Tadić: Kosovo bliže nezavisnosti

roque_stampedo

Početnik
Poruka
41
Tadić: Kosovo bliže nezavisnosti

Predsednik Srbije Boris Tadić ocenio je da je Kosovo „bliže nezavisnosti nego suštinskoj autonomiji“ i ocenio da sadašnja vlast „danas praktično KiM izvlači iz nezavisnosti u koju ga je gurnula miloševićevsko-radikalska vlast“.


U intervju NIN-u Tadić je ocenio da su na početku pregovora o Kosovu sve članice Kontakt grupe, osim Rusije, bile naklonjene uslovnoj nezavisnosti, dok danas i neke članice EU izražavaju ozbiljne rezerve prema nezavisnosti Kosova i nametanju rešenja.

Specijalni izaslanik UN Marti Ahtisari posle izbora u Srbiji doputovaće u Beograd i Prištinu sa „celovitim predlogom“ za status, saznaje agencija Beta u diplomatskim izvorima u Briselu.

Ambasador Srbije pri OEBS Mira Beham izjavila je da Ahtisari u sredu pred ambasadorima OEBS nije izneo detalje dokumenta koji priprema, ali je nagovestio da će predložo rešenje „bit fer“ po pitanjima gde nije bilo saglasnosti Beograda i Prištine.


Evo ga jos jedan "demokratski" predsednicki šamar srpskoj naciji!
 
roque_stampedo:
Evo ga jos jedan predsednicki šamar srpskoj naciji!

vala, bas...

vidis, juce meni nije bilo dobro...proradio mi nos, i kasljao sam...i odem do lekara, a on mi kaze, ZAMISLI, kaze mi da imam grip!!!
mamu mu ***** doktorsku, kako, bre, on to meni moze da kaze!!!
ON HOCE DA JA IMAM GRIP!!!
i sad cu sve suprotno da radim, i necu da uzimam antibiotike, od nekoga ko mi ne misli dobro!!!


:roll: :roll: :roll:
 
*BILJA*:
Ma, samar k'o samar, moze mu se, nego, mene brine nesto drugo, da ON kojim slucajem ne potpise nezavisnost Kosova?
Nesto je u poslednje vreme besan, bojim se da ne sprema neku gadnu psinu :roll:

Niko ne trazi ni od koga da potpise nezavisnost Kosova.........pa milion puta je to receno i napisano , i nacrtano...........i svi znaju da nema nikakvog potpisivanja, sem radikala :D
 
Сада ми као добри хришћани и православци да окренемо и други образ?
Или по демократским начелима да неки скину ћега?
Можда би требало ира модел,применити?

Ма нема ништа од ова три напред наведена,ништа се неће догодити МОЖЕ МУ СЕ!
 
MAXIMUS !:
Сада ми као добри хришћани и православци да окренемо и други образ?
Или по демократским начелима да неки скину ћега?
Можда би требало ира модел,применити?

Ма нема ништа од ова три напред наведена,ништа се неће догодити МОЖЕ МУ СЕ!
A, ne!
Od samara koji dobije od gradjana na izborima, nece se vise oporaviti
Svi njegovi, bice mnogo manje bolni od onog JEDNOG koji ce dobiti.
 
Ево примера на шта запад мисли када каже да им је потребно да у Србији победе "демократске и конструктивне" снаге када је у питању Космет(а и све остало).Па ваљда зато и одлажу решење о Космету...да дође неко,као што је садашњи председник државе,ко ће "конструктивно и демократски" прихватити комадање Србије.

Јадно је то што нам председбик државе има овакве ставове и још их износи јавно.Ваљда жели да ону "праву,демократску" Србију припреми на дела која ће учинити...Само мислим да нема потребе за тим,јер већина његових гласача то и очекује од њега,на жалост.
 
MAXIMUS !:
Сада ми као добри хришћани и православци да окренемо и други образ?
Или по демократским начелима да неки скину ћега?
Можда би требало ира модел,применити?

Ма нема ништа од ова три напред наведена,ништа се неће догодити МОЖЕ МУ СЕ!

Pa, kako sam provalio , ovde se demokratija identifikuje sa skidanjem gaca? :confused:
Bice, da PatriJote , i kada kake i kada piske, ne skidaju cega??? :confused:

Samo stanu mirno, umuse se, i odrade svoje :D :D :D
Ko onaj muchenik u Felinijevom "Amacordu" :D

Neka, vremenom ce valjda nauciti i oni da se pre nuzde ipak skinu cega :wink:
 
Sreca je sto Tadic i da hoce ne moze potpisati nezavisnost, sto se tice radikala oni verovatno misle na prihvatanje tog resenja i njegovu potvrdu u skupstini!

Nego problem je sto bi on davao ovakve izjave? Koji je razlog te izjave?

Jedini smisao ove izjave je ukoliko je doticni vec upoznat sa resenjem koje amerikanci nameravaaju nametnuti i sada iskoristava svoje predesednicke privilegije u medijima da koliko toliko ublazi efekat negativnog ishoda tj. znajuci Tadica da ublazi pad rejtinga na predsednickim izborima.
 
