Napokon , laksi izlazak iz "Nacionalnog parka Srbija"

Torrente-BG:
Kako kada kad je Tadic na predsednickim izborima trazio podrsku ostatka "demokratskog bloka" da mu pomognu u pobedi nad Nikolicem.Znaci tada jesu demokratski?

Torrente, Torrente...........pa ti si bar uvek bio ozbiljan decko , sem kada se ne zezas :D
Nikada Tadic nije trazio niciju podrsku........seti se malo, Rekao je , da ko hoce da glasa za njega u drugom krugu , neka glasa,ali on licno ne trazi niciju podrsku.

Nije mi simpatican, skroz mi lici na Kostunicu po karakteru ( nit mirisi , niti smrdi ) ali , istine radi, nije tacno da je trazio podrsku..........
 
Па познато је да је Тадић победио захваљујући гласовима ДСС-а и ПСС-а.Е,сад није тражио...Ма дај,бре...То што није рекао јавно на телевизији и што теби није послато писмо да је Тадић тражио,не значи да се није десило.
Зашто ДС толико штитио Карића?
 
inagadadavida:
Torrente, Torrente...........pa ti si bar uvek bio ozbiljan decko , sem kada se ne zezas :D
Nikada Tadic nije trazio niciju podrsku........seti se malo, Rekao je , da ko hoce da glasa za njega u drugom krugu , neka glasa,ali on licno ne trazi niciju podrsku.
Nije mi simpatican, skroz mi lici na Kostunicu po karakteru ( nit mirisi , niti smrdi ) ali , istine radi, nije tacno da je trazio podrsku..........
Није.
У првом кругу га Тома шије (не бих волео Тому за председника),
а он плачно опомене Србију - ону другу, или прву, свеједно, како постоји
демократски блок, и како радикализација води у ратове, Србију уназађује
, па само што не цитира Његоша : "Ко је Србин и српскога рода ... да гласа за демократију (мене) "
 
*BILJA*:
Cudo od teme :roll:
Pre 6. godina rekose, samo da skinemo Milosevica, Srbija ce procvetati. Sest godina prodje, nikakvog boljitka, a na valsti bise tzv. demokratke . Ali, i tih 6 godina njihove vladavine ne moze da da rezultate dok ne ode "crveno-crna koalicija" a koliko ja znam oni su tih 6. godina vazda bili u opoziciji, nikad u vlasti. Nije mi jasno zaista :roll:
Sto se mene tice Hrvatska nikad, Slovenija da, uglavnom Grcka za letovanje, i po koja planina u Srbiji, to bi zasad bilo sve, ali, ako "crveno-crna" koalcija ode sa vlasti, moguce da cu da se denem jos ponegde, samo da odu :roll:
Zamisli plava kakva bi sad Srbija izgledala da je Milosevic i dalje na vlasti :roll:
 
sumnjivo lice:
Ma da .Dobio bi dva ampera stuje na dan,doduse puna.Mozda bi hleb bio tli dinara,i mozda bi ti sad sedeo negde u maslinasto zelenoj u okolini Sjenice.I mozda....

Ma kakva Sjenica.Slobolesku je sa ratovima bio zavrsio.
Sto se ostalog tice ne znam.Mada posle bombardovanja vise nije bilo onih restrikcija.Tacno se secam posto je jedan degen koji je radio samnom kupio agregat da moze da kucka na kompu kad nema struje.Secam se da smo ga zajebavali da je bacio pare(a pukao je prilicno za to vreme) posto nije bilo restrikcija.
 
Torrente-BG:
Ma kakva Sjenica.Slobolesku je sa ratovima bio zavrsio.
Sto se ostalog tice ne znam.Mada posle bombardovanja vise nije bilo onih restrikcija.Tacno se secam posto je jedan degen koji je radio samnom kupio agregat da moze da kucka na kompu kad nema struje.Secam se da smo ga zajebavali da je bacio pare(a pukao je prilicno za to vreme) posto nije bilo restrikcija.


