DSS-NS dobitna kombinacija?

Ja uopšte ne sporim sve što je velja u koaliciji sa dss dobijao, ali to nema, ili nema u bitnoj meri, veze sa oduzimanjem glasova radikalima.
Btw taj neki zamišljeni radikal trebalo bi da zaokruži listić na kojem je nosilac liste vojislav koštunica.
Ništa od toga:wink:
A da će lista imati dobar rezultat, ne sumnjam.
 
Bice to slavna koalicija pjesmom opjevana:
Raka, Bidza i Bulidza
Badza, Budza, sve go dzudza
I od svih bi da nacine
Ordinarne seljacine
Druze, moze li sto duze
Parce vlasti, hleba, masti
Svi su dobri za splacine
Ordinarne seljacine
Obecanja, zdranja, sranja
Za barabe sve je dzabe
I sluzbene jebacine
Ordinarne seljacine
I karaju i haraju
Smrde, prde, i sve grde
Pljacke, otimacine
Ordinarne seljacine
Svalerke ih kao cerke
Jebavaju, a ne znaju
Smetaju im stomacine
Ordinarne seljacine
Raka, Bidza i Bulidza
Badza, Budza, sve go dzudza
A od svih bi da nacine
Ordinarne seljacine

Eve je i himna od koaliciju sa autorskim pravima nema problema posto je i sam autor drug clan :mrgreen:
Steta za Kostunicu kakav god da je nije mi delovao kao ljakse ali sa svojm izjavom o razumevanju sisotresa i drmoguza u Guchi se priblizio "vrednim i postenim" domacinima.
 
DellBoy-011:
Ja uopšte ne sporim sve što je velja u koaliciji sa dss dobijao, ali to nema, ili nema u bitnoj meri, veze sa oduzimanjem glasova radikalima.
Btw taj neki zamišljeni radikal trebalo bi da zaokruži listić na kojem je nosilac liste vojislav koštunica.
Ništa od toga:wink:
A da će lista imati dobar rezultat, ne sumnjam.
nece sigurno privuci tvrde glasace SRS-a na koje ti verovatno mislis ali dosta ljudi koji glasa za SRS nisu tvrdi glasaci i oni bi mogli da se popale(sto se ocigledno vec desavalo na lokalu) na tu pricu Peceno prase,domaca rakija,nacionalni identitet bla-bla...
 
al bundy:
Bice to slavna koalicija pjesmom opjevana:
Raka, Bidza i Bulidza
Badza, Budza, sve go dzudza
I od svih bi da nacine
Ordinarne seljacine
Druze, moze li sto duze
Parce vlasti, hleba, masti
Svi su dobri za splacine
Ordinarne seljacine
Obecanja, zdranja, sranja
Za barabe sve je dzabe
I sluzbene jebacine
Ordinarne seljacine
I karaju i haraju
Smrde, prde, i sve grde
Pljacke, otimacine
Ordinarne seljacine
Svalerke ih kao cerke
Jebavaju, a ne znaju
Smetaju im stomacine
Ordinarne seljacine
Raka, Bidza i Bulidza
Badza, Budza, sve go dzudza
A od svih bi da nacine
Ordinarne seljacine

Eve je i himna od koaliciju sa autorskim pravima nema problema posto je i sam autor drug clan :mrgreen:
Steta za Kostunicu kakav god da je nije mi delovao kao ljakse ali sa svojm izjavom o razumevanju sisotresa i drmoguza u Guchi se priblizio "vrednim i postenim" domacinima.


А шта фали ДОМАЋИНИМА ??? Срам те било - па ти те домаћине можеш само да повучеш......за "домаћина" који је обавезно ПОВЕЋИ ! :razz::razz::razz:
Судећи по твојим коментарима ти си већи џукац од свих оних КОЈЕ НАЗИВАШ "СЕЉАЧИНАМА" !

DSS, NS, JS i SDPO zajedno na izbore
Sreda, 15. novembar 2006. 15:41

Na parlamentarne izbore 21. januara zajedno će izaći Demokratska stranka Srbije, Nova Srbija, Jedinstvena Srbija i Srpski demokratski pokret obnove, odnosno "Narodnjački blok", izjavio je Tanjugu predsednik JS i opštine Jagodina Dragan Marković-Palma.

"Načelno smo se dogovorili, taj dogovor je prihvatilo Predsedništvo DSS i očekujemo da ga u nedelju 19. novembra prihvati i Glavni odbor DSS", rekao je Marković.

On je dodao da nije bilo problema oko broja mandata, a "za premijera ćemo kandidovati ponovo Vojislava Koštunicu, jer je reč o čoveku koji je veoma mudro vodio Vladu Srbije".

"Ova koalicija će pobediti na ovim izborma, jer ljudi koji je čine uradili su mnogo u sredinama gde su na vlasti, a i gde smo god izašli na izbore na lokalu smo pobedili i odmah počeli realizovati ono što smo obećavali", rekao je Marković.

On je rekao da očekuje da "narod na ovim izborima prizna rezultate rada političara, da se malo bavi i njihovim biografijama i gde su bili i šta su uradili poslednjih godina".

"Nećemo voditi prljavu kampanju", rekao je Marković i napomenuo da će pričati ljudima šta su uradili tamo gde su na vlasti i šta će uraditi kada budu pobedili.


*****************************************************************************************************

А што се тиче НАРОДЊАЧКОГ БЛОКА који је управо формиран - ови ЖУТИ који су префарбали своје црвене петокраке могу само да њиште и циче.:razz::razz::razz:
 
Torrente-BG:
I ja to mislim.Ali to ce da bude katastrofa.Oni se mrze samo tako.To ima da pukne posle manje od godinu dana.
Niti ce biti katastrofa niti se mrze niti ce puci.
Ne mrze se vecina ljidi koja nije bila po meri DSS vise i nije u DS-u.Takodje ce krilo DSS koje bas nije za saradnju sa DS-om polako otici sa scene by the vej najveci zagovornog te opcije vise i nije u stranci(Obren Joksimovic) a najveci zagovornik sradnje sa DS-om Vladeta Jankovic je na svakom prijemu prvi pored Kostunice sto jel nesto govori.
Nece puci sigurno a sigurno ne posle godinu dana jer je ulog jako veliki a cak sta vise mislim da ce to biti prva vlada koja ce izdrzati pun mandat.Posebno zbog toga sto ce imati veliku podrsku iz inostranstva.
 
Torrente-BG:
Ulog je zaista veliki.Tu ce biti ostatak od onih 1,3 milijarde evra od mobtela ,pa jos kad se uvalja NIS. Ima tu da se trljaju ruke samo tako;i pune dzepovi. :)
naravano pa ne padaju vlade u srbiji tako lako...Uz to tu ce biti velii pritisak iz inostranstva da vlada opstane i mislim da ce opstati sigurno.Drugo nece imati balast SPS-a i moci ce da uradi neke stvari koje ova manjinska objektivno nije mogla.
 

Back
Top