Tajm: Natasa medju prvih 60

Natasa Kandic?`


  • Ukupno glasova
    66
  • Anketa je zatvorena .

batka_mija

Domaćin
Poruka
3.233
Nataša Kandić svrstana je u kategoriju Istraživači i inspiratori, a u tekstu koji je potpisala Karla del Ponte navodi se da Nataša Kandić pomaže otkrivanju istine o ratnim zločinima na prostoru SFRJ.

"Nataša Kandić i ja smo vrlo sličnog karaktera. Povezuje nas to što nemamo kompromis za ozbiljna kršenja ljudskih prava i to što ne odustajemo čak ni kada nam prete", napisala je Karla del Ponte.

Sta mislite vi o tome?
 
batka_mija:
Nataša Kandić svrstana je u kategoriju Istraživači i inspiratori, a u tekstu koji je potpisala Karla del Ponte navodi se da Nataša Kandić pomaže otkrivanju istine o ratnim zločinima na prostoru SFRJ.

"Nataša Kandić i ja smo vrlo sličnog karaktera. Povezuje nas to što nemamo kompromis za ozbiljna kršenja ljudskih prava i to što ne odustajemo čak ni kada nam prete", napisala je Karla del Ponte.

Sta mislite vi o tome?
Zelim da ostanem kulturan, pa prema tome, najbolje ce biti da ne kazem sta zaista mislim.
 
c011.gif
Bravo za Natashu
c014.gif
a074.gif

icon14.gif
icon14.gif
icon14.gif
 
Gospodja Kandic se hrabro i beskompromisno, bori svakodnevno , za istinu, i suocavanje Srbije sa svojim tamnim licem, olicenim u nekolicini zlocinaca, koji se kriju iza srpskog naroda i srpske zastave.......

Bravo za gospodju Kandic, bespostednog borca za bolju Srbiju..
av269470wy4.jpg
 
Natasa Kandic je jedan od najvecih boraca za sirenje lazi, za jednostrani pristup proslim dogadjajima po kome je jedini i iskljucivi krivac za sve i svasta srpski narod.
Siriti lazi na tako bezocan nacin kako to radi Natasa Kandic, moze samo krajnji idiot, osoba koja nema nikakvih ljudskih kvaliteta, pa zato uopste nije preterivanje ako se kaze da je Natasa Kandic sramota za ljudski rod.

Primera njenog delovanja ima koliko hocete.
Placanje toboznjim svedocima za snimke egzekucije, nakon cega ubijeni ljudi ustaju i odlaze...
Samaranje nesrecnih ljudi samo zato sto traze da budu zasticeni od albanskog terora...
Delovanje u smislu da se ne marginalizuju, vec potpuno negiraju srpske civilne zrtve tokom proteklih ratova...
Pljuvanje po srpskom narodu na svakom koraku...
 
batka_mija:
Nataša Kandić svrstana je u kategoriju Istraživači i inspiratori, a u tekstu koji je potpisala Karla del Ponte navodi se da Nataša Kandić pomaže otkrivanju istine o ratnim zločinima na prostoru SFRJ.

"Nataša Kandić i ja smo vrlo sličnog karaktera. Povezuje nas to što nemamo kompromis za ozbiljna kršenja ljudskih prava i to što ne odustajemo čak ni kada nam prete", napisala je Karla del Ponte.

Sta mislite vi o tome?

Ne bi me chudilo da se tu razvije i neka romansa
 
ono sto mi se ne svidja kod natase Kandic, ali i svih ostalih nasih boraca za ljudska prava, je furanje samo jedne strane, usko gledanje na stvari, i arogancija i bahatost...
mnogo su radikalni...vatra se gasi vodom, a ne vatrom...dva losa, ne cine dobro, i slicne "umotvorine"...
 

Back
Top