Vidim da bi, ali se plaši...

T-Zex

Veoma poznat
Poruka
13.698
... da se ne zaljubim i da se ne zaljubi :? ponovo :?
100% znam da bi htela sex, ali se plaši da se opet ne desi kao pre par godina, da se ne rodi nešto više, pa da opet patimo i žalimo posle... ***** ti tu silu koja razdvaja... :?
:? :? :? :? :? :? :? :? :? :?
 
Primitivan pristup primitivnoj dilemi od strane primitivca.
Pocinjem da verujem da je ljubav stvar za neke druge ljude, neke vise ljude koji ce to znati da postuju i ne vagaju sa prcanjem.
Jebacina je sasvim normalna stvar, i bila je tu daleko ranije nego sto se mozak u covek razvio dovoljno da upozna ljubav, ne-fizicke prirode.

Ali pitanje je 'da li da uzivam u pet minuta zadovoljstva a nakon toga da me boli, ili da iskuliram i da me boli pet minuta',
bol je tako precenjena stvar. Neka boli, i treba da boli, to znaci da si ziv, da si covek.
Oni koji ne bole odavno vise nisu ljudi.

Dodje mi da kazem
'Je*i brate, voli, neka se bol useche do kostiju...'
 
Nije stvar u zaljubljivanju nego u pritisku.Na primer, ja sam ponekad bila vrlo zaljubljena u nekog decka ali sam se plasila, ne zbog toga sto cu se zaljubiti jos vise ili ponovo, nego zbog toga sto se necu zaljubiti jos vise ili ponovo, (nego bas suprotno, kad sam sa deckom u vezi, kad se vidimo ili cujemo onda razmisljam hladne glave o tome kako da se zabavimo i kako sto bolje da funkcionisemo, a kad mi je on samo u mislima, u mastanju, samo onda sam zaljubljena), a svi ce me proglasiti da sam vec planirala medeni mesec i onda ce me ugusiti, jer ja necu to, necu tu pricu "Vole se, cveta ljubav, pa sta ako si zaljubljena u njega, pa on ti je decko?" a to je prica koju svi jedva cekaju da lansiraju i toga sam se plasila.
 
....Takva veza ubrzo izgubi draz.To je za one koji zele brak.Tu vezu onda odrzavaju sa strane sigurnosni pojasevi koji stalno isticu "Oni se vole; on je pecen; ona je pecena" ili "On ce nju da saceka dok zavrsi fakultet; razgovarala sam sa njom i ona kaze da je razgovarala sa njim i da su i oni zakljucili da se vec dovoljno dugo vucu i da ce najverovatnije da se uzmu na prolece", rasprsi se sve sto je intimno i blizu srca u hiljadu delica, kao kad oduvas maslacak, i ostane ti stabljika, suplja, ali stabilna za onu gore krunicu koja vise ne lici na cvet....
 
Breaking:
Primitivan pristup primitivnoj dilemi od strane primitivca.
Pocinjem da verujem da je ljubav stvar za neke druge ljude, neke vise ljude koji ce to znati da postuju i ne vagaju sa prcanjem.
Jebacina je sasvim normalna stvar, i bila je tu daleko ranije nego sto se mozak u covek razvio dovoljno da upozna ljubav, ne-fizicke prirode.

Ali pitanje je 'da li da uzivam u pet minuta zadovoljstva a nakon toga da me boli, ili da iskuliram i da me boli pet minuta',
bol je tako precenjena stvar. Neka boli, i treba da boli, to znaci da si ziv, da si covek.
Oni koji ne bole odavno vise nisu ljudi.

Dodje mi da kazem
'Je*i brate, voli, neka se bol useche do kostiju...'

Ovaj, dečko, nešto si pogubio konce... Možda si gledao jedan topic pa odgovorio na drugi... Šta ti je bre? :-?
 
Goddess of the far east:
Zex da li si ti siguran da ne brkaš pojmove zaljubljivanje i sex.Čini mi se da se tvoja osećanja prema toj devojci nisu ni menjala, odnosno konstantna su.Jbg upecan si i kod tebe vidim samo jednu soluciju.

Ne brkam ništa, nisi skontala, ali nije zameriti jer je stvar zaista previše komplikovana. Lepo rekoh - zlehude sile, džebem li ih koje su da su... Jauf, ne mogu o tome. Što reče Kendi, daj nešto čvrsto... :)
 
topmodelsica:
....Takva veza ubrzo izgubi draz.To je za one koji zele brak.Tu vezu onda odrzavaju sa strane sigurnosni pojasevi koji stalno isticu "Oni se vole; on je pecen; ona je pecena" ili "On ce nju da saceka dok zavrsi fakultet; razgovarala sam sa njom i ona kaze da je razgovarala sa njim i da su i oni zakljucili da se vec dovoljno dugo vucu i da ce najverovatnije da se uzmu na prolece", rasprsi se sve sto je intimno i blizu srca u hiljadu delica, kao kad oduvas maslacak, i ostane ti stabljika, suplja, ali stabilna za onu gore krunicu koja vise ne lici na cvet....



xixixi.....ne mogu da se suzdrzim.....ovo nije kix u kucanju,znam da nije...... :D
joj,drzim se za stomak!!! :D :D :D :lol:
 

Back
Top