misljenja o pojavi zvanoj fenserstvo

bo!

Primećen član
Poruka
841
Da li smatrate fensere ljudima nize vrijednosti, zasto? Sta osjecate prema njima? Ja smatram da ih ima koji su gotivni likovi,ali ima brate i budala... Neke smatram nize vrijednim, jer to i jesu, ali ima ih i za koje mislim da su gotivni i da im je to jednostavno nametnuto, a ne znaju se oduprijeti uticaju! Sve u svemu zavisi od osobe do osobe!
p.s.Sebe nikad ne bih mogla zamisliti u bundi i sa zlatnim kaisom. Zasto? Ne bih se osjecala dobro u tome! :?: :?: :-D :grin:
 
ne znam...nemam nista protiv njih..ali fens..fenseri... to mi je bzvz..i sve to zbog te glupave muzike...ovako oni i nisu losi..osim ako se ne utripuju...u mojoj okolini ima ih dosta...i navikla sam na njih...kad pocnu ovo ono..da se hvale..oni su face..bla bla...otprilike se sve vrti oko toga...sta znam...
 
Kad sam rekla kais i bunda mislila sam to u prenesenom znacenju. Mislim da svi dobro poznajemo taj izraz, pogledaj grand i sve ce ti biti jasno!!! Ne kazem da su svi poput onih iz granda, ali dobra vecina jeste!:) Problema sa psihom nemam! A zasto su moje izjave slicne hitlerovim?????????????????
 
nemoj da se zachudish ako ti temu ubrzo zakljuchaju poshto je vecj bilo dosta ovkavih tema;)))
inache,ono sa granda nisu fenseri,to su seljaci...samo da razjasnimo....;))) fensi na engleskom znachi otmeno...a kod grandovaca ja ne vidim nishta otmeno...:lol:
po meni je ovako neshto fensi;)))<e sad bash koliko se vidi:lol:>--->
ICONATOR_1f5bc6fee7ad718002b99efd73-1.gif
ICONATOR_2ec9ad5114835dae6b538de1e0-1.png
Odela68-1.gif
Odela24-1.jpg
ICONATOR_1e4459e5869a5aa8acd9a9fd49-1.jpg

 
Tu si u pravu! Ali fazon je u tome da danas vecina cura koje se smatraju fenserkama vide nekakve uzore u oblacenju kod onih seljancura, znaci duboki dekolte, sto kraca suknja, neam nista protiv kad izlaze ali kada mi preko dana ili u skolu obuje stiklu od 12cm i obuce šljašteći minjak sta pomisliti o njoj. Poneke i u ponasanju nalaze idole, zaljube se u momkovu kreditnu karticu, auto,mobilni i kuću...U drugim zemljama fenserke se mozda i mogu okarakterisati otmjenim oblacenjem,ali na Balkanu je sve to samo preseravanje sa fus robom. Mislim da onima koji se ugledaju na grand samo je u glavi da im na dupetu pise D&G,prada,cavalli i sl.
 
bo!:
Da li smatrate fensere ljudima nize vrijednosti, zasto? Sta osjecate prema njima? Ja smatram da ih ima koji su gotivni likovi,ali ima brate i budala... Neke smatram nize vrijednim, jer to i jesu, ali ima ih i za koje mislim da su gotivni i da im je to jednostavno nametnuto, a ne znaju se oduprijeti uticaju! Sve u svemu zavisi od osobe do osobe!
p.s.Sebe nikad ne bih mogla zamisliti u bundi i sa zlatnim kaisom. Zasto? Ne bih se osjecala dobro u tome! :?: :?: :-D :grin:
enseraj ne mora da znaci bunda sa zlatnim kajsem!
 
bo!:
Da li smatrate fensere ljudima nize vrijednosti, zasto? Sta osjecate prema njima? Ja smatram da ih ima koji su gotivni likovi,ali ima brate i budala... Neke smatram nize vrijednim, jer to i jesu, ali ima ih i za koje mislim da su gotivni i da im je to jednostavno nametnuto, a ne znaju se oduprijeti uticaju! Sve u svemu zavisi od osobe do osobe!
p.s.Sebe nikad ne bih mogla zamisliti u bundi i sa zlatnim kaisom. Zasto? Ne bih se osjecala dobro u tome! :?: :?: :-D :grin:
Sistem vrijednosti,kod nas,je poremecen,..pa zato imam i razumjevanja,do neke mjere,i za fensy ribe i momke,..pa to se sada trazi,..a pomalo svi mi imamo zelju da smo pozeljni i trazeni,..ali treba imati granicu i u fensyranju
 
fenseri, metalci, pankeri, rokeri, skejteri, hoperi, sve je to isti ****.

klinci i mladi ljudi u uniformama, sa svojom "ideologijom", svi utopljeni u svoju masu, bez identiteta i sopstvenog stava. fenseri se ne razlikuju nishta mnogo vishe od ostalih, mada moram priznati da su ipak malo ljigaviji od ostalih.
 
Tamplja_90:
nemoj da se zachudish ako ti temu ubrzo zakljuchaju poshto je vecj bilo dosta ovkavih tema;)))
inache,ono sa granda nisu fenseri,to su seljaci...samo da razjasnimo....;))) fensi na engleskom znachi otmeno...a kod grandovaca ja ne vidim nishta otmeno...:lol:
po meni je ovako neshto fensi;)))<e sad bash koliko se vidi:lol:>--->
ICONATOR_1f5bc6fee7ad718002b99efd73-1.gif
ICONATOR_2ec9ad5114835dae6b538de1e0-1.png
Odela68-1.gif
Odela24-1.jpg
ICONATOR_1e4459e5869a5aa8acd9a9fd49-1.jpg
Tamplja, sedi 5! :mrgreen: Odlično objašnjenje šta je stvarno fancy a šta je srpski fancy... Mi jednostavno živimo u seljačkoj državi zato su većina ljudi seljaci... al ne po profesiji... Zato ih je bolje zvati seljačine da pravim seljacima ne vređamo časnu profesiju :)
Evo primera radi svako od vas zna ljude koji su u fancy fazonu al zato ima onih koji se oblače sa ukusom, prijatno, skladno jbt... A ima i onih kojima nem pojma sad... to devojke više znaju... al uklapanje boja... ili uopšteno ukus i osećaj za lepo izgleda kao stran pojam :P
 
Sve moje drugarice su fenserke i vecina njih slusa grand...pa opet, ne smatram ih plitkim, to je jednostavno stvar ukusa.... Svuda ce se naci kreteni neopevani, svuda ih ima... Kao i dobrih ljudi.... Dal je neko fenser il ne, to nije bitno.
Bila je vec tema, koja je zakljucana(zbog namere da se pravi pasulj od fensera i slicnih bisera :roll: , ai bila je velika svadja), pa pretpostavljam da ce i ova uskoro biti....
 
Ja se skroz slazem sa tvojom konstatacijom......................iako neki MANJE INFORMISANI ljudi misle da je fenserstvo samo grand, zlato i bunde! To je neukus............seljastvo..................neizivljenost
Tamplja_90:
nemoj da se zachudish ako ti temu ubrzo zakljuchaju poshto je vecj bilo dosta ovkavih tema;)))
inache,ono sa granda nisu fenseri,to su seljaci...samo da razjasnimo....;))) fensi na engleskom znachi otmeno...a kod grandovaca ja ne vidim nishta otmeno...:lol:
po meni je ovako neshto fensi;)))<e sad bash koliko se vidi:lol:>--->
ICONATOR_1f5bc6fee7ad718002b99efd73-1.gif
ICONATOR_2ec9ad5114835dae6b538de1e0-1.png
Odela68-1.gif
Odela24-1.jpg
ICONATOR_1e4459e5869a5aa8acd9a9fd49-1.jpg

 
myst:
ajde mi definisi fenserstvo. da li sam ja fenser a ne nosim zlatni kais, a ni bundu. da li ti imas problema sa psihom, posto imas neke izjave slicne hitlerovim



hehe....pa mogu ti rece da i lice.... :D
daj covjece.... hitler? vezze ...:roll:


tema..... "srpski" fenseraj bljak.... fenseri... ne voli inace taj stil, uopste mi nije jasno kako neko moze da izadje iz kuce sa bas zlatnim kaisom na sebi... ali nije sve u tome....

ljudi ko ljudi... mada ipak se vise druzem sa ljudima koji su slicniji meni... po muzici koju slusaju...nacinu na koji se oblace...razmisljanjima.... jednostavno, lakse mi je sa njima pricati o nekim stvarima... imamo slican nacin zivota i poglede na svijet....
to je to... :)
 
Ne volim fensere ali one baš fensere u rozim majicama, obrijanim nogama i belim jaknama sa krznom...:roll: A tek ribe nafurane, danas kod druga u školi ima jedna mala koja je ružna kao zmaj i debela i klempava bruka :shock: Nakaza ali ima keša kao zmajeva, ćale joj židr kazino na Naselju neki...:roll: Uglavnom ona za neku ribu priča da je kanaza a ona nije brande ništa bolja...Te kučke mrzim :evil: Ali ova mi uletela 50 dinara pa je OK ;)
 
Nixxx:
Ne volim fensere ali one baš fensere u rozim majicama, obrijanim nogama i belim jaknama sa krznom...:roll: A tek ribe nafurane, danas kod druga u školi ima jedna mala koja je ružna kao zmaj i debela i klempava bruka :shock: Nakaza ali ima keša kao zmajeva, ćale joj židr kazino na Naselju neki...:roll: Uglavnom ona za neku ribu priča da je kanaza a ona nije brande ništa bolja...Te kučke mrzim :evil: Ali ova mi uletela 50 dinara pa je OK ;)
Boli me lice kad gledam avatar!
 

Back
Top