Molim vas modetaroti pustite me malo

hanibal77:
aha kako ti kazes
samo sam cekala povoljan momenat da vam skocim iz zasede
i nestrpljivo grickala nokte :lol:
E bre ja da dolazim a da ne kazem koju :lol:
ajd drugi sto su otisli,al ti bas nisam znala zasto,jer ko nema razlog da ode nego eksperimentise sa forumskim mnjenjem obicno se vrati..ostali ne verujem da ce da se vrate,ustvari da se ponovim,tu su najverovatnije,ali nikad nece postovati pod starim nikovima,mozda nekad kasnije,sad ne.
Eto Bliss,,,iskomplikovalo se devojci,odjavila se,prenikovala.obavestila i rekla da to nije uradila da bi bila popularna nego da njeni postovi ne bi mogli da se citaju.opet je tu,zeza se i sve je super.
 
Harpija:
ajd drugi sto su otisli,al ti bas nisam znala zasto,jer ko nema razlog da ode nego eksperimentise sa forumskim mnjenjem obicno se vrati..ostali ne verujem da ce da se vrate,ustvari da se ponovim,tu su najverovatnije,ali nikad nece postovati pod starim nikovima,mozda nekad kasnije,sad ne.
Eto Bliss,,,iskomplikovalo se devojci,odjavila se,prenikovala.obavestila i rekla da to nije uradila da bi bila popularna nego da njeni postovi ne bi mogli da se citaju.opet je tu,zeza se i sve je super.
ne znam da l sam ikome duzna objasnjenje ali ajde hocu
na gerijatriji opisah deo mojih razloga sto sam otisla
zatim malo mi je bilo pun q
a sto sam se odjavila?ja sam impusilvna osoba sto se da primetiti i to je bila fles reakcija i eto :)
a ne znam bas da l ja eksperimentisem,vise mi nedostaje drustvo mojih zemljaka ovde u francuskoj,zato sam ovde provodila vreme
da postujem pod drugim nikom to bi se odmah primetilo,zato bi to bilo glupo
 
Harpija:
ajd drugi sto su otisli,al ti bas nisam znala zasto,jer ko nema razlog da ode nego eksperimentise sa forumskim mnjenjem obicno se vrati..ostali ne verujem da ce da se vrate,ustvari da se ponovim,tu su najverovatnije,ali nikad nece postovati pod starim nikovima,mozda nekad kasnije,sad ne.
Eto Bliss,,,iskomplikovalo se devojci,odjavila se,prenikovala.obavestila i rekla da to nije uradila da bi bila popularna nego da njeni postovi ne bi mogli da se citaju.opet je tu,zeza se i sve je super.

kah
kah
imate pp pa tamo pricajte o forumasima
ovde zelim da se zezamo :D

i ljubimo
i fatamo
i sexamo

jer ja imam samo jos koji dan tj jos koju noc

ajde skidanje :D
 
luckasta:
Mene mozes stvarno da vidis, a mozes i da sacuvas moje slike i da ih poneses sa sobom.Ove moje prilozene slicice (vi koji citate sa "jos poruka od ovog korisnika" da znate da ovde imaju slike, kliknite na naslov poruke da vidite poruku u okviru teme i da vidite slicice ):
kreten-narciso\izam


Vrlo sentimentalno...... tesko ces da nadjes malo interneta tamo u toj zaostaloj americi...


cao...
 

Back
Top