Prvi SEX ?

:shock: jbt ljudi o chemu mi ovde vishe prichamo, kakvih 365 nivoa orgazma, kakvi komplexi, yebite se i uzivajte (:

@tema

sa 17 god, malo bolelo, sa tim dechkom sam nedavno raskinula al se nisam pokajala shto sam sa njim izgubila nevinost
 
mala_nish:
ja znam (tj.čitala sam :)) da postoji 9 nivoa ženskog orgazma..ali uglavnom ljudi stanu kod 4.-og, tj grčenje mišića i to..ovih ostalih 5 su povezani sa psihom. sad odoh da učim, aj ćao :lol:
ne pricam o tome, povlacim se sa ove teme jer vidim da nemam sta da kazem sto bi nekom moglo da koristi....... da bi covek mogao da shvati neke stvari treba da prozivi odredjeno iskustvo, tako i kad sam odraslim ljudima pricao neke stvari na temu o kojoj sam mislio, blenuli su u mene kao tele u sarena vrata ko da sam seljaku pricao o nuklearnoj fizici........
takodje sam video neke zlobne komentare, na racun mojih prethodnih postova od ljudi koji su na spiritualnom nivou ispod tih ljudi, koje sam gore naveo........
a sad sto se ovoga sto si ti rekla tice, moracu da iskomentarisem i dacu svoju poslednju rec u vezi sexa i musko zenskih odnosa na ovom forumu: zvekete sex pogadja prvu cakru, starastveni sex pogadja drugu, sex iz zaljubljenosti trecu, kad zaljubljenost preraste u ljubav energija dolazi do cetvrte cakre........ tu se zavrsava razvoj vecine ljudi..........
ne znam gde si ti procitala 9, to je nemoguce jer covek ima 7 cakri, a ove poslednje 3 je moguce oziveti samo nekim spiritualnim putem i to je predmet prakse tantre, nadam se da je neko cuo za to.........
a sad sto se orgazma tice ovaj orgazam koji ljudi dozivljavaju to je telesni orgazam, a tantrickim sexom se dostize univerzalni kosmicki orgazam, koji traje vecno kad se dostigne........
toliko od mene
 
nije cosmo, 'ebem vas lude. mada citam redovno. e da, cura na naslovnici novog broja lepota&zdravlje ima isti kupaci kao ja. :) a sad cu da odem po knjigu iz koje sam procitala, pa cete da vidite. bre. :razz:
 
uzgred jel mozhe ta knjiga da se chita pre il posle prakse, poshto je toliko struchna i realna da ne znam kako da uspesh da takve mudrosti ne koristish uz yebanje?

knjiga naziva "sex"... dr mr rejchel. :)
devet krugova orgazama, sedam chakri, pet mantri, tri shizme, trt mtr shtrt.
 
Alexxandar:
Ah bwe ljudi uzmite knjigu "Sex za početnike" od Kreativnog centra... sve lepo objašnjeno i ilustrovano... ja sam je u osnovnoj uzimao milion puta iz biblioteke... doduše samo jednom za sebe a ostalih 999.999 puta za ortakinje koje je bilo blam da uzmu :lol:
:arrow: Evo primera razlike između muškog i ženskog orgazma... pa vi procenite kome je bolje :arrow: http://www.lindqvist.com/index.php?ID=248
hahaha imam i tu knjigu...jedna od boljih kreativnog centra..mislim da joj moze prici samo nacionalni park srbija, istih autora
 

Back
Top