Torrente, jos nisi naucio onu, ko se zadnji smeje......... :wink:

U Srbiji će biti restrikcija struje
U naredne tri godine biće velikih nestašica, a cena struje biće paprena, pokazuje istraživanje internet sajta Enerdžiobzerver


BEOGRAD - Prema istraživanju specijalizovanog internet sajta Enerdžiobzerve (energyobserver.com), u naredne tri godine zemlje jugoistočne Evrope, gde spada i Srbija, očekuju nestašice, restrikcije i poskupljenja električne energije.
Prema analizi Dejana Stojadinovića, komentatora Enerdžiobzervera, trenutno najznačajnije aktuelno pitanje u regionu jeste uticaj delimičnog zatvaranja nuklearke Kozloduj u Bugarskoj, koje je predviđeno za početak 2007. godine.
Zatvaranjem trećeg i četvrtog bloka ove nuklearne elektrane nestaće i značajan deo proizvodnih kapaciteta, što će se negativno odraziti ne samo na Bugarsku, već i na okolne zemlje u vidu velikog pritiska i mogućeg naglog skoka cene električne energije u Jugoistočnoj Evropi.
Bugarska je tradicionalno izvozila električnu energiju u Grčku, Srbiju, Makedoniju i Rumuniju, podmirujući značajni deo potrošnje na ovim tržištima (Bugarska je trenutno najveći izvoznik električne energije na Balkanu i četvrti u Evropi). Preliminarne analize, međutim, pokazuju da će Bugarska u 2007. godini biti u stanju da ukupno izveze količinu koja će biti manja od one koju sada izvozi samo u Grčku.
(FONET)
 
Dakle, da se vratim na temu, licno smatram, da ce ukidanjem vize, i laksim putovanjem i licnim uvidom ljudi, pretezno mladih , koji nikada nisu videli nista preko crte, radikalsko - domacinska ideja propasti ko mooda kroz pocepane gace.........kada deca vide, kako su ih radikali i patriJote lagale, kako je preko cemerno a u Srbiji nebesko..........odrace ih usranim motkama :):):):):)
 
Torrente-BG:
A kad ce to da vide?
Posto ce te vize lakse dobijati samo biznismeni,sportisti,kulturni radnici i studenti(a posto je takvo vreme doslo da ce samo deca bogatih studirati znaci ostala deca ce ga duvati opet)

Prica se, Torrente, da ce vize dobijati svi gradjani Srbije.......a onda je kraj ovim klaustofobicarima , koji plase raju , zlim svetom gde samo zmajevi i azdaje zive :D :D :D

Ko ne vidi sveta, taj ne razume Srbiju.........alli, ovo ozbiljno :wink:
 
inagadadavida:
Dakle, da se vratim na temu, licno smatram, da ce ukidanjem vize, i laksim putovanjem i licnim uvidom ljudi, pretezno mladih , koji nikada nisu videli nista preko crte, radikalsko - domacinska ideja propasti ko mooda kroz pocepane gace.........kada deca vide, kako su ih radikali i patriJote lagale, kako je preko cemerno a u Srbiji nebesko..........odrace ih usranim motkama :):):):):)
Ја нисам чуо да радикали причају како је овде лепо,а тамо чемерно.То си сад измислио.Радикали и говоре како је овде лоше због лоше власти.То опозиција увек ради.
 
Ja sam cuo samo ovu drugu pricu i ona je u principu jedino i realna.Zasto bi EU nama olaksala oko viza.Briga ih.A ovi na vlasti posto znaju da je to nemoguce izborice se za sebe i svoju decu da mogu lakse da se svrskaju po Evropi.Naravno debilnim Srbima ce se reci kako je EU uvela olaksice i sl. i sitnim slovima ce biti ispisano to za koga su olaksice.A obican narod ce i dalje da cekica u redovima za vize.
 
jedite_kod_Joa:
Ја нисам чуо да радикали причају како је овде лепо,а тамо чемерно.То си сад измислио.Радикали и говоре како је овде лоше због лоше власти.То опозиција увек ради.

Pa, vidim da se ovde atmosfera promenila , za ovih par dana , dok sam bio odsutan :D
Nema , zaista onih likova, sto piskaraju kako je preko uzas , i kako moramo da budemo srecni i zadovoljni samo zato sto smo Srbi........

A radikali su oduvek bili protiv bilo kakve saradnje sa zapadom, osim u demagoskim lagarijama.......napokon, Toma je i rekao da ce da raskine sve odnose sa CG i svim zemljama koje priznaju Kosovo...........posto ce Kosovo da priznaju sve drzave, znaci da cemo sa svima da prekinemo odnose???

Super, ali za radikale :evil:
 
inagadadavida:
Kao i obicno, gospodin marlon , izmisljotinama skrece temu , na provereno opljuvavanje po pokojnom premijeru, racunajuci , da nije na odmet, malo da se pljune Djindjic, kad vec nema sta smisleno da se kaze na temu, koja , eto ima samo za cilj , da uporedi stanje u dve drzave, koje su do juce , bile delovi iste drzave.

Nije tacno, da su Hrvati dobili najvise novca kada je Z.Djindjic bio na vlasti, vec je najveci priliv, upravo, poslednjih dve do tri godine, od kada je Hrvatska definitivno okrenuta evropskim integracijama, i narocito , od kada je vec vidjena za skori ulaz u EU po sistemu 25 + 2 + 1.........Sve ostalo su nedobronamerne insinuacije, koje imaju za cilj, da odbrane, sadasnju, nesposobnu , lazljivu vladu , sa istim takvim premijerom, koji su uspeli da , definitivno rasture SRJ, i da obustave svaki dalji pregovor, o Srpskom putu , ka EU.....

Idalje, narodnjacki - turbo - nacionalisti, duvaju u istu onu frulu sa devet rupa, od kojih je deveta R,Mladic.......ali im niko vise ne slusa tu muziku, skroz je OUT.......

Napokon, tema je prosta ko pasulj,,,,,,,,,prodjes , vidis, i kad se vratis, kazes...".***** ti i vladu i parlament, u kakvom mi svinjcu zivimo :roll:"..........sve ostale price, tipa, to je kriv pokojnik..........su neukusno , strancarenje, na koje smo navikli od nekih forumasa

gospodin marlon ne pljuje nego govori činjenice. koliko godina se grade hrvatske ceste i vijadukti, 1, 2, 6 , 15.... kakve to ima veze sa srbijom ? kazes pljujem po djiki..jel sam ja kriv sto je on bio premijer i obecavao ovom narodu sa onih 12 ili vec koliko jahaca apokalipse med i mleko? dok su hrvati uzimali lovu iz međunarodnih fondova na sve moguće načine šta smo mi ovde radili... prodavali kurti i murti sve sto vredi budzasto. sto ta vlada onda nije imala pametnu nacionalnu strategiju i trazila od zapada o kome su nam toliko puta pricali bajke velika sredstva za razvoj infrastrukture...puteva, mostova, vijadukta obvoza iili vec cega? zato sto onaj ko ruši boli ga da daje pare da se to ponovo izgradjuje. hrvatska televizija lepo trazila od nemaca za vreme dosa nezamisliva sredstva za postavljanje novog savremenog hrt-a u pogon. dobili sve sto su trazili i vidse od toga. sto nije djika trazio isto, bio habermasov djak, a pricao nam toliko o tim nasim nemackim prijateljima koji nas toliko vole da je to pomalo vec abnormalno? zato sto je bio nesposoban politicar, bio je idealista a takvi na celu zemlje nisu potrebni. sadasnja vlada samo sledi grehe prosle i leci ono sto prethodnici ostave u amanet. kao sto ce i sledeca i svaka druga koja bude ocekavala poklon od onih koji pekaru ne placaju hleb nego ga otimaju.

strancarenje kazes.. pa ti napljuva ovu vladu, mozda prvu pravu demokratsku gde su stranke svih gledišta koje danas postoje na politickoj pijaci. i svi su stali iza ideje da srbija konacno treba da uradi ono sto je odavno trebala, da se osloni na sebe a ne na one koju su nam svoje dobrotvorstvo pokazali jako lepo samo u proslom veku od triglava pa do đevđelije. a ti ako ti se ne sviđa i smrdi... idi na kvarnerski arhipelag dok je jos u hrvatskoj. cuo sam kazu, odvaja se tlo i pocinje da plovi ka italiji... neverovatan prirodni fenomen :)
 

Back
Top