MSN Messenger help
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 33

Tema: MSN Messenger help

Obećava Oppressor (avatar)
    Učlanjen
    22.12.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

Podrazumevano MSN Messenger help

Stvarno nisam znao na koji pod forum da postavim pitanje pa sam resio da ga stavim ovde iako mozda i nije mesto za to. Inace, interesuje me da li je moguce pronaci neku osobu koja koristi msn, odnosno hotmail.com ako joj znamo i ime i prezime? znaci potrebno mi je da nadjem njegovu e-mail adresu na hotmail-u!

Administrator tab503 (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    5782

Podrazumevano Re: MSN Messenger help

postavlja se pitanje da li je pod pravim podacima prijavljena ta osoba.
    Ti mozes kad otvaras msn nalog da nalupas ime koje hoces.
    Mess with the Best - Die Like the Rest

Elita
    Učlanjen
    04.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    380

Citat Original postavio Oppressor
    Stvarno nisam znao na koji pod forum da postavim pitanje pa sam resio da ga stavim ovde iako mozda i nije mesto za to. Inace, interesuje me da li je moguce pronaci neku osobu koja koristi msn, odnosno hotmail.com ako joj znamo i ime i prezime? znaci potrebno mi je da nadjem njegovu e-mail adresu na hotmail-u!
    Nemoguće , izuzev ako ti ta osoba sama neda sopstvenu adresu . A i da znaš adresu mnogo ti to ne vredi jer ako ta osoba ne želi da priča sa tobom ona će te jednostavno staviti na Block i rešen problem što se te nje tiče .

Ističe se ndjordje91 (avatar)
    Učlanjen
    21.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    71

E,bolje skini 7.5 extra je taj MSN...

Elita
    Učlanjen
    04.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    380

Citat Original postavio ndjordje91
    E,bolje skini 7.5 extra je taj MSN...
    E moj ndjordje pa gde ti živiš ja koristim Live MSN beta 8.1 već jedno šest meseci bez ikakvoga problema i mnogo ali baš mnogo je bolji nego 7.5

Primećen član Charlotte (avatar)
    Učlanjen
    08.04.2005.
    Reputaciona moć
    53

A kako da sacuvam chat history u msgru?

Elita
    Učlanjen
    04.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    380

Tools > Options > messages > Automatically Keep History of my conversations

Ističe se ndjordje91 (avatar)
    Učlanjen
    21.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    71

Meni je bolji 7.5 od osmice...

Učlanjen
    08.04.2005.
    Reputaciona moć
    53

Citat Original postavio snejks
    Tools > Options > messages > Automatically Keep History of my conversations
    Kratko i jasno
    Hvala!

Moderator BigMazi (avatar)
    Učlanjen
    13.10.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    77

Charlotte....vidi se da si tek instalirao/la taj messenger i odmah pitash pro-googlaaaaaj malo, ili promrchkaj u opcijama Imash tamo josh dosta mogutjnosti

Učlanjen
    08.04.2005.
    Reputaciona moć
    53

ma instalirala sam ga odavno, ali skoro mi je zafalio history.

Početnik
    Učlanjen
    17.12.2006.
    Reputaciona moć
    0

instalirao sam WINDOWS LIVE MESSENGER,ali pojma nemam kako se koristi,a ne mogu ni korisnike da pronadjem,zna li neko kako se koristi i ko hoce da mi objasni....

hvala

Učlanjen
    08.04.2005.
    Reputaciona moć
    53

U windows live messenger-u ne mogu da se traze korisnici, vec ako ti neko da svoju adresu ubacis je tako sto kliknes na polje "Ad contact" koje se nalazi sa desne strane polja na kome pise "Find contact or number". Ako zelis da cetujes sa nepoznatim ljudima, ili da nadjes ljude koje poznajes, a ciju adresu ne znas, onda bolje instaliraj skype. On pruza mogucnost za pretrazivanje clanova.

Učlanjen
    08.04.2005.
    Reputaciona moć
    53

Snejk, kliknula sam gde treba, ali kad kliknem na Find -> View message history pokaze mi samo kontakte sa kojima sam chatovala, ali ne i chat history. Jel ima jos neka caka da se podesi?

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Srbi su izuzetno napredan narod, dokaz za to je cinjenica da su imali internet jos u srednjem veku. Kako to znamo?

