LJ&S sapunica...

SumiTara

Ističe se
Poruka
2.145
Kako bi bilo da zajedničkim snagama pišemo ljubavnu ''špansku seriju''?
Svaki novi post je naredna epizoda!
Što više zapleta, svađa, suza, svađa...suza...ljubavi..raskida...zlobnih sestara i maćeha...

Glavni likovi su naši nick-ovi, LJ&S forumaši...
Nema pisanja u prvom licu!
Pa da počnem:

Sunčevi zraci su milovali Livijino lice i šanuli joj: Vreme je za buđenje!
Đipila je iz kreveta i prvo na šta je pomislila je Gazdarica- Treba joj platiti kiriju!
Jutarnja kafa je odradila svoje! Setila se da W.A.S.P.-u treba čestitati rođendan!
-Koji mu poklon kupiti?
-On mi je tako drag!
-Obećao je da će u svojoj vili na Dedinju napraviti loodu žurku!
-Svi će biti tamo! Šta da obučem?
Uzima telefon u ruke...
 
Silent Bob je neprimetno stajao u uglu. Suncevi zraci su obasjavali samo polovinu njegovog lica, dok je on gledao u SumiTaru. Pitao se da li je ona drogirana ili je curka, ali nije dosao do zakljucka. Mannibals mu je iz mraka prisao i sapnuo mu na uho, sto je Bob odobrio klimanjem. Prisunjali su se do prozora na kuci preku puta i pogledali unutra. Maslachak je stenjala dok ju je crni i oznojeni Aleksej trpao u gooozo. Cim su videli Alekseja oznojenog potrcali su do najblizeg jarka da se ispovracaju. Nedaleko odatle su stajali Enfroz i Benji i mlatili su se. Enfroz je bio obucen kao Orgasmo, a Benji kao Choda Boy. Krv je lila na sve strane, a niko nije pobedjivao. Banshee bi poneka uletila i mlatnula Benjia toljagom u glavu i brzo pobegla, ipak to nije sputavalo Benjia. Hellen je mrzovoljno stajala pored one kuce i derala se da mrzi zato sto kuca nije po njenom ukusu. Nevena bi brala cvece, a Antun bi se priblizavao onom prozoru sa Maslackom i Aleksejem, noseci pun lavor fekalija, sa namerom da je istrese na njih. Livija bi isla okolo i hvalila se da ih je prva videla, a Jaques bi se udvarao Bobbi, daleko od ostalih. Ponekad bi tuda prodefilovala Gazdarica i sa ogromnim gumenim vibratorom pokusala da dovede scenu u red, ali bez uspeha...
 
ma ok je Boby, isprovocirala te tema...vi'š kolko si se uneo...
...Novela ima da bidne... :-D ...svako može svoje viđenje da mune...
ne mora serija u nastavcima...može k'o Dosije X, svaka epizoda za sebe,
u svakoj epizodi novi likovi! (a neki se vrte u krug)
 
Ja se slažem, ono što zavisi od mene je bačeno,
Naslov ne umem da promenim
(nešto mi se čini da ne može da se menja, a ako može- naučite me),
jedino da izbacimo novu temu, sa novim naslovom!
Bitno je da se vrti i okreće! :-)
 
...znachi...
maslachak je uzzivala u kuci ne sluteci kakvo se krvopolice spremalo napolju... mannibals je pokushao da je dozove i kazze joj, ali s obzirom da je kao mali upao u lavor nerazumevanja, to ga je pratilo ceo zzivot... ne, ni ona ga nije razumela.... nastavila je da stenje... iza njega se shunjao chovek. nosio je shpric.... maslachak je vrisnula.... (aleksej je mislio da je to zbog vrhunskog seksa... ali ne, prevario se.... ) to je bio chika doktor... ali shpric nije bio namenjen manniju... chika doktor ga je ubrizgao sebi i pao u travu.....
 
Ja sam danas resila da uhvatim W.A.S.P.-a i napravim mu suprice party...sa sve poljupcem... :shock: i izlaskom jedne sexipilne dame iz torte... :D :D :D ...nadam se da i dalje ima osmeh na licu jer i dalje traje njegov dan!... :D :D :D
 
CURSE:
Ja sam danas resila da uhvatim W.A.S.P.-a i napravim mu suprice party...sa sve poljupcem... :shock: i izlaskom jedne sexipilne dame iz torte... :D :D :D ...nadam se da i dalje ima osmeh na licu jer i dalje traje njegov dan!... :D :D :D
ih, jos pitas dal' sam nasmejan, a ako mi iskocis iz torte s gitarom e onda necu da skidam osmeh do sledeceg rodjendana ;)
 
W.A.S.P. je bežao, s puškom dugog dometa...znoj mu se slivao niz čelo...
Ko ga je izdao?...Ko se usudio da otkrije vojnu tanu da mi je ''puška'' najnovije generacije velikog kalibra?...Zar sada treba da ispaštam?
Šta mi je trebala ova vojska vrelih forumašica za petama!?!
Ako me zarobe posisaće me svog! Nemam dovoljno municije da im svima munem!
Ostaću golih ruku- puška će ostat' neupotrebljiva! :-( Help! Help!!Heeeelp!!!
 
Ali W.A.S.P. nailazi na bunker...kad ono... u bunkeru njegov verni saborac Dirk s'mitraljezom , brzo zauzimaju polozaje dok snage forumasica opkoljavaju njihov polozaj...pocela je borba krvi (gacja) do kolena , lete meci na sve strane, rakete , bombe kad utom se na uzvisici pojavi silueta...bese to whtenicky sa pomocnom cetom...nastavak sledi
 
Devillishgirl je prva uočila da su se muške snage pregrupisale, pa je izjavila:''Dižemo crvene (krvave) zastavu! Takve nas neće dirati!''
U daljini su ugledale AcuBg82.
Nosio je transparent na kome je pisalo: Ja sam sladak, a ni jedna me neće!
Slucajna se sažalila i zamolila Gazdaricu da napusti četu i krene prema njemu......
 
Da li je ovde samo "spanska serija" ili moze i po neki trac da zaluta?
c024.gif
 

Back
Top