SFRJ OPET NA OKUPU!!!

B.A.L.

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.610
Danasnja dnevna stampa objavila je kaok se sprema fudbalski turnir na "Marakani"na kome bi ucestvovala velika cetvorka JUGOSLOVENSKOG FUDBALA:C.zvezda,Partizan,Hajduk i Dinamo.I to sve pod idejom "SRPSKOG KLUBA "CRVENA ZVEZDA. :-D Da li ce "Delije"oterati upravu zbog ovoga ili...
 
Kao prvo moram da citiram Kurir od letos (preko cele naslovne strane)

Rekoba u Zvezdi !!!

Mislim da ovakav naslov dovoljno govori o listu zvanom Kurir,a Press mu je list pobratim. Znaci isto sranje.
Cak i da je sve to istina,ne vidim razlog zasto bi Delije terale upravu sto hoce da organizuje takav turnir.
Znaci okreni obrni...sve sama budalastina.
 
B.A.L.:
Danas u "Kuriru", bilo je reci o tome u "Press-u" a ranije(pre mesec -dva) i u "vecernjim novostima" i "Sportu".Od toga bi se pocelo,da bi kasnije bila stvorena neka vrsta jadranske lige.

ako je ''jadranska liga'' u pitanju,onda treba da igraju hrvati,crnogorci,slovenci i albanci.
to bi bila ''strasna'' liga..imali bi direktno predstavnika u LS :lol:
ne znam kakve mi veze imamo sa jadranom........ avionske?

salim se ,nemam nista protiv
ali, u hr imas samo dinamo,..hajduk i malo rijeku i to je to..
u bosni nikoga,
u sloveniji 1 tim,.....makedoniji ????
crna gora igra ''mali fudbal''...

ali ok,skupilo bi se nekako 12 timova i moze da pocne :lol:
 
Korner zastavica:
Kao prvo moram da citiram Kurir od letos (preko cele naslovne strane)

Rekoba u Zvezdi !!!

Mislim da ovakav naslov dovoljno govori o listu zvanom Kurir,a Press mu je list pobratim. Znaci isto sranje.
Cak i da je sve to istina,ne vidim razlog zasto bi Delije terale upravu sto hoce da organizuje takav turnir.
Znaci okreni obrni...sve sama budalastina.
Delije ce da oteraju tu istu upravu,bar mi se tako cini, zbog toga sto su vec na "ratnoj nozi" sa Piksijem.Ako se secas vec su pre mesec dana skandirali uprava napolje,piksi odlazi!I veoma im je vazno to nacionalno osecanje,pripadnost Srbiji,nemesanje sa hrvatima,muslimanima,itd...mislimdaleko si ti od stadiona.:)A i Nebojsu Lekovica su prozivali,ako znas ko je to... :lol:
 
cns | Kimi:
ne verujem da ce biti nesto od toga zato sto organizatori znaju da bi interesovanje za domaca prvenstva znatno opala...


p0z
Donja Obala ZzK!
Zvezdara
Pa bas zbog toga svi imaju interesa da ucesttvuju u takvoj ligi.Samo slepac ne vidi da je ovakava Srpska liga krs,Hrvatska takodje.Ko je malo stariji i ko je osetio duh 80-ih, seca se stare SFRJ lige.Ne moze a da se ne zaplace na samu pomisao kad treba vozom da se ide u Sarajevo,Split,Zagreb gde je prosek bio 30 000 ljudi na utakmicama.A pogledaj sad ovaj krs.Ofk Beograd-Zvezda 5000 mislim da padnes u depresiju... :cry:
 
a i to sto kazesh ali ne verujem da bi neko smeo da preuzme odgovornost za organizaciju nekog od tih meceva...
u ostalom videcemo(ja bih voleo da se nesto tako ostvari posto pripadam nekoj mladjoj generaciji koja je zivela u SFRJ 7 godina ali nije osetila char gostovanja u zagrebu,splitu,sarajevu...itd.

p0z
Donja Obala ZzK
Zvezdara
 
cns | Kimi:
a i to sto kazesh ali ne verujem da bi neko smeo da preuzme odgovornost za organizaciju nekog od tih meceva...
u ostalom videcemo(ja bih voleo da se nesto tako ostvari posto pripadam nekoj mladjoj generaciji koja je zivela u SFRJ 7 godina ali nije osetila char gostovanja u zagrebu,splitu,sarajevu...itd.

