PETARDE

pre neko vece je ovde neki matorac kupio 300 petardi,jadni ljudi oko njega........sinoc kad sam posla u grad,neki degeni su bacali petarde sa zgrade na kola i ljude i cerekali se.......pravi maloumnici.a to ostalo je potpuno ok.
MLC
 
Ja ne kapiram zasto se ljudi plase petardi kad su bezopasne.. Ja sam masu puta drzao petardu u ruci i tako je exploridrala mislim i sha mi bilo, nista.. petarde su do yaya al nista bez duge devetke i punog sanzera :D :D
 
ma ne, razumem ja da ima dece koji jos nisu prerasli te bum-bum fazone, i nemam nista protiv toga, sve mu to dodje kao nesto u sklopu sazrevanja licnnosti, ali voleo bih kad bi oni bili svesni da postoje ljudi kojima, recimo iz zdravstvenih razloga (kao meni) uzasno smeta prasak, buka i galama, ili da ljudima jednostavno smeta ........
 
Tinar:
Ja ne volim petarde, volim samo one ogromne kucne vatromete!!!! To je bolje od svake petarde!!! Nego, ko iskopava ove ultra stare teme??? :?
Ma d4ch4...
Inace obozavam petarde,svake godine kupujem po 100 i vise komada,takodje kupim i ogromne rakete koje lete preko 100 metara u vis....ma obozavam Novu Godinu samo zbog raketa... :)
 
Keva su nema sta, samo kad se setim tamo '94-'95, ortak nabavi kutiju dve tri (za DZ) i onda krenemo da se izivljavamo po komsiluku. I to ne samo kad im je bila sezona oko Novaka, nego i leti. Sve babe u kraju su nas mrzele :twisted:
 
Kad_LupimLupim:
Keva su nema sta, samo kad se setim tamo '94-'95, ortak nabavi kutiju dve tri (za DZ) i onda krenemo da se izivljavamo po komsiluku. I to ne samo kad im je bila sezona oko Novaka, nego i leti. Sve babe u kraju su nas mrzele :twisted:
Ma brate najzesca godina je bila '99 za vreme bombardovanja,mi ubacimo petardu u zgradu i kad pukne posle nekoliko minuta cela zgrada je na nogama,to nam je bilo najsladje da uradimo...hehehehe :lol:
 
Mrzim petarde i bilo šta što tako iznenada pukne, jer se ja odmah uplašim. :x :x
I imam strah od petardi zbog kojeg sam mogla i kod psihologa da završim.
Uglavnom kada počnu ljudi da ih bacaju, ja ne izlazim iz kuće 8) 8)
Zezam se, ali stvarno se uveliko trudim da ih izbegnem.
 
jednog majmuna sam neki dan ubio od batina jer mi je bacio petardu pod auto ali licno volim petarde sve dok je okolina bezbedna ok su cak i kada se bacaju po skoli :)
 
Sasha85:
Peruzzi:
Vise volim rakete... mada gotivim svaki oblik eksplozivnih naprava

Welcome back... ;)
Yeee ladno Peruzzi...Pa sto godina coveve...

Anyway po pitanju petarda bas i nemam neki stav jer ih retko bacam...Boring su mi...Ali daju neki shmek novoj godini ili tako nekom slavlju...
Zato mrzim kad me neko iznenadi petardom!!!

*****
Shinoda is back, and he is stronger than ever!!!
*****
 
Shinoda:
Sasha85:
Peruzzi:
Vise volim rakete... mada gotivim svaki oblik eksplozivnih naprava

Welcome back... ;)
Yeee ladno Peruzzi...Pa sto godina coveve...

Anyway po pitanju petarda bas i nemam neki stav jer ih retko bacam...Boring su mi...Ali daju neki shmek novoj godini ili tako nekom slavlju...
Zato mrzim kad me neko iznenadi petardom!!!

*****
Shinoda is back, and he is stronger than ever!!!
*****
Ma petarde su skroz OK,ja ih obozavam i uvek mi bilo zanimljivo da ih bacam unaokolo i da vadim barut iz njih i da ga palim onako cisto da vidim,jednom mi je eksplodirala petarda u ruci zato sto smo se takmicili ja i moji drugovi ko ce duze drzati petardu u ruci pre nego sto pukne,e ja sam malo preterao i pukla mi u ruci gde mi je raznela 4 nokta...
 
Master_Chief:
Shinoda:
Sasha85:
Peruzzi:
Vise volim rakete... mada gotivim svaki oblik eksplozivnih naprava

Welcome back... ;)
Yeee ladno Peruzzi...Pa sto godina coveve...

Anyway po pitanju petarda bas i nemam neki stav jer ih retko bacam...Boring su mi...Ali daju neki shmek novoj godini ili tako nekom slavlju...
Zato mrzim kad me neko iznenadi petardom!!!

*****
Shinoda is back, and he is stronger than ever!!!
*****
Ma petarde su skroz OK,ja ih obozavam i uvek mi bilo zanimljivo da ih bacam unaokolo i da vadim barut iz njih i da ga palim onako cisto da vidim,jednom mi je eksplodirala petarda u ruci zato sto smo se takmicili ja i moji drugovi ko ce duze drzati petardu u ruci pre nego sto pukne,e ja sam malo preterao i pukla mi u ruci gde mi je raznela 4 nokta...
:shock: :shock: 4 nokta???? :shock: :shock:
 
Tinar:
Master_Chief:
Shinoda:
Sasha85:
Peruzzi:
Vise volim rakete... mada gotivim svaki oblik eksplozivnih naprava

Welcome back... ;)
Yeee ladno Peruzzi...Pa sto godina coveve...

Anyway po pitanju petarda bas i nemam neki stav jer ih retko bacam...Boring su mi...Ali daju neki shmek novoj godini ili tako nekom slavlju...
Zato mrzim kad me neko iznenadi petardom!!!

*****
Shinoda is back, and he is stronger than ever!!!
*****
Ma petarde su skroz OK,ja ih obozavam i uvek mi bilo zanimljivo da ih bacam unaokolo i da vadim barut iz njih i da ga palim onako cisto da vidim,jednom mi je eksplodirala petarda u ruci zato sto smo se takmicili ja i moji drugovi ko ce duze drzati petardu u ruci pre nego sto pukne,e ja sam malo preterao i pukla mi u ruci gde mi je raznela 4 nokta...
:shock: :shock: 4 nokta???? :shock: :shock:
Da,iscupani skroz iz korena...
 

Back
Top