Marku kraljevicu u narodnoj pesmi majka kaze: "Ostavi se sine chatovanja"

Elita
    Učlanjen
    04.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    380

C:\Documents and Settings\Korisnik\My Documents\My Received Files\tvoj msn nick sa brojevima\History

Učlanjen
    08.04.2005.
    Reputaciona moć
    53

otvorila sam sve po redu kako kazes, i folder sa mojim korisnickim imenom postoji, ali je prazan.

isto tako postoji folder my received skype files, i on je takodje prazan, samo sto kad otvorim my history kroz skype, vidi se svaki chat history.

Buduća legenda Banshee (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    307

ne znam da li ima neka bolja tema,ali ova ima prikladan naslov.

elem,imam dva problema i molila bih neku dobru dusu da mi pomogne ako ikako zna.

prvi je poceo da se javlja pre mozda nedelju dana, a do tada je sve normalno radilo.koristim windows live messenger 8.0 i posldnjih dana imam problem da se ukljucim na msn.od dvadeset pokusaja,jednom mi uspe,otprilike.a svaki sledeci mi daje broj greske,pa mu onda stavim repair,pa on kao popravi,pa opet retko kad i posle toga uspe,uglavnom bude isto...i na kraju mi da sajtove gde mogu da potrazim pomoc.evo broj je na slici 81000306.to je broj koji mi najcesce daje,mada nekad stavi i druge.

pregledala sam sajtove i uradila ono sto je preporuceno ali mi nista od navedenog nije resilo problem.
    ja sam prvo mislila da je firewall ali problem je tek nedavno poceo.ranije sam imala norton,pa je istekao,a dok ne kupim novog koristim neke dve nedelje avg i mcafee firewall...ali u firewallu je msn-u dozvoljen pristup,i to sam proveravala :? i uopste vise ne znam sta da mu radim :? ili sam jednostavno glupa pa nesto radim pogresno...molila bih nekoga ako ima ideju o cemu se radi ili ako je imao ovaj problem da predlozi resenje
    cak mi je padalo na pamet da opet instaliram program ali ne znam da li bi to imalo ikakve vajde.

e a drugi problem,je opet vezan za msn u neku ruku i isto ga od nedavno imam.
    uopte ne mogu da vidim slike na msn space-u ni mom ni na tudjim,kao ni na jednom od gore ponudjenih sajtova podrske msn-a.pise prvo loading,a posle unable to display picture koristim firefox, ali imam i explorer ovaj novi i operu i ni u jednom browseru nece da ih prikaze,a do nedavno je mogao...pre nekih mesec dana mozda sam na mozilli instalirala adblock plus koji uklanja banere,glupe reklame i tako to ali mi nikad sam ne uklanja slike sa celog sajta...pomislila sam da nije mozda u tome problem ali isto se javlja i u IE i operi...i to samo za msn sajtove

ja sam malo oduzila,ali ako neko ima resenje za bilo koji od ova dva problema bila bih jako zahvalna.
    ako ovo nije prava tema za problem uputite me moderatori plese gde da idem
    you make me sick because i adore you so

Domaćin
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Tema moze da bude na mjestu...

Dobro dosla i na ovaj dio foruma, na kojem bas i nisi nesto cesto..

Doduse, takvih problema nisam imao, s tim da mi je zapelo u oko ono sa AVG i mcAffe.. Koliko sam shvatio iz tvojeg pisanja ti imas dva (2) AV programa ili Firewall-a.. Sad ne bih rekao da je to bas dobro, i da je najvjerovatnije problem do njih.. Jer, 2 takva programa obicno prave sukob medju sobom pa tek se onda bore sa svim ostalim napastima..

Prije svega pokusaj da se zadrzis na jednom, tacnije da koristis jedan od programa..

U ovom slucaju ja bih odabrao AVG...
    Drugi problem moze da bude vezan za to da je Live MSN pobrljao i ne kosta te nista da reinstaliras program.. Preuzmi verziju 8.1. sa ove adrese http://ideas.live.com/programpage.aspx?versionid=39014087-6c05-4de9-98ac-b37d7ccd5617

Sta da ti kazem jos sem da nakon svega podrobno pregledas svoj kompjuer sa programima za uklanjanje ostalih gamadi, adware i sl..