p0z
Donja Obala ZzK
Zvezdara

stvari ce biti iste,
kad odes u zg,i kad sidjes na stajgu imas bbb i zg policiju protiv,
kad oni dodju u bg,imas bbb i bg policiju protiv...pa ti vidi :roll:
 
B.A.L.:
Delije ce da oteraju tu istu upravu,bar mi se tako cini, zbog toga sto su vec na "ratnoj nozi" sa Piksijem.Ako se secas vec su pre mesec dana skandirali uprava napolje,piksi odlazi!I veoma im je vazno to nacionalno osecanje,pripadnost Srbiji,nemesanje sa hrvatima,muslimanima,itd...mislimdaleko si ti od stadiona.:)A i Nebojsu Lekovica su prozivali,ako znas ko je to... :lol:

Pixi nije dobio mandat od Delija,pa mu ga delije ne mogu ni oduzeti. Dzaju su KAO delije oterale,ali to nema veze s vezom. Dzaju su oterali neki drugi ljudi unutar kluba. Inace bi Delije moga da razbijaju prozore koliko hoce. Kao i Grobari koji bojkotuju i kako su krenuli bojkot ce da im traje dok im uprava ne ispuni uslov za penziju.
Ako je Delijama bitna nacionalna pripadnost onda predlazem da NE IGRAMO NIJEDAN EVRO KUP.

Ako si ovde mislio na mene,ja sam vrlo blizu stadionu,na oko 20 minuta. I redovno ga posecujem. A ti malo vise koristi svoj mozak,a ne da slusas sta pricaju sa strane i sta se pise po novinama.


Ne,ne znam ko je Nebojsa Lekovic,da li bi bio ljubazan da mi objasnis,pajseru?
 
Смрт сваком облику братства и јединства, како оном које пропагирају ТВ Пинк и ТВ У92, тако и овом које се покушава направити стварањем регионалне лиге! Не морамо да се мрзимо, али још мање морамо да се поново љубимо и лижемо!
 
Ma regionalna liga bi bila super kada bi to diglo kvalitet ali nema shanse.Skup nikakvih timova ostaje nikakva liga a ne kvalitetna.A budale bi se tukle i ovako i onako.Mada mislim da ni na tu ligu"brtastva i jedinstva"niko ne bi dolazio da prati utakmice....nema kvaliteta. "Ovo"shto se trenutno igra shta god to bilo nikog ne nteresuje,to nije fudbal ne znam shta je al fudbal nije....najbolje odgovara rech koju sam chuo negde na TV-u-NOGATANJE.
 
Korner zastavica:
Pixi nije dobio mandat od Delija,pa mu ga delije ne mogu ni oduzeti. Dzaju su KAO delije oterale,ali to nema veze s vezom. Dzaju su oterali neki drugi ljudi unutar kluba. Inace bi Delije moga da razbijaju prozore koliko hoce. Kao i Grobari koji bojkotuju i kako su krenuli bojkot ce da im traje dok im uprava ne ispuni uslov za penziju.
Ako je Delijama bitna nacionalna pripadnost onda predlazem da NE IGRAMO NIJEDAN EVRO KUP.

Ako si ovde mislio na mene,ja sam vrlo blizu stadionu,na oko 20 minuta. I redovno ga posecujem. A ti malo vise koristi svoj mozak,a ne da slusas sta pricaju sa strane i sta se pise po novinama.


Ne,ne znam ko je Nebojsa Lekovic,da li bi bio ljubazan da mi objasnis,pajseru?
Vidim da si se iznervirao/la,izvini nemoj sve da shvatas tako licno... :lol: .Ako ti posecujes stadion redovno na ovu nasu krs ligu razumem te...posto nisi osetio slast nase lige 80-ih.Dok god ima kretena koji ce da gledaju ove vucibatine od fudbalera kako se teturaju na terenu,nema napretka u nasem fudbalu.Takve budale od gledalaca i koce nas fudbal,umesto niko da ne dodje na stadion i bojkotuje tu mafiju u sportu.NADAM SE DA SE ZEZAS KADA SI REKAO "KO JE NEBOJSA LEKOVIC?" :roll: :lol: :roll:
 