Знате ли за Тадићеву изјаву где он одговара на питање да ли ће поднети оставку ако се не распишу и председнички избори?Тада је рекао како он то неће да каже да ће учинити јер ће ослабити своју позицију!А,овде хладне главе изјављује како ће Космет бити независан(ако читамо између редова).Није помислио како на тај начин слаби позицију државе чији је председник!?Па наравно,боли га дупе...Зато је и доведен на ту позицију...
 
Nexus 6:
a, vidim primila se ona ideja o ubistvima najstarijeg sina, i pucnjima u kolena...

verujem da ces prvi uzeti kalash, kojim vesto baratas po igraonicama... :roll:

Свака част како си ме провалио?
Можда сам оставио отисак на лепљивој траци,а крим.техничару?
Пошто је стигла нова опрема можда си већ на терену,ко ради радило му се о глави,
нирвана,ладовина земљаче коме се ради?
 
Nexus 6:
vala, bas...

vidis, juce meni nije bilo dobro...proradio mi nos, i kasljao sam...i odem do lekara, a on mi kaze, ZAMISLI, kaze mi da imam grip!!!
mamu mu ***** doktorsku, kako, bre, on to meni moze da kaze!!!
ON HOCE DA JA IMAM GRIP!!!
i sad cu sve suprotno da radim, i necu da uzimam antibiotike, od nekoga ko mi ne misli dobro!!!


:roll: :roll: :roll:

da ali je li pomisljas na to kako siptari gledaju na takvu izjavu - "aha, pa eto, i njihov predsednik sam kaze da je KiM nezavisno, sta bi hteli?" otkad je iznosenje takvih konstatacija diplomatski napredak i cemu doprinosi, osim da srbi treba da se pomire sa nezavisnoscu? umesto da kaze, na sta ga ustav obavezuje, da srbija nikad nece prihvatiti nezavisnost, on kaze - aha pa sta kosovo je nezavisno, za sve je kriv kralj ili pera sta da se radi. osim toga, pravis se nevest, i ovaj primer sa gripom ti je izuzetno glup.
 
Nexus 6:
yebote, vi ljudi ne biste prepoznali politiku da vas opali po faci...

izjava u prevodu znaci (uproscena verzija):

Milosevic upropastio Kosovo
mi radimo sve da ga vratimo
Radikali = Milosevic
mi +
SRS -

Чекај да то није мој омиљени њујоршки полицај Неша М. из лдп овца.
Ако сам добро разумео ви имате процену да дс(они који су на црти,а сада су и нашминкани) и лдп(покрет алб.белих) формирају владу и заједно са новим старим пинк ијем Ж.М ружичасти свет...
Ма ајте молим вас госпон па ово је Црно бели свет,црно бели свет...
 
srbija do grcke:
da ali je li pomisljas na to kako siptari gledaju na takvu izjavu - "aha, pa eto, i njihov predsednik sam kaze da je KiM nezavisno, sta bi hteli?" otkad je iznosenje takvih konstatacija diplomatski napredak i cemu doprinosi, osim da srbi treba da se pomire sa nezavisnoscu? umesto da kaze, na sta ga ustav obavezuje, da srbija nikad nece prihvatiti nezavisnost, on kaze - aha pa sta kosovo je nezavisno, za sve je kriv kralj ili pera sta da se radi. osim toga, pravis se nevest, i ovaj primer sa gripom ti je izuzetno glup.

hvala, primer mi je odlican...

hoces li mi reci, koliko puta neko treba da izjavi da je nezavisnost neprihvatljiva za Srbiju?
meni se vec smucio Tadic, kad ga cujem, kazem: "dobro, bre, covece, po koji put pricas to?"
ne znam, stvarno...niste mi jasni...

da pogadjam? on se to folira, da bi zadrzavo fotelju i nakrao se jos para?
 
Nexus 6:
hvala, primer mi je odlican...

hoces li mi reci, koliko puta neko treba da izjavi da je nezavisnost neprihvatljiva za Srbiju?
meni se vec smucio Tadic, kad ga cujem, kazem: "dobro, bre, covece, po koji put pricas to?"
ne znam, stvarno...niste mi jasni...

da pogadjam? on se to folira, da bi zadrzavo fotelju i nakrao se jos para?

pa ako ti se smucio..glasaj za LDP :lol: , oni to nece nikad pricati! :D
 
Ма неборисе је одавно оседео мислим побелео зато је он на црти,
ма шта он зна шта је КиМ,више хиз сека и општине стр.гр.зна од њега.
само да не побалави ко татица.Није битно борис и онако није надлежан он је из Ок Србије,а то што има неколико не спојивих функција које врши као она преседника удружења манекена и фото модела Србије,то му и да је за право да се смеје па се мршти ,мало је љут мало весео шта зна мученик шта су национални интереси од кога је он томе могла да чује?
 
Bravo Nexus ... marioneta povlaci paralelu izmedju Miloseviceve vlasti i Radikala pred izbore :)

Sta drugo ocekivati od marionete za predsednika koji je postavljen da sabotira drzavu Srbiju.

Poklonio se u Srebrenici, sada je red i na sledece ... http://vijesti.hrt.hr/ShowArticles.aspx?ArticleId=17727 :) hehe

Mnogo se on nesto klanja i poklanja i tako nam predstavlja narod i drzavu....nije ni cudo sto nas svi (da ne kazem sta)....vide ljudi moze im se ;)
 

Back
Top