Omerta

Pa gledaj: ti si mafijas. Imas mnostvo mogucnosti: od obijanja trafika, pljackanja zlatara i banki sve do organizovanog kriminala. Na pocetku sanse za uspeh bilo cega od toga su ti 0%, i svakim pokusajem one se povecavaju. Mozes da ukrades auto, da se trkas, da se kockas... Ima mnogu rankova: od empty suit do godfather... Kupujes oruzije, kupujes municiju, igru mozes da namestis na Srpski. Nema puno porodica, mozes da se uclanis u jednu od njih... Kupite pice kada mu je cena niska, sacekate da se povisi pa onda prodate i zaradite. Isto to i za narkotike...
 
mozes da das donaciju, ne pise da ima veze
ali mislim da ima veze sa sansom da uradis nesto, svi ljudi koji su u familijama su donatori
mada kad su me na kraju ubili vise nisam ni palio igru
ako neko krece da igra neka igra sa Sicilije, manje su sanse da ce vas neko ubiti, manje ljudi
nego da li je neko igrao greb-greb, posto sam se ja tu obogario :lol:
 
BokiSmoki:
Ovo izgleda super,skidam odmah.

lol, nije aleksa na vreme rekao da je browser based igra :D

igrao sam je ja davno, ali posle nekoliko dana ubiše me neki bosanci, i okačili mi poruku kao "Ovo zaslužuju svi srbi"... posle toga više nisam igrao, i neću ni da počinjem
 
Igrao sam je pre 7-8 meseci, onaj put kada su CCCE vladali igrom, ako je neko igrao tada... stigao sam dosta, usao u extra porodicu i odusevila me je igrica, pa me ubio neki hrvat pa moja porodica ubila njega, i odose i mojih i njegovih par meseci igranja :( Posle toga sam se smorio i kad god pocnem da igram, smorim se, nije to taj osecaj... ko nije igrao obavezno neka proba, jedna od najboljih igrica je, a donacije nisu neophodne da stignete do neke jace pozicije, cak mozete da kupite donaciju ako u igrici imate puno para, sa parama iz igrice... pozz ;)
 
e ljudi, za one koji igraju, da ne postoji neka iskljucivo srpska mafia i ako postoji kako se zove i ko je sef??? I nek mi se javi ko hoce prepad na putu 66!!!
 

Back
Top