Pljeka forum

Jos jedan se docepao free verzija foruma, podesio sta je znao i eto nama novog foruma!
Sreca, sreca, radost...

Pre svega, NECU da se registrujem ako zelim samo da pogledam o cemu je forum, ako je o "stopalima" kao onaj idiotski forum od pre nekog vremena, necu se naravno registrovati.
Na samom startu sam docekan sa zahtevom za registraciju inace ne mogu videti nista od foruma. Moj, a i odgovori mnogih drugih ce biti - ondak nista... bye..

Barem si mogao navesti tematiku foruma, ovako si jedan od stotina hiljada pa jos nedefinisane tematika. Zasto mislis da ce neko tek tako, na slepo da se registruje, ne znajuci o cemu se radi?
Ne radi se to tako.
 
codemaker:
Jos jedan se docepao free verzija foruma, podesio sta je znao i eto nama novog foruma!
Sreca, sreca, radost...

Pre svega, NECU da se registrujem ako zelim samo da pogledam o cemu je forum, ako je o "stopalima" kao onaj idiotski forum od pre nekog vremena, necu se naravno registrovati.
Na samom startu sam docekan sa zahtevom za registraciju inace ne mogu videti nista od foruma. Moj, a i odgovori mnogih drugih ce biti - ondak nista... bye..

Barem si mogao navesti tematiku foruma, ovako si jedan od stotina hiljada pa jos nedefinisane tematika. Zasto mislis da ce neko tek tako, na slepo da se registruje, ne znajuci o cemu se radi?
Ne radi se to tako.


Potpuno se slazem. To Aifel, podhitno da menjas ako mislis da predjes na sledeci korak u razvoju foruma.
 
Only registered members are allowed to access this section.
Please login below or register an account with Pljeka forum.

Pa dobro, jesmo te lepo savetovali? Sto si dosadan? Necemo da ce uclanimo dok ne vidimo kakav je forum! A sad kad si ovako dosadan, necu ni ako ga vidim!
 
acca:
Pa dobro, jesmo te lepo savetovali? Sto si dosadan? Necemo da ce uclanimo dok ne vidimo kakav je forum! A sad kad si ovako dosadan, necu ni ako ga vidim!
Ne vredi njemu pricati, zapeo za forum pa to ti je.
Kako misli da mu se uclanjuju ljudi u forum kad ni ne znaju sta je tema foruma? Mozda je tema nacizam, pedofilija, strikanje i kukicanje, buljenje u ptice, igranje klikera.... vrag ce ga znati.
Ja mislim da ni momak koji je "organizovao" forum nema pojma sta je tema foruma, ni na sta ce to izaci. Posto nema veze sa IT, video da je "nabavio" forum koji zahteva registraciju pre pregleda i postovanja, pa sad ne ume da skine tu kvaku.

Ne znam samo sto neko ne zatvori ovu temu...
 

Back
Top