Ruskinja ubila svog decka-i od njegovog mesa spremila hranu za Novogodisnju zabavu.
Prikazujem rezultate 1 do 21 od 21

Tema: Ruskinja ubila svog decka-i od njegovog mesa spremila hranu za Novogodisnju zabavu.

Domaćin
    Učlanjen
    09.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    99

Podrazumevano Ruskinja ubila svog decka-i od njegovog mesa spremila hranu za Novogodisnju zabavu.

Ruskinja je ubila svog decka-i od mesa spremila razlicita jela za Novogodisnju zabavu.
    Gosti nisu nista primijetili.
    Pri kraju zabave jedan gost je otvorio frizder i nasao ljudsku ruku..
    Pozvao je policiju i Ruskinja je priznala zlocin..

A court in the Russian internal republic of Bashkortostan has passed an 11-year sentence to a woman who killed her boyfriend with an axe and then cooked him in a variety of dishes which she fed to her guests at a New Year party.

The Komsomolskaya Pravda daily reports that the incident took place in the small town of Sterlitamak. The 44-year old woman suspected her boyfriend, who was younger than her, of unfaithfulness and in a heated row grabbed an axe and hacked him to death.

Then, the woman flayed and dismembered the body. She threw away the head and used the rest to cook a New Year dinner. She minced some meat and used in meatballs and dumplings and also made jellied meat with hands and feet — she later bartered that dish for liquor with neighbors.

When the guests arrived, the woman treated them to everything she cooked — meatballs, dumplings, soup and liver sausage. The people did not know they were eating human flesh, only one guest noticed that the meat was unusually sweet, but he was told that this was because it was very fresh.

When the party was coming to an end, one of the guests looked into the fridge and found a severed human hand there. He called the police and the murderer confessed during the first questioning.

Veoma poznat pirratica (avatar)
    Učlanjen
    18.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Ruskinja ubila svog decka-i od njegovog mesa spremila hranu za Novogodisnju zabavu.

Paz' da nije

Veoma poznat livija (avatar)
    Učlanjen
    05.02.2006.
    When deep space exploration ramps up, it will be corporations that name everything. The IBM Stellar
    Reputaciona moć
    166

Podrazumevano Re: Ruskinja ubila svog decka-i od njegovog mesa spremila hranu za Novogodisnju zabav

[font=Comic Sans MS]i kako je ispala zaqska??? kako je znala da odmeri vreme qvanja? fascinantno.....[/font]

Iskusan Tankian (avatar)
    Učlanjen
    21.08.2006.
    Reputaciona moć
    92

Podrazumevano Re: Ruskinja ubila svog decka-i od njegovog mesa spremila hranu za Novogodisnju zabavu.

necu ni da chitam....jebbala vas ruskinja....juche prochitao o onoj shto popila shestaka u glavu,i nisam mogao da izbacim to iz glave....

Poznat VisionOfDisorder (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    143

fake 90%
    I got it 'cause I always took the long way home...

chika_doktor
    Guest

Podrazumevano Re: Ruskinja ubila svog decka-i od njegovog mesa spremila hranu za Novogodisnju zabav

ako je bio mlad sigurno je bila dobra sarma

Ćale
    Guest

...pogresan podforum...

Ističe se luckastalutkica (avatar)
    Učlanjen
    08.10.2005.
    Reputaciona moć
    74

Ja znam da je Marijana popila tablete da se otruje u ime ljubavi prema Misu i odlezala 7 dana u bolnici a samo zato sto sam im ja dojavila da sam trudna i da se udajem za njega i znam da je Bojana pala ispred mene na kolena u ime ljubavi prema Misu a da je neko nekog ubio iz ljubavi, za to ne znam.
    luckastalutkica

Aktivan član ShadowRider (avatar)
    Učlanjen
    23.10.2004.
    Pol
    muški
    The answer my friend,is blowin in the wind
    Reputaciona moć
    67

@luckastalutkica
    more ipak te stavljam na ignore listu, dosta mi je tvojih postova... respect...
    How to keep a fool busy,see under
    How to keep a fool busy,see above

Poznat VisionOfDisorder (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    143

Citat Original postavio Ćale
    ...pogresan podforum...
    Kulinarstvo?

Ahahahah
    I got it 'cause I always took the long way home...

Iskusan Torrente-BG (avatar)
    Učlanjen
    17.09.2006.
    Reputaciona moć
    0

Pa sta ce kad nije imalo sta drugo da se prezalogaji.

