Help!!!!
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Help!!!!

Aktivan član Djordja (avatar)
    Učlanjen
    04.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano Help!!!!

Pravimo plakate o danima zastite mocvarnih podrucja i o danu zastite zivotne sredine..ko god im
    a nesto o tome molim vas da mi posaljete na privatnu poruku,ili okacite na ovu temu..u
    unapred hvala...ucenica osmog razreda :-D

Učlanjen
    04.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano Re: Help!!!!

eee ljudi hvala vam na pomoci!Pomogli ste mi u ......xxxxx..mislim vidim kakvi su ovi ekolozi,zaobidju dete kome je ovo stvarno trebalo....grrrrrr

Zainteresovan član Insect (avatar)
    Učlanjen
    14.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Koriscenje reci koje moraju da se cenzurisu sa xxxxxx je krajnje nepristojno, a mogla si i da sacekas malo duze od 23h pa da obaspes paljbu. Inace google je cudo posebno za ovako opste slikovne stvari koje ti trazis. Sve sto ti treba je malo sopstvenog truda da uradis domaci zadatak.

Primećen član
    Učlanjen
    11.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    48

Sta da ti se posalje? Pa obrati se sajtovima rezervata, Zasavica, Obedska, Carska bara. Vidi malo o Ramsarskoj konvenciji, guglaj ptice mocvarice...Sto su ti danasnja deca, sve na tacni!

Učlanjen
    04.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    57

Citat Original postavio Insect
    Koriscenje reci koje moraju da se cenzurisu sa xxxxxx je krajnje nepristojno, a mogla si i da sacekas malo duze od 23h pa da obaspes paljbu. Inace google je cudo posebno za ovako opste slikovne stvari koje ti trazis. Sve sto ti treba je malo sopstvenog truda da uradis domaci zadatak.
    1.ja sam cenzurisala rec sa xxxx,jer nisam gad od deteta...
    2.duze od 23h????????!!!!Ja sam ovu molbu poslala 11.2006..nemojte da lupetate...imate oci,pa me onda osudjujte,a i isla sam na sajtove..al to je sve nesto kratko i bezveze...mislila sam da vi strucnjaci imate neku literaturu..no doobro...vecj sam se snasla... 8)

Zainteresovan član Insect (avatar)
    Učlanjen
    14.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Poenta je da uopste ne trebas da korsitis ruzne reci bez obzira da li ih cenzurises ili ne. A za 23h se izvinjavam. Nisam opbratio paznju na ostatak datuma posle dana i automatski sam pretpostavio da je siti mesec dan za danom.

Učlanjen
    04.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    57

da vam je ovaj rad zavisio od ocene,a da znate da neko ko MOZE,necje da vam pomogne...i vi biste morali da upotrebite ruzne reci....

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •