SKINHEAD

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
a o kojim skinsima je rech....o neonacistima,o antirasistima,o pravom skinhead pokretu koji je pokrenula radnichka populacija u juzhnoj nemachkoj....ili ako niste znali postoje i gej skinsi...tako da generalno,sve su to budale.....
 
ove naciste nikako !!!
mada ovih pravih ima malo ...mozda ih cak vise i nema ...
S.H.A.R.P su mi ok ...
ima ih mojoj okolini ...ali naci ...

inace ... kada bi izbacili nacisticke elemente ... shvatili bi da se oni bore za srbiju ...

da ..znam za gej skinse ....
 
/I/I@Ī@:
ove naciste nikako !!!
mada ovih pravih ima malo ...mozda ih cak vise i nema ...
S.H.A.R.P su mi ok ...
ima ih mojoj okolini ...ali naci ...

inace ... kada bi izbacili nacisticke elemente ... shvatili bi da se oni bore za srbiju ...

da ..znam za gej skinse ....
e da sharpovci i mogu da prodju......
 
Makijavelli:
e da sharpovci i mogu da prodju......

Ti i Mata niste normalni... Pa Šarpovci su tek smešni, oni su svi bre na prst u dupe sa pederima i raznim debilima. To je tako smešna organizacija da ja ne znam... Pazi kad si Skins onda si Skins ne možeš da budeš Skins a da ne mrziš nikoga onda si ku*ac moj...

Ne shvatite me pogrešno ja naciste mrzim što svi sa foruma mogu da potvrde. I Skinse mrtve ne volim. Kod nas u dgra ima ih koliko hoćeš i ovaj Nacionalni stroj je sad kao dobio kazne a kazne su smešne. Vođa godinu dana, ostali od ništa do pola godine. Najjača slika mi je bila kada sam video cigane kako vijaju skinse po centru :lol: Ko ih je*e mamu im nacističku.
 
ej mato,a koga mrze gej skinsi :lol: .....mislim stvarno,ne mogu da zamislim nekog ko drzhi chashu sa dva prsta,prekrshtene noge,i pricha kao devojchica od 13 godina....kako drzhi govore mrzhnje kao hitler i ide okolo i taba se sa ciganima i jevrejima....jednostavno nije logichno
 
Tankian:
ej mato,a koga mrze gej skinsi :lol: .....mislim stvarno,ne mogu da zamislim nekog ko drzhi chashu sa dva prsta,prekrshtene noge,i pricha kao devojchica od 13 godina....kako drzhi govore mrzhnje kao hitler i ide okolo i taba se sa ciganima i jevrejima....jednostavno nije logichno


previse gledas will&grace.....
 
/I/I@Ī@:
lele rasho ..ali ti dobar display pic ...u jbt ..

ovo sto nixxxx kaze ....ako si skins onda moras da mrzis nekog ...nema to veze to su oni naci skinsi i oni cak i nisu skinsi vec BONEHEADS ..
A koja je ideologija sharpovaca? Nisu nacisti, nisu rasisiti, nego koji su ****? Ćelavi su, imaju brade kao popovi, a u suštini su sise.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top