dali ima tel kod nas 4g

Isto to samo do 100 puta brze,odnosno i video i prenos podataka (nama nazalost beskorisno po nasim cenama podataka) ce se kretati do 100 puta vecom brzinom od 3G-a,za vise informacija pogledajte ovde-> http://www.krstarica.com/lat/magazin/telekomunikacija/index.php?clanak=docomo_4g&arhiva=03-2004 a inace NTT DoCoMo je skoro prebacio 2.5GB/s (nije greska,pise GB) protoka,tako da ce 4G biti za Japan (a izgleda i Juznu Koreju posto su prodali licence za 4G) biti uzivancija,a za nas bajka sledecu deceniju!!
Pozdrav 8)
 
Da ja sam davno gledao neku emisiju :) i ono buraz udjose oni u prodavnicu telefona u Japanu, ono ne znas koji je bolji kad **** nemoze ni jedan da radi kod nas :D

Ali ipak nadajmo se za jedno 10-15 godina mozda i kod nas bude, ne klonite duhom ;)
 
Ma lazu bre ljudi,kako moze video call da bude isti po ceni kao i obican telefonski poziv,zamislite koliko se podataka prenese mrezom za 1 minut telefonskog razgovora ili za 1 minut prenosa video signala (a nasi bas"poklanjaju"podatke,znate koliko je jeftin GPRS)!?!?
Pozdrav 8)
 
Ima kod nas TEST korisnika za sve,samo sto ta testiranja traju jaaaaaaako dugo,isto tako neki ljudi jos prosle godine testirase ADSL2 a mi jos u kuburimo sa obicnim ASDL-om koji posle godinu i po od uvodjenja nema vise od 23-4 000 prikljucaka,sto na bar 2 i po 000 000 telefonskih prikljucaka predstavlja kap u moru,a za Wi-Max koji testirase ove godine ima da se nadamo tek tamo od 2010 mozda,tako da se ne nadajte ni za 3G pre sredine/kraja 2007 IAKO su najavljivali da ce letos poceti primena!!
Pozdrav 8)
 

Back
Top