Mnogo stvari jos moze da bude,.. A za pocetak kreni redom i doci cemo do rjesenja..

Pozdrav.

Elita
    Učlanjen
    04.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    380

Blanshe ovako , prošle nedelje su lopovi ukrali oko 800 metara optičkog kabla (za ginisovu knjigu rekorda) na Novom Beogradu , blizu telekomovog čvorišta gde se kači na internet , odtada ja imam problema sa svim i svačim , od msn-a pa do otvraranja svih sajtova , čas mi radi pola neta a druga ne radi , neke sajtove kao što su Krstarica , yahoo google otvaram a recimo nemogu da otvorim server na kojem radim posao , drugi put otvaram posao a sve ostalo ne mogu. A o brzini interneta da ne pričam , jednostavno neću da ganjam provajdera jer znam da oni sada nisu krivi za to , telekom se sa svima sada poigrava balansirajući da svi dobiju ponešto dok oni ne reše problem sa postavljanjem i povezavanjem optičkoga kabla. trenutno sve probleme koje nam se javljaju sa internetom možemo slobodno da pripišemo veštim lopovima.

Buduća legenda Banshee (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    307

@gz: ne,avg mi je antivirus trenutno,a mcaffe samo za firewall...ustvari,cini mi se da je mcaffe neka besplatna verzija koja i moze da se korisi samo kao firewall...u svakom slucaju ovih dana skidam oba i vracam norton,disk je stigao...hvala za link,skinucu ga sutra jer mi ga sad uopste ne otvara,samo se puni :? ,pa ako ne bude islo,sve cu da poskidam pa ispocetka...iance redovno skeniram kompjuter,imam spybot i tako to...

@snejks: znam za to,to je blizu mene bilo kako su mi rekli :? nadam se da je problem tog tipa jer i meni neke sajtove jednostavno nece da otvori,a veza je stabilna,i ostale sajtove i veoma brzo i lako otvara...mada ja sam na kablovskom,ne znam da li to ide preko poste...nemam pojma,ali sam bas iziritirana ovih dana jer taj msn space nisam uopste dirala,menjala,nista jdostavno sledeci put kada sam usla uopste nije hteo nikakve slike da mi prikazuje :?

evo jos jedno obavestenje koje mi daje da ne valjaju key ports.nisam stavila repair obavetenje je ostalo isto a msn se ukljucio. da li je moguce da je sve pitanje lose veze?
    i skinula sam msn 8.1 ali je beta.
    Poslednji put ažurirao/la Banshee : 03.01.2007. u 00:51
    you make me sick because i adore you so

Elita
    Učlanjen
    04.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    380

Blanshe , skoro sam 100% siguran da je sve do veza , a na tvoje pitanje moj odgovor je sledeći SVI PROVAJDERI UZIMAJU LINKOVE OD TELEKOMA .

Iskusan
    Učlanjen
    06.12.2004.
    Reputaciona moć
    103

Citat Original postavio snejks
    Blanshe , skoro sam 100% siguran da je sve do veza , a na tvoje pitanje moj odgovor je sledeći SVI PROVAJDERI UZIMAJU LINKOVE OD TELEKOMA .
    [font=Verdana]Samo mala korekcija, "...sem satelitskih".[/font]

Elita
    Učlanjen
    04.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    380

Hvala Bojanp u pravu, si ali ja njih i ne računam u provajding jer satelitski je obično samo download stream , a upload ide obično nekom drugom vrstom konekcije , kada bi išao i upload satelitskim imao bi kašnjenje od 6-8 sekundi minimalno u startu

Početnik
    Učlanjen
    02.09.2005.
    Reputaciona moć
    0

jedan moj drug ima problem sa msnom, tj sa shared folder, ima msn 8.0 ali nema opciju za share. Da li neko zna u cemu je problem?

Početnik
    Učlanjen
    19.01.2007.
    Reputaciona moć
    0

Ja imam problem sa msn .. kad kliknem na sign in on mi salje informaciju :"Your gatevay appears to be offline" imam Wireles konekciju .. zna neko?

Slične teme

1. ICQ,MSN MESSENGER
    Autor katarina87 u forumu Softver
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 18.07.2004., 11:13
  2. MSN messenger...
    Autor zagor u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 13.03.2004., 07:58
  3. msn messenger 6.1
    Autor NoID u forumu Softver
    Odgovora: 2