Sudden Strike 2

idi i kupuj odmah :D
mnogo je dobra, meni je mnogo bolja nego blitzkrieg
obozavam je, samo sto ponekad AI zna da me iznervira jel se non stop oslanja na artiljeriju ali i u tome je neka car igre
 
ewo igrah ga nesto malo pre...igra je odlicna...posto sam HardCore ljubitelj WW2 nije mi bitna grafika.Znaci otisao sam prvo na Tutorial koji je bio iz dva dela.Prvi je sve islo kao po loju,dok drugi je bio malo gust.Znaci pripremim ja vojsku,postavim ih u kuce,da imam i dva artiljerca dva inzinjera...i treba da odbranim selo...ono na pocetku samo vojnici ja ih streljao samo tako,ali onda su nailazili tenkovi.Ali dobro nsita strasno(mislio sam),moja artiljerija ih je sve pokosila,ali zadnji bio bog...Zato sto mi je unistio i artiljeriju,e onda sam usrao kao ako ne mogu ni tutorial da predjem e onda necu ni prvu misiju u igri.I moja poslednja nada je bila pesadila ali nista...sve ih je pobio...kad mi se pojavi prozorcic i kaze kao vidis da ne mozes da pobedis medium tenk sa lakim oruzanjem...i onda negde na severo-zapadu dobio sam medium artljeriju...i on je bio dalekovodni....znaci iz prve sam unistio tenk....ali to nije to....negde i na severu dobio sam artiljeriju medium ili light ne znam....i kaze da sa tim jednim topcicem odbranim tenkovski napad...kad su oni poceli da nailaze....nisam se nadao da ce iz ovaj top unistavati iz prve....ali pred kraj je bilo cupavo jer ih je bilo previse...e onda sam dobio avijaciju i pokosio sam ih sve......tu je kraj priche....posle toga sam poceo Nemachku kamapnju u Rusiji.....samo sam pogledao i zauzeo neki mostic.......slike za neupucene:
suddenstrike2.jpg
2.jpg
ova zadnja je taj most....
 

Back
Top