Problem sa internetom

Radovan 3.

Obećava
Poruka
93
Cesto mi se desava da mi u toku surfovanja komp poludi.Izbaci mi upozorenje i nakon njega ne mogu da se diskonektujem iako svi programi rade normalno.Jedino resenje mi je restartovanje kompa.Ovo se desava 3-4 puta u toku veceri i u nepravilnim intervalima,a povezan sam dial-upom preko ptt-a.Unapred hvala za savete.
http://forum.krstarica.com/attachment.php?attachmentid=10397&stc=1
 

Prilozi

  • Upozorenje.jpg
    Upozorenje.jpg
    27,4 KB · Pregleda: 48
Ukucaj u Google Windows Worms Doors Cleaner (oko 50kb) i sa njim disejbluj sve portove posto nemas LAN mada bi trebalo samo RPC Locator (445) i DCOM RPC (135) ...to ti je jedini nacin za sad... ni format ne pomaze...problemi se javljaju od avgusta uglavnom kod onih koji koriste modem... valjda se radi o nekom crvu koga antivirusni programi ne prepoznaju
 
matias:
da li neko zna ako otvaram strane internet strane a nase nece ili veoma malo da li je problem do provajdera ili do mene hvala na brzom odgovoru svima.
Problem moze da bude i posledica ako neko postavi da site mozes otvoriti samo iz IE, pa ako koristis Mozilla-u, i nesto drugo on to nece da prihvati.
 
rdu:
Problem moze da bude i posledica ako neko postavi da site mozes otvoriti samo iz IE, pa ako koristis Mozilla-u, i nesto drugo on to nece da prihvati.

E sada da kažem postoje i ovakvi sajtovi koji se mogu otvoriti samo iz IE-a . Obično su to namenski sajtovi pojedinih organizacija koji zahtevaju da imaju tačno određen standard i da naglasim da ovakvi sajtovi nisu namenjeni široj javnosti . Inače imao sam prilike da vidim i sajtove koji fantastično rade sa Mozzila firefox a sa IE nemožeš ni da ih otvoriš
 
Ja imam jedan problem sa internetom. Desava se da svaki put kad hocu da preuzmem neki video klip, neizdje mi prozor za download nego ga odma otvori u Windows Media Playeru. Ja znam da je problem negde u internet podesavanju ali ja jako slabo znam engleski i vise se neusudjujem sam nista da cackam da opet ne pokvarim sve. Bio bi zahvalan ako bi mi neko mogao napisati kako da resim ovaj problem!
 

Back
Top