SRPSKA FEDERACIJA - anketa

Da li ste za to da buduca Srpska Federacija obuhvata cetiri republike - Republiku Srb

  • da

  • ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Prihvatjive su samo Republika Srpska i Crna Gora kao deo federacije ali samo u slucaju da se Srbija federalizuje na nekoliko federalnih jedinica pa da ovde dve one prisupe toj federaciji.
Inace vise da 7 miliona ljudi bude iznajednacno u pravimo odlucivanja sa 500.000 ili milion ljudi to ne moze.
 
Kolegedonosenjem Ustava otpocelo je organizovanje Srbije kao drzave,pa kada se to zavrsi onda neka se analizira interes toga federalnog interesa.Cenim postovane kolege da je zemlji srpskog naroda pun kofer podmetanja svoje drzavnosti zarad nepouzdanih i spekulativnih partnera,pa makar neki bili i "srpski".
 
Evo dezurni jugosloveni jos nisu prezalili raspad stare federacije pa bi vec novu problem je sto neki ljudi imaju komplekse velicine pa misle da ce im velicina drzave nadoknaditi o nezadovoljavajucu velicinu onoga sto imaju u gacama. :roll: A sama ideja je imbecilna i realna taman ko da ce u Vinci napraviti atomsku bombu .U Crnoj Gori zivi 30% Srba u Makedoniji oko 5-6% sad to sto mi smatramo da su oni svi Srbi nema veze jer se ljudi tako ne osecaju i kraj. A druga je stvar sto bi imali preko 3 miliona Albanaca a o geografskom obliku tog kentaura da i ne govorim ,sta sve nece pasti ljudima na pamet stvarno strasno :shock:Dobro je rekao pokojni psihijatar i narodni tribun Jovo Raskovic -"lud narod".
 
al bundy:
Evo dezurni jugosloveni jos nisu prezalili raspad stare federacije pa bi vec novu problem je sto neki ljudi imaju komplekse velicine pa misle da ce im velicina drzave nadoknaditi o nezadovoljavajucu velicinu onoga sto imaju u gacama. :roll: A sama ideja je imbecilna i realna taman ko da ce u Vinci napraviti atomsku bombu .U Crnoj Gori zivi 30% Srba u Makedoniji oko 5-6% sad to sto mi smatramo da su oni svi Srbi nema veze jer se ljudi tako ne osecaju i kraj. A druga je stvar sto bi imali preko 3 miliona Albanaca a o geografskom obliku tog kentaura da i ne govorim ,sta sve nece pasti ljudima na pamet stvarno strasno :shock:Dobro je rekao pokojni psihijatar i narodni tribun Jovo Raskovic -"lud narod".

nemam nikakvih problema sa velicinom. :-)
pa brate ti ko da ne znas koja je to bila stara jugoslavija. ovde niko nije spominjao ni slovence, ni krvate ni muslimane. ne znam gde nadje ovih tri miliona siptara, ne secam se da sam rekao i albanija?
 
srbija do grcke:
nemam nikakvih problema sa velicinom. :-)
pa brate ti ko da ne znas koja je to bila stara jugoslavija. ovde niko nije spominjao ni slovence, ni krvate ni muslimane. ne znam gde nadje ovih tri miliona siptara, ne secam se da sam rekao i albanija?
Pa na Kosovu ,jugu Srbije i CG ih sigurno ima dva miliona a ako dodamo jos oko milionce u Makedonce dobijemo taj broj koji ce sa njihovim tempom razmnozavanja ubrzo i povecati a tamo gde ih ima preko tri mililona i vise kasnije mogu da rade sta oce,pogotovo sto ti jos jednom ponavljam sa god ti ili ja mislili u MK ima 7% Srba a u CG 30%
 
Feta Podouri:
Koja bre federacija, more i ovo sranje od države (koje države?) da se rasturi pa svi u p.... m......u!
A, da . I pobiti sva govna. JBT al sam radikalan, ... a onda u Kazablanku... Švajcarska...

Kolega,do izborne tisine ima jos 60-tak i kusur dana,ako sada sve rasturite do kude cete da mu ga stignete,znate.
 
Ја сам за унитарну.Али,не верујем да би политичари РС то прихватили јер би остали без власти.Може и федерација или да Република Српска буде дефинисана покрајином(по мени најбоље).

Не прихватам Македонију.Мало ли нам је шиптара!?

Иначе,Реп.Српска,Србија и Ц.Гора би требало у некој ближој или даљој будућности да се уједине.То је сасвим природно...и неизбежно.
 
Silent Bob:
Ne, nisam za federalizaciju sa bilo kim.

Ja sam za decentralizaciju, a to je dosta drugacije od federalizacije.

Inace, koji ce nam k*rac Makedonija?

A sto se tice CG i RS... samo ako preko 95% ljudi kaze da... sve ispod ne.

8) to i ja kazem
mada... ta decentralizovana srbija moze da se decentralizuje u federaciju... nemam nishta protiv ;)
 
pa ja sam krenuo sa pretpostavkom federacije, jer znam da te republike ne bi pristale na unitarnu drzavu sto je svakako najbolje resenje. mada ne mislim da RS ipak ne bi pristala na unitarnu drzavu, mogu imati i dalje lokalnu vlast, a za drzavnu se svi bore jednako. mada moze ostati neki naziv u RS, cisto zbog znacaja regije.
 

Back
Top