Veoma poznat Zikica (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    153

i jer bar bila ukusna zakuska

Buduća legenda whitenicky (avatar)
    Učlanjen
    19.10.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    413

Doshli smo do zakljucka da je RUSKINJA extra kuvarica cim gosti nisu primetili da su jeli ljudsko meso ..ala joj vera , mislia ala joj qurac ))
    Sergeant

Ističe se luckastalutkica (avatar)
    Učlanjen
    08.10.2005.
    Reputaciona moć
    74

Citat Original postavio ShadowRider
    @luckastalutkica
    more ipak te stavljam na ignore listu, dosta mi je tvojih postova... respect...
    Svejedno, videce moje ime, a moze da zamisli sta imam da kazem! Ha ha ha ha ha ha... Znate li kako izgleda kad stavis nekog na ignore? Kad on posalje post, tebi se pojavi prazan post sa sve imenom korisnika i pise "Ovog korisnika stavili ste na ignore listu".
    luckastalutkica

Aktivan član ShadowRider (avatar)
    Učlanjen
    23.10.2004.
    Pol
    muški
    The answer my friend,is blowin in the wind
    Reputaciona moć
    67

Desi bre "Zheno Mafijasha", Hebiga, mala udana za mafiju, nemozemo joj nishta.

Original postavio luckastalutkica
    Saznala sam neke stvari.A nekih stvari sam se setila.Taj moj decko Dusko Polic, on je moj, od detinjstva smo se on i ja upoznavali, sudbina nas je navodila jedno na drugo.A ja sam nezavisno od njega bila povezana sa nekim mocnim i bogatim mafijasima i kriminalcima, i to najvise tako sto sam od malih nogu bila vrlo pametna i lepa i komunikativna, pa sam dolazila u razgovor i u kontakt sa njima a oni su se oni interesovali za mene.

Kad smo Dusko i ja porasli veliki , odnosno kad je doslo nase vreme, i kad smo se mi spandjali pravo, i konacno, i definitivno, tad su pocele da pojavljuju neke pretpostavke o tome kako sam ja umesana u Arkanovo ubistvo i u jos neka ubistva.To su nejasne pretpostavke, jer mrtvi ne govore, ali to je navuklo na mene zelju mafijaskih udovica da mi se osvete, ni krivoj ni duznoj.Ja sam medjutim napravila dosta mocnih i iskrenih veza sa vrlo uticajnima iz politike i biznisa u nasoj zemlji pa su mi oni pruzali vrlo jaku podrsku kad su videli da me neko pritiska, a i inace nisam ni znala sta me je to napalo i sto me jure i ispituju i sta hoce od mene a nevinost je najbolja odbrana.

Dusko je u porodicnoj vezi sa Arkanom.Da sam znala da je on toliko uticajan i mocan ja se nicega ne bih plasila, da sam znala da me cuvaju TIGROVI.

Sve vreme sam bila uverena da je Dusko vrlo neutralan u svemu tome zato sto sam i svoju ulogu u svemu tome videla kao neutralnu, i sve vreme sam se samo pitala ko je to tako i sa kojim razlogom poludeo i okomio se na mene, i sto me ispituju toliko, i sta se desava, zasto sve vise i vise dok mi jedni stavljaju svet pod noge, drugi se trude da me uniste.
    A imash li veze i sa Crnim Panterima, chisto pitam, ili ti tamo radi neka tetka, strina...
    How to keep a fool busy,see under
    How to keep a fool busy,see above

Domaćin
    Učlanjen
    09.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    99

Ova tema je otvorena na Forumu Svastara..
    Mozda nije prikladna za Svastaru-ali nije ni za Kulinarstvo..

Poznat intra (avatar)
    Učlanjen
    22.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    119

kako nisu primjetili da nema njenog dragog? jel` bilo bijelih bubrega?

Zainteresovan član Wuestenkoenig (avatar)
    Učlanjen
    22.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Savine bre brate de iskopas ove gluposti?Sta bi sa smakom sveta 28 oktobra?

Domaćin
    Učlanjen
    09.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    99

Svasta ima u bozijoj basti-a basta od 6.5 milijardi ljudi..
    Treba ovo pemjestiti na neku drugi podforum..
    Federovski je predvidjao udar komete-ja sam samo prenio..
    Vjerovatno su ga nagovorili astronomi u Rusiji i USA da se dobiju pare za istrazivanje..

Obećava sudbina (avatar)
    Učlanjen
    30.11.2006.
    Reputaciona moć
    41

da li je ostavila recept?

Veoma poznat Ansai ♀ (avatar)
    Učlanjen
    18.12.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

pa sad... ako je lik redovno isao na depilacije onda je ok...

ali ako nije.... :throws-up:

Slične teme

1. Cure koje veruju u price svog decka
    Autor sinnke u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 01.02.2009., 00:36
  2. Odgovora: 87
    Poslednja poruka: 19.06.2006., 21:41
  3. da li biste prevarili svog decka/devojku?
    Autor djavolcic - andjeo u forumu Razno
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 12.09.2004., 02:39

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •