Sta mislite o nasim ISP-ovima
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Sta mislite o nasim ISP-ovima

Iskusan Кулиража (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Podrazumevano Sta mislite o nasim ISP-ovima

Sta mislite koji provajeri su kod nas najbolji, a koji najgori i zasto

al' sam se napal'la
    Guest

Podrazumevano ma ovo nije odgovor nego pitanje

U stvari i ja sam hteo da pitam kog provajdera izabrati, ali posto vidim da retko ko odgovara, ne znam ima li smisla uopste i postavljati pitanje.

Obećava
    Učlanjen
    15.10.2003.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

ja sam bio na PTT-u i nisam bio zadovoljan, cuo sam onda da je verat malo bolji a jeftiniji..ali i tu sam se razocarao....pojma nemam gde cu sad...
    Izgleda da je u pitanju moja uzasno stara centrala...

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Verat, Verat i samo Verat... ako izuzmemo po neki problemcic tu i tamo, oni su daleko najjeftiniji u Srbiji (0.78 para sat) a pruzaju kvalitet usluge kome retko ko moze da parira...

PTT - placao im oko 300 evra mesecno, nema puno problema, ali ni nekih stvari koje bi ih istakle iznad ostalih... sve u svemu - ne hvala
    YUBC - nekad bio dobar, sad postao tesko njesra... a i skup je u p.m.
    SezamPro - slab link, mada i on ima dosta povoljan flat paket... Ipak, Verat ga tuce k'o stoj pa gledaj
    Eunet - Jednom i nikad vise... najocajniji provajder koga sam ikad koristio

Ostali cak nisu ni vredni imenovanja...

Dakle, ni jedan ne valja... ali Verat u gotovo svemu tuce konkurenciju, i usput ima ekstra povoljnu cenu, pa s' toga, moj izbor je Verat

Zainteresovan član Profesionalac (avatar)
    Učlanjen
    04.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

Meni su ok YUBC i Beotel... Verat bi trebao da je najbolji s obzirom na sirinu linka ka Becu (155Mbps), ali ono... cesto pucaju, dial in brojevi celo vece zauzeti... Incognito, jesi ti to silovao komp pa platio 300 eur net vreme

Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Citat Original postavio Profesionalac
    Meni su ok YUBC i Beotel... Verat bi trebao da je najbolji s obzirom na sirinu linka ka Becu (155Mbps), ali ono... cesto pucaju, dial in brojevi celo vece zauzeti... Incognito, jesi ti to silovao komp pa platio 300 eur net vreme
    Ma link im je OK, ali racunaj da imaju 30k+ korisnika, i da vise od pola tog linka daju za hostovanje... Mada, generalno, Verat i PTT imaju najjace linkove...

A nisam silovao komp, samo sam non-stop na net-u... U proseku sam mesecno placao (po ondasnjim cenama koje su bile nekih 20% vece nego sada, a evro je bio ravno na 60-ci) 250-300 evrica samo njima... pa onda i Telekomu jos nekih 100-200 evrica... sad barem platim 10 evra mesecni flat, pa samo phone placam...

Aktivan član sch (avatar)
    Učlanjen
    02.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano Dozovite se pameti !

Narocito oni koji puno surfaju,zakon je sezampro.Kupite mesecnu karticu za 850 dinara i imate neograniceno.Veza je sasvim korektna.Probao sam i druge,ali ovo je najbolje !

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano Pitanje za sve...

Citao sam vase poruke i imam par pitanja odnosno sugestija! Da ne bih odgovarao na svaku por posebno, u ovoj cu reci sve!!!!

Konkretno ja koristim EUNET!Da li je dobar, ili los ne znam, meni je jednostavno NAJBOLJI! Znam da se sada mnogi smeskaju na ovo, ali ima i objasnjenje.. Zivim na Karaburmi, sto ce reci stara centrala 7***** ! Na zalost preko EUneta mogu da se povezem na jedan jedini broj (184212 ). Ne mogu da se povezujem na brojeve koji pocinju sa 2*** odnosnosno 3***!
    Da li postoji kod nas jos neki provajder, koji ima stare linije, tj da nisi digitalne???

I da li neko koristi ulazne linije domacih provajdera koje pocinju na 042??? Da li je se stvarno naplacuju u ceni lokalnog poziva??? Da li bi mogao da se poveyem sa stare centrale????

Pozdrav

Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano Re: Pitanje za sve...

Citat Original postavio Kuguar
    I da li neko koristi ulazne linije domacih provajdera koje pocinju na 042??? Da li je se stvarno naplacuju u ceni lokalnog poziva??? Da li bi mogao da se poveyem sa stare centrale????

Pozdrav
    Posto Veratovi standardni brojevi umeju u 'high-trafic' periodu da budu zauzeti, cesto koristim njihov SMIN pristup... Radi sasvim OK (mada slabije nego direktno), i zaista je cena lokalnog poziva (inace bi mi sigurno racun skocio za duplo)... ne verujem ni da bi lagali, mada ne mogu da kazem sa sigurnoscu jer meni je prosecan tel. racun oko 150 evrica...

Inace, kako gde... neke analogne centrale nece pa nece na 042, neke rade sasvim korektno... Ne boli te da probas...

Poz.

Zainteresovan član Profesionalac (avatar)
    Učlanjen
    04.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano Re: Pitanje za sve...

Citao sam vase poruke i imam par pitanja odnosno sugestija! Da ne bih odgovarao na svaku por posebno, u ovoj cu reci sve!!!!

Konkretno ja koristim EUNET!Da li je dobar, ili los ne znam, meni je jednostavno NAJBOLJI! Znam da se sada mnogi smeskaju na ovo, ali ima i objasnjenje.. Zivim na Karaburmi, sto ce reci stara centrala 7***** ! Na zalost preko EUneta mogu da se povezem na jedan jedini broj (184212 ). Ne mogu da se povezujem na brojeve koji pocinju sa 2*** odnosnosno 3***!
    Pa gde si `kolega`, prvi covek na koga sam naisao da ima isti problem kao sto sam ja imao do skoro!

Da li postoji kod nas jos neki provajder, koji ima stare linije, tj da nisi digitalne???
    Sta da ti kazem.. Danas jedino SezamPro (186 333) i EUnet (184 212, 186 444). Pre je bio i Beotel (444 3443) ali sad je taj broj promenjen, nalazi se na digitalnoj centrali..

Koristio sam ja 042 dok sam bio na analognoj centrali, sad kad sam presao na digitalnu ne. Zaista se tarifira kao lokalni poziv, nikakvih promena u racunu nije bilo, ali ne rade bas lepo na analognim centralama, NAROCITO Beotelov 042, odaziva se kao nepostojeci broj.. YUBC-ov 042 najbolje radi, od ovih koje sam probao

Pozdrav
    Pozdrav i tebi

Slične teme

1. ljudi sta mislite o nasim tv programima
    Autor Trazim_curu_zabrak u forumu Televizija, radio i novine
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 07.05.2007., 17:27
  2. STA MISLITE O NASIM IGRACIMA U NBA?????????????
    Autor lidija51 u forumu Košarka
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 08.10.2006., 00:03
  3. Sta mislite o nasim srednjim skolama?
    Autor dr.koki u forumu Škole
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 12.05.2006., 01:08
  4. Sta mislite o nasim sugradjanima...
    Autor Miss_Jo u forumu Beograd
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 30.06.2005., 15:31

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku