Luk i strele

ja sam se malo zanimao i video da je to prilicno uludo osim ako nisi clan strelicarskog kluba... a nesto kontam da jesi verovatno ne bi pitao na krstarici.....

mislim da po nasem zakonu je ista procedura kao i kad nabavljas vatreno oruzije, ali je deo o oruziju sa tetivom jako nejasan... kasnije sam nasao da je cak i nemoguce legalno kupiti luk ukoliko nisi clan nekog kluba.... a lukom i strelom a cini mi se i samostrelom je zabranjen..... barem je to sve tako prema mojim saznanjima....

e sad ukoliko si sve peripetije resio i hoces da kupis koliko ja znam u srbiji ne postoji radnja koja to prodaje, imas varijantu preko oglasa na netu da potrazis ili da odes u inistranstvo pa tamo kupis sto mislim da je izvodljivo sa nasom nabavnom dozvolom.... naravno sve ovo nije ni malo jevtino mislim da sam vidjao polovnjake za nekih 400 evra a novi kostaju 1000 pa koliko si spreman da platis


sad te verovatno smorih ali to je to... ako znas nesto sto ovde ne pise reci posto me ova tematika zanima
 
Slabo znam na tu temu, jas sam kolekionar oruzija pa me zato interesuje. a naravno luk mi nebi koristio samo kao ukras vezbao bi malo sa njim kao i sa kopljem i svim ostalim sto imam. Sve u svemu hvala ali mene intereuje dali ovde u Srbiji ima neko nemora da je nov
 
procackajte malo na netu ne znam tacno adrese ali ima dosta klubova.....


napisao sam ti gore da ima toga i po srbiji polovno ali je problem pribaviti dozvolu...... ako postanete clanovu klubova nabavka se vrsi preko kluba
 

Back
Top