ceku u Moskvi?

srbija do grcke

Aktivan član
Poruka
1.427
Zvaničnik kosovske vlade: Čeku u Moskvi 30. novembra
Tanjug - Pre 45 minuta

PRIŠTINA - Premijer privremene kosovske vlade Agim Čeku boraviće u poseti Moskvi od 30. novembra do 2. decembra, potvrdio je danas agenciji Rojters visoki neimnovani zvaničnik vlade u Prištini.

ako se ovo desi ja idem u australiju 8-)
 
pa blizu ste. bila je kosovska delegacija kao posmatrac na juznoosetinskom referendumu, ovi ih speciajlno zvali, da podvuku poentu. a onda valjda resila moskva malo da ih pozove na informativni razgovor. i jedne i druge ;)
 
srbija do grcke:
Zvaničnik kosovske vlade: Čeku u Moskvi 30. novembra
Tanjug - Pre 45 minuta

PRIŠTINA - Premijer privremene kosovske vlade Agim Čeku boraviće u poseti Moskvi od 30. novembra do 2. decembra, potvrdio je danas agenciji Rojters visoki neimnovani zvaničnik vlade u Prištini.

ako se ovo desi ja idem u australiju 8-)
sto u australiju?
 
Jao ima da zakukaju majci Ruje kada dodje Grobar na vlast pa kada prekinemo odnose, pa kada im uvedemo sankcije ,pa kad sve Srbe iz Moskve vratimo u majcicu Srbiju nahebali su ako im nisu Hitler i Napoleon dosli glave ima Toma da im pokaze njinog boga prevrtljivog.
 
Grobar je odma sazvao konferenciju za stampu, i rekao da ce SRS zbog ovog gesta Putina,kada dobije vlast raskinuti diplomatske odnose sa Rusijom , kao i sa Crnom Gorom,

A svi Srbi , koji zive u Rusiji , treba odmah da se vrate u maticu, da se svi skupimo pod sljivu, koju grobar , revnosno zaliva vec duze vreme u svojoj basti .........
 
inagadadavida:
Grobar je odma sazvao konferenciju za stampu, i rekao da ce SRS zbog ovog gesta Putina,kada dobije vlast raskinuti diplomatske odnose sa Rusijom , kao i sa Crnom Gorom,

A svi Srbi , koji zive u Rusiji , treba odmah da se vrate u maticu, da se svi skupimo pod sljivu, koju grobar , revnosno zaliva vec duze vreme u svojoj basti .........

Kolega,cenim da je ovo zvanicna vest FONET-a ili BETE,zar ne?
 
srbija do grcke:
Zvaničnik kosovske vlade: Čeku u Moskvi 30. novembra
Tanjug - Pre 45 minuta

PRIŠTINA - Premijer privremene kosovske vlade Agim Čeku boraviće u poseti Moskvi od 30. novembra do 2. decembra, potvrdio je danas agenciji Rojters visoki neimnovani zvaničnik vlade u Prištini.

ako se ovo desi ja idem u australiju 8-)

ooooooooooooooo
bogo moj! 8)
ako se to desi,
ja cu stvorovima dushu da vadim
OD JUTRA DO SUTRA! 8)
 
al bundy:
Jao ima da zakukaju majci Ruje kada dodje Grobar na vlast pa kada prekinemo odnose, pa kada im uvedemo sankcije ,pa kad sve Srbe iz Moskve vratimo u majcicu Srbiju nahebali su ako im nisu Hitler i Napoleon dosli glave ima Toma da im pokaze njinog boga prevrtljivog.
:D da znash!
prsli su!
 
ко зна можда решили руси да се запирају са флашом и да користе криви нож па звали чекуа да их томе научи.... страшне ствари ће се десити у русији људи :)
 

Back
Top