CRNA LISTA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
BIOLKLINIKA je isto tako prava prevarantska firma... Koristila sam njihov bromelin pa smo ja i mama umesto da smršamo dobile posle upotrebe ovih njihovih tableta još par kilograma više.. Čista prevara... Pozdrav...
 
Treba napraviti ovakvu listu,ali stavovi nisu objektivni ,već subjektivni,jer na osnovu vašeg(našeg) ličnog iskustva teško je prosuditi da li je nešto dobro ili ne,i ne treba olako lepiti etikete.
Ne može sve svekome da odgovara,imamo različite ukuse,različite poglede na svet i na ljude,zato nemojte olako etiketirati.
 
U Nisu los glas prati firmu 'miloscic', drze trafike po celom gradu. Prvo neke probne periode prolazis, i ako prodjes strpaju te u neku trafiku na periferiji, a plata ti dodje za dva meseca tek , ako budes srecan.
Nisam radio, ali su mi prepricavali. I svako ko je nesto znao o njima, nije rekao mnogo lepog.
Ipak, oni sto rade kod njih deluju krepko i zadovoljno.
Pretpostavljam da je to jedna od onih firmi koje ili volis ili mrzis.
 
drbob:
Treba napraviti ovakvu listu,ali stavovi nisu objektivni ,već subjektivni,jer na osnovu vašeg(našeg) ličnog iskustva teško je prosuditi da li je nešto dobro ili ne,i ne treba olako lepiti etikete.
Ne može sve svekome da odgovara,imamo različite ukuse,različite poglede na svet i na ljude,zato nemojte olako etiketirati.


LOBBY & LOBBY Limited 1-2 je bila firma za sklapanje igracaka koja je prevarila (po izvestajima) preko 10 000 ljudi samo u Beogradu i Subotici. Mene nisu prevarili ali dosta toga znam o toj prici, jer znam nekog ko je radio za njih (ne znajuci zapravo da je u pitanju prevara).

Vise informacija o njima mozete naci na forumu Regioni / Subotica / Sklapanje igracaka-prevara ili ne? /

Pozdrav!
 
cao svima!!!!!!!!!!!! ja sam mali puz na dnu mora !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pobego sasm odavde jer mi je pripalo muka kada sam video sta se sve radi u ovom gradu(Beogradu) pa sam lepo otisao ma Brankov most i skocio(obalska straza me nije ni primetila)!!!evo me sad na dnu mora ,druzim se sa ribama i odlicno se osecam!! brate riba ima vise nego na svim sponzorski mestima u BGu zajedno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ali da ne skrecem sa teme....

MACHINA SEACURITY je razlog moje emigrcije!
to je firma koja se kao bavi tehnickom zastitom koja je izmedju mnogih delatnosti kao sto su pranje novca,sverc piraterija i korumpiranje predsednika SO Palilule dodala i delatnost "ugradnja KRS kamera u skole na paliluli za ogromne pare"!!!!!!!!!!!
opstina palilula je dala kes za uvodjenje video nadzora svim skolama na opstini palilula i zabranila nam da objavimo tender za nabavku opreme vec nam je IZRICITO ODEREDILA firmu MACHINA SEACURITY i jos tri fantomske koje mogu da ucestvuju na konkursu!!!!!!!!!!!!!!!
i eto me sad na dnu mora!!!!!!!!!!!!!
 
U Šapcu je otvoren novi hiper market INTEREX.
Žena i ja bili da proverimo koliko su jeftini jer im je slogan CENE NIŽE ŠAPCU BLIŽE. Kad smo videli cenu za ariel deterdžent za veš 6kg 459din odmah smo odvojili u našu korpu. Kad smo došli kući i na fiskalnom računu videli da cena toga nije 459 din nego 848din razočarali smo se i nikada više nećemo otići u INTEREX. Maxi je zakon...
 
Breaking:
U Nisu los glas prati firmu 'miloscic', drze trafike po celom gradu. Prvo neke probne periode prolazis, i ako prodjes strpaju te u neku trafiku na periferiji, a plata ti dodje za dva meseca tek , ako budes srecan.
Nisam radio, ali su mi prepricavali. I svako ko je nesto znao o njima, nije rekao mnogo lepog.
Ipak, oni sto rade kod njih deluju krepko i zadovoljno.
Pretpostavljam da je to jedna od onih firmi koje ili volis ili mrzis.
Imaju trafike po celom gradu i gde pokradose pare da ih na svakom cosku otvaraju. Prolazis probni period od cini mi se dve nedelje i ako te prime valjda si placen za probni rad. Znam da sam radila kao klinka kod njih za vreme odmora u drugoj firmi. I znam da se ne zna ko vise krade, ma ne zna se kako toliko uspeju da pokradu. Uostalom na svakom znacajnijem mestu imaju svog coveka. Uf kad se setim. Strasno. Stalni enormni manjkovi. I tako na kraju, dok ti odbiju sve manjkove i cuda, dobijes sitju.
mirni:
firma miloscic je mesto gde bih zaposlio samo najvece neprijatelje plata se prima za januar mesec gazda je podplatio inspekcije u firmi je rasulo
Inspekcija im ne dolazi uopste ili kad dodje to su ljudi koje znaju ili koje vrlo brzo da upoznaju. Bilo nas neprijavljenih a on glat prolazio bez ikakvih kazni.
 
