ga svi prihvatili...
- Ne nego zato što je dvoličan.
- ...i ljubili ga, bre, i svi, bre, s njim... Molim?
- ZATO ŠTO JE DVOLIČAN! TROLIČAN! Jedno misli, drugo priča, treće radi...
- To mi je bezveze. Njegova reakcija mi je odvratna, razumeš. Odvratna mi je njegova reakcija. Nema šta da kaže. On ne može da ima nijednu zamerku... Što se tiče Srba i Srbije. Nema šanse, razumeš, nema šanse... Čak i od strane Velikog Brata, razumeš... Oni su mu organizovali večeru...
- Dobio svaki put da jede. Šesti put kad smo ulazili.
- ... i sve, sve je dobio. Dobio je večeru, vi niste nikad dobili ništa. To je jedini put kad ste nešto dobili... zbog njega...
- Dobio je baklave specijalno! Što smo mi dobili? k**** da izbijemo oči, bre! O čemu pričamo ljudi!...
- Razumeš, to je bezveze! Znači, čak ga je, ono, i ova emisija i oni svi što to...i oni su ga isto ispoštovali. I on uzme da plače i da napravi problem zbog jedne pesme, razumeš...
- Čemu? Što smo ja i Dragana htjeli da uživamo u našoj pjesmi!
- Nije trebao uopšte to da uradi!
- Možemo ja i Dragana da uživamo u našoj pjesmi. Jel možemo?... On i Jadranka mogu da uživaju uz Sarajevo, ljubavi moja. Jesam mogao ja da tražim Podgorice, ljubavi moja?... Beograde, svi vole tvoje nasmejane ulice, jesam mogao da tražim? Jesam tražio ijednoga sekunda da pošalju? Osjetio se ugrožen?

-----------------
Znala sam da ce Nikola morati otici......
Sta reci a ostati priseban i pristojan i ne opsovati :roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top