B.A.L.:
Vidim da si se iznervirao/la,izvini nemoj sve da shvatas tako licno... :lol: .Ako ti posecujes stadion redovno na ovu nasu krs ligu razumem te...posto nisi osetio slast nase lige 80-ih.Dok god ima kretena koji ce da gledaju ove vucibatine od fudbalera kako se teturaju na terenu,nema napretka u nasem fudbalu.Takve budale od gledalaca i koce nas fudbal,umesto niko da ne dodje na stadion i bojkotuje tu mafiju u sportu.NADAM SE DA SE ZEZAS KADA SI REKAO "KO JE NEBOJSA LEKOVIC?" :roll: :lol: :roll:

A ja vidim da ti ne znaš kome se obraćaš. Jedan od konkretnih dokaza je ono prvo boldovano. Malo ću da te upoznam: On ne Ona se registrovao na ovom Forumu 26.09.2004. Ima ukupno 9879 postova. Trebalo je prvo da proučiš sagovornika pa da se sa njim upustiš u polemiku ili da ga prozivaš za njegovo mišljenje.:wink:
Za drugo boldovano si u pravu. 80-te se tek rodio i nije gledao odmah slast naše lige tih godina. A ti nisi gledao tu našu ligu 50-tih,60-tih a možda ni 70-tih godina. Budi siguran da se slast 80-tih sa njima ne može porediti.
A treće boldovano. Ne bih današnjoj generaciji uskraćivao da gleda sadašnji fudbal. On je njihova stvarnost pa neka ga upoznaju. Zar su zbog toga budale? :evil:
 
Hvala Ilke! :D Neke navedene podatke ni sam nisam znao. :D

@B.A.L.

Samo da ti kazem ovo...ako gledaoci ne dodju na stadion onda nema ko da pljuje te nazovi igrace i da im kaze da nemaju pojma da igraju.
Nisam osetio slast nase lighe 80tih godina,ali jesam 90,91,92...eto. :D
A za Lekovica....mislite o tome! :lol:
 
Korner zastavica:
Hvala Ilke! :D Neke navedene podatke ni sam nisam znao. :D

@B.A.L.

Samo da ti kazem ovo...ako gledaoci ne dodju na stadion onda nema ko da pljuje te nazovi igrace i da im kaze da nemaju pojma da igraju.
Nisam osetio slast nase lighe 80tih godina,ali jesam 90,91,92...eto. :D
A za Lekovica....mislite o tome! :lol:
Ti znaš da ja prekontrolišem uvek sagovornika. :wink:
 
v.v.ilic:
A ja vidim da ti ne znaš kome se obraćaš. Jedan od konkretnih dokaza je ono prvo boldovano. Malo ću da te upoznam: On ne Ona se registrovao na ovom Forumu 26.09.2004. Ima ukupno 9879 postova. Trebalo je prvo da proučiš sagovornika pa da se sa njim upustiš u polemiku ili da ga prozivaš za njegovo mišljenje.:wink:
Za drugo boldovano si u pravu. 80-te se tek rodio i nije gledao odmah slast naše lige tih godina. A ti nisi gledao tu našu ligu 50-tih,60-tih a možda ni 70-tih godina. Budi siguran da se slast 80-tih sa njima ne može porediti.
A treće boldovano. Ne bih današnjoj generaciji uskraćivao da gleda sadašnji fudbal. On je njihova stvarnost pa neka ga upoznaju. Zar su zbog toga budale? :evil:
Ja se slazem sa tobom da je 50-ih, 60-ih i 70-ih bio bolji fudbal nego 80-ih.Iko 50,60,70-ih nisam pratio ali sam dosta slusao o tome i gledao snimke nekih starijih utakmica...80-e sam uzeo za primer zbog toga sto ni tada fudbal nije bio toliko los...koliko je sad.80-ih se javio i navijacki pokret kad nas tako da je i to uticalo na celokupnu atmosferu na stadionu.A ovo poslednje sto si napisao u vezi omladine...pa ako nisu do sad sami shvatili sta se radi u domacem fudbalu,onda mogu slobodno da izjavim da bi takva nasa omladina trebala da ide na test inteligencije.Na svu srecu takva omladina koja ide SADA na utakmice je u manjini,sto znaci da je vecina inteligentana, a to pokazuju i prazni stadioni.
 

Back
Top