Potrebno je napraviti mesto na internetu gde bi svako ko je nezadovoljan u kontaktu sa nekom firmom mogao ostaviti svoju reklamaciju, opisati je i ostaviti druge informacije koje smatra znacajnim . Tako bi vrlo brzo mogli utvrditi gde ko dobro radi, a ko lose. Veliki broj ljudi bi se zastitio od takvih firmi i zivot bi bio bolji za sve.Mnogi bi posecivali to mesto pre nego bi kontaktirali firme koje sistematski proizvode nezadovoljstvo svojih klijenata, zaposlenih, uopste okruzenja.
 
Cvecara Ivona na bulevaru.
Snajka je tamo radila pola godine gazda hostapler sa ciganima ima dil
kradu cvece sa groblja pa ponovo u cvecaru.Inace lik ima cvecaru i u severnom bulevaru
pa tamo tik uz groblje vrsi skladistenje pokradenog cveca.
Covek ne placa nista laze podvaljuje izmislja manjkove.
Radnice menja cim se pozale da ih prijavi za radni staz, izmisli nesto i da otkaz.
Ljudi ne kupujte kod njega nista.
 
Moji mali prijatelji nebi da vas podsecam da je 5 oktobar odavno prosao i da vase prituzbe i navodnoj crnoj listi lice na obicno alapacarenje! mislim a svi kojisu pisali o prevaranskim ili kriminalnim firmama nisu ni bili niti se usudili da te iste firme prijave.Pa tako da niko zdravog rasudjivana nemoze bas da vam poveruje sem onih koji veruju u trceve! Nego da skratm prijaviteih pa ih onda stavljajte na crnu listu!
 
Interex je deo cuvenog francuskog lanca Intermarche i vrlo je ozbiljna firma.
Uskoro se otvaraju i dva objekta u Beogradu.
Vrlo su poslovni, to u Sapcu mora da je bila neka greska ( pomesani artikli na paleti ili slicno)
 
Rasha1:
Potrebno je napraviti mesto na internetu gde bi svako ko je nezadovoljan u kontaktu sa nekom firmom mogao ostaviti svoju reklamaciju, opisati je i ostaviti druge informacije koje smatra znacajnim . Tako bi vrlo brzo mogli utvrditi gde ko dobro radi, a ko lose. Veliki broj ljudi bi se zastitio od takvih firmi i zivot bi bio bolji za sve.Mnogi bi posecivali to mesto pre nego bi kontaktirali firme koje sistematski proizvode nezadovoljstvo svojih klijenata, zaposlenih, uopste okruzenja.


misliš kao BEOKOM servis sa gradskim problemima? :)
Pametno.
Mislim da su pokreti za zaštitu prava potrošača nominalno nadležni za to.
 
Rasha1:
Potrebno je napraviti mesto na internetu gde bi svako ko je nezadovoljan u kontaktu sa nekom firmom mogao ostaviti svoju reklamaciju, opisati je i ostaviti druge informacije koje smatra znacajnim . Tako bi vrlo brzo mogli utvrditi gde ko dobro radi, a ko lose. Veliki broj ljudi bi se zastitio od takvih firmi i zivot bi bio bolji za sve.Mnogi bi posecivali to mesto pre nego bi kontaktirali firme koje sistematski proizvode nezadovoljstvo svojih klijenata, zaposlenih, uopste okruzenja.

Tacno tako.slazem se sa tobom.Isto tako smatram da treba informisati ljude kakva su njihova prava koja proizilaze iz Zakona o radu.Treba da budu upuceni da ne bi dosli u ovakvu situaciju kao npr. u Miloscicu.
 
Sve agencije za nalaženje stanova....

Namerno sam tempirao vreme , proverio stanove koje su reklamirali za 150e ili čak i za 100, pokupio lične podatke i došao do zaključka da postoji dil izmedju studenata i studentkinja koje žive u stanovima , i imaju obavezu da svake dve nedelje primaju one koji dolaze da vide stan....a kao iseliće se krajem nedelje.....
Medjutim evo u svim tim stanovima , a izvori su različite agencije , i dalje stanuju iste devojke i studenti.....pošto su mi u komšiluku često ih vidjam....
Finansijske delove obavlja jedna ili dve agencije u skadarskoj 40, a dovoljno je da dodješ i kažeš hoću tim da se bavim i postaćeš ekspozitura....

Tvoje je samo da zakupiš nekoliko stanova , najbojle 4-5 i da ih reklamiraš na različite načine, a ostalo kopiraš sa halo oglasa , i bez obzira što su to itekako bajati oglasi....
Recimo stan u dalmatinskoj je ove nedelje stan u dalmatinskoj , sledeće stan u centru, sledeće na paliluli, sledeće kod botaničke bašte, sledeće dimitrija tucovića, pa opet jovo nanovo.....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top