Zene,dal bi ste se....

Nikad se u zivotu ne bih ni posvadjala oko tipa, uvek bih ga prepustila ako vec dodje do direktnog konflikta oci u oci, a upravo zbog toga sto devojke nece da uzmu decka i da kazu "Hvala, prepustila si mi ga" nego lece svoje komplekse nize vrednosti tako sto zele da dokazu da je to on nju voleo pa je od mene otisao njoj, onda ne iskljucujem mogucnost da neka popije samar ili pesnicu, u afektu naravno.
 
Ne, nikada se ne bih potukla sa nekom tamo...

Ali, jednom jesam udarila samar izvesnoj muskoj osbi. Nikada do tada, a ni posle toga niasam mogla da poverujem da bih tako nesto uradila :shock:

A, sto pitas, jel te uzbudjuje ideja o dve zene kako se tuku? 8-)
 
Neeee...ti ako se iz bilo kog razloga samaras sa njom, spustas se na njen nivo..

..A imala sam slucaj, gde me je jedna devojka ( mladja od mene :roll: ) napala na busu, jer sam navodno pogledala njenog decka...a nisam znala ni nju ni njega...i tako me jurila par meseci, na busu me napadala, njih deset stelo, da me bije..strasno.. :shock: :roll:

Naravno ja sam se raspitala u skoli, ko sta, u cemu je fora...i onda saznam, da je u pitanju njen decko, koji me jurio godinu dana..a ja nisam imala pojma, da je njen..nisam ga primecivala na taj nacin uopste...niti sam mu davala neki povod...Jbg. ona primetila..

Jedva sam se spasla, bez tuce....al uspelo mi...Looooda bila skroz...to bilo jos u srednjoj...uf... :roll: :lol:

Kad se zene biju, to strasno izgleda...fuj... :?
 
alya:
Neeee...ti ako se iz bilo kog razloga samaras sa njom, spustas se na njen nivo..

..A imala sam slucaj, gde me je jedna devojka ( mladja od mene :roll: ) napala na busu, jer sam navodno pogledala njenog decka...a nisam znala ni nju ni njega...i tako me jurila par meseci, na busu me napadala, njih deset stelo, da me bije..strasno.. :shock: :roll:

Naravno ja sam se raspitala u skoli, ko sta, u cemu je fora...i onda saznam, da je u pitanju njen decko, koji me jurio godinu dana..a ja nisam imala pojma, da je njen..nisam ga primecivala na taj nacin uopste...niti sam mu davala neki povod...Jbg. ona primetila..

Jedva sam se spasla, bez tuce....al uspelo mi...Looooda bila skroz...to bilo jos u srednjoj...uf... :roll: :lol:

Zato sam i odlucila da se necu vise ni samarati, potpuno si u pravu, spustim se na taj nivo, ali odavno vise to necu, ali mogu ako pozelim, i onda se brzo vratim na svoj nivo a ona ostane na svom, ja sve zaboravim a ona i dalje oplakuje svoju sudbinu i smislja osvetu.Ali smisljanje osvete nece joj pomoci da se popne na moj nivo i da ostvari osvetu, nivo se dobija sa rodjenjem.
 
topmodelsica:
Zato sam i odlucila da se necu vise ni samarati, potpuno si u pravu, spustim se na taj nivo, ali odavno vise to necu, ali mogu ako pozelim, i onda se brzo vratim na svoj nivo a ona ostane na svom, ja sve zaboravim a ona i dalje oplakuje svoju sudbinu i smislja osvetu.Ali smisljanje osvete nece joj pomoci da se popne na moj nivo i da ostvari osvetu, nivo se dobija sa rodjenjem.
:lol:Bwahahahahaha.....qaqav post.
Topmodelsice,da ne postojish trebalo bi te izmisliti!
 
Enfroz2891.:
:lol:Bwahahahahaha.....qaqav post.
Topmodelsice,da ne postojish trebalo bi te izmisliti!

Kao sto je rekao Igor Tanji kad je pristala da hoce da pravimo svi zajedno zurku a na kojoj cemo biti zajedno on i ja, a to je bilo kad on jos nije znao da li me je bas odvojio ili nije jos, tako i ja tebi kazem sad "Sad bih te izljubila", jer mi je drago zbog te tvoje izjave.

A inace kad sam kod tih prvih prvcijatih izjava i desavanja, da ispricam jos i ovo.Iz raznih zanimljivih razloga meni posalju njegovog dvojnika u sobu, kao test, ili kao zezanje, :D a mislim, nasli su bas sta ce da urade, nece macka slanine, i ja sam se zaigrala sa njim i skinula se do gacica a gore sam ostala u majci a on se skinuo gore ali ostao je u pantalonama, malo smo se ljubili i pojeli pizzu, i on je promasio stranu na koju treba da krene kad je izasao na vrata i to je bilo sve.A onda sutra ja se budim i vidim nije me probudio Igor sa telefonom i onda ja zovnem njega, neobicno mi, :D ja ga pitam "Sta radis", on kaze "Evo me u gacama!!!!! ", ha ha ha ha ha ha ha, :D , ja onda ukapiram da je on saznao i onda odlucujem da igram igru koja se zove zar to nisi bio ti i nastavljam razgovor bla, bla, bla, a on kaze "Meni nista nije jasno".
 
Ja sam iz ove tvoje priche prvo mislio da je Igor Tanji neqi tip:lol:
Moram pazljivo da prochitam josh jedared pa mozda povatam neshto,mada mi se cela tvoja pricha chini samo kao delic nekog vetjeg epa.
Jesi li razmishljala mozda da napishesh knjigu o svom zivotu?
 
Enfroz2891.:
Ja sam iz ove tvoje priche prvo mislio da je Igor Tanji neqi tip:lol:
Moram pazljivo da prochitam josh jedared pa mozda povatam neshto,mada mi se cela tvoja pricha chini samo kao delic nekog vetjeg epa.
Jesi li razmishljala mozda da napishesh knjigu o svom zivotu?

Pomislila sam to za Tanju i ja nekoliko puta ali Tanja je skroz mutava on i ako je je be, ona cuti ko zalivena, nema nikakvih problema, nije na smetnji.
 
milimail:
Ne, nikada se ne bih potukla sa nekom tamo...

Ali, jednom jesam udarila samar izvesnoj muskoj osbi. Nikada do tada, a ni posle toga niasam mogla da poverujem da bih tako nesto uradila :shock:

A, sto pitas, jel te uzbudjuje ideja o dve zene kako se tuku? 8-)
Muskarci to obozavaju.....................ne znam to ih pali.....................moje budale iz skole nama podmecu razloge da se potucemo mada se nikada nismo potukle ali je jedna riba mene htela da gadja pepeljerom jer sam se ja kidala od smeha kad je upala u baru! POLUDELA JE!!!!!!!!!!!!!!!! kO DETE NEKO
 
Enfroz2891.:
:lol::lol:A gde nadjoshe dvojnika?

Ha ha ha ha ha ha ha ha, nasao ga Igor, nego primio se na pricu da sam prevelika svetica i da sam se toliko zaljubila u njega da ovog necu ni pogledati. :-D Acova skola. :D Ha ha ha ha ha ha ha....

I ja onda, dvojnika primila ko svoga, odmah sam se ubacila u igru i pre nego sto je zapocela ja sam nametnula svoja pravila.
 

Back
Top