Kda cu da budem kao pre 50kg vitka kadaaaaaaaaaaaaaaa???

FAT GIRL,

AKO ZELIS DA SKINES NEKO KILO, POTREBNO JE UNOSITE STO VISE PROTEINE! JER TAKO CES GUBITI MASLO TKIVO A OSTAJUTI MISICI :))

TREBAS DA IZBACIS IZVESNO VREME VOCE I HLEB. JEDI STO VISE MESA I RIBE I UZ TO KOLIKO HOCES ZELENOG POVRCA A NE SARGAREPE,CVEKLE I PARADAJZ JER TA POVRCA SADRZE PUNO SECERA!!! NARAVNO POSLE CES MOCI BEZ PROBLEMA DA IH KONZUMIRAS ALI NE ZA POCETAK!
TAKODE MORAS DA PIJES BAREM 1.5l VODE DA BIH TAKO IZBACILA TOKSINE.

PRIMER :
DORUCAK
1 CASA MLEKA (250 ml) + 2 JAJA

RUCAK I VECERA
ZELENO POVRCE + 150 g mesa ili 200 g ribe
 
FRIDA KHALO:
FAT GIRL,

AKO ZELIS DA SKINES NEKO KILO, POTREBNO JE UNOSITE STO VISE PROTEINE! JER TAKO CES GUBITI MASLO TKIVO A OSTAJUTI MISICI :))

TREBAS DA IZBACIS IZVESNO VREME VOCE I HLEB. JEDI STO VISE MESA I RIBE I UZ TO KOLIKO HOCES ZELENOG POVRCA A NE SARGAREPE,CVEKLE I PARADAJZ JER TA POVRCA SADRZE PUNO SECERA!!! NARAVNO POSLE CES MOCI BEZ PROBLEMA DA IH KONZUMIRAS ALI NE ZA POCETAK!
TAKODE MORAS DA PIJES BAREM 1.5l VODE DA BIH TAKO IZBACILA TOKSINE.

PRIMER :
DORUCAK
1 CASA MLEKA (250 ml) + 2 JAJA

RUCAK I VECERA
ZELENO POVRCE + 150 g mesa ili 200 g ribe

ovo je definitivno najNEZDRAVIJI nacin mrsavljenja. to je ustvari cuvena Etkinsova dijeta koja je bazirana na mesu i ostalim proteinima. salo se skida samo prvih dana a posle pocinju da spadaju i misici. organizam je totalno iscrpljen a javlja se i neprijatan zadah iz usta (zbog procesa ketoze). nikako ne prestajte da jedete voce i testenine. inace ja sam ovu dijetu drzala 48 sati i kolabirala sam.
 
Ja sam probala da drzim Dijetalnu ishranu bez ugljenih hidrata, koja se takodje bazira na tome da se jede samo meso,riba i odredjeno povrce.Pije se iskljucivo samo voda ili mineralna.Za dve nedelje sam smrsalja 6 kg,ali cim sam prestala sa njom u roku od mesec dana sam ih povratila nazad.Nije mi nista bilo na svu srecu.Najbolje je da se 5 puta dnevno jede po malo,do 5 sati uvece a posle vise nista,osim mozda neka casa mleka,jogurta i parce hleba.
 
Ima jedna super dijeta(proteinska),ali da bi bila uspesna moras strogo da se pridrzavas pravila,a glasi ovako:mozes da jedes sve vrste mesa,u bilo kom obliku i koliko god zelis.Mozes sa tim da kombinujes jaja,svezu papriku,krastavce.ali pazi ne smes ni grama secera da uneses.Od voca samo limun,a od pica samo voda.stim da sedmi dan mozes casu vina.dijeta je zaista delotvorna.I da usput pij neke vitamine.
 
dankic:
Ima jedna super dijeta(proteinska),ali da bi bila uspesna moras strogo da se pridrzavas pravila,a glasi ovako:mozes da jedes sve vrste mesa,u bilo kom obliku i koliko god zelis.Mozes sa tim da kombinujes jaja,svezu papriku,krastavce.ali pazi ne smes ni grama secera da uneses.Od voca samo limun,a od pica samo voda.stim da sedmi dan mozes casu vina.dijeta je zaista delotvorna.I da usput pij neke vitamine.
Dankicu, vec sam napomenula gore, iznad tvog komentara da je to Dijeta bez ugljenih hidrata.Sto znaci, da ako nije sa ugljenim h.onda je proteinska.
Nije toliko losa, moze da se smrsa ali trebamo da gutamo vitamine svaki dan i to je jedna od obaveza koja me strasno nervira, jer ne volim tablete. :wink:
 
Ponavljam se al nema veze!!!
Probajte sa tom dijetom u vezi regulisanja metablima, sve jedes, samo vodis racuna koji dan i koja kolicina. nisam medicinar al toliko mi je po nekoj zdravoj logici jasno da su uzroci gojaznosti danas kod nas uglavnom nekretanje i uzimanje obroka kasno uveche. niko se tu ne prejeda i ne trpa nekim abnormalnim kolicinama hrane. s ovom dijetom se zdravije hranih, obogatis svoj jelovnk jer nateras sebe da kombinujes cak i hranu koju cak i ne volis (moja sestra ne voli voce i do pre dve nedelje nije joj se dalo jabuku da pojede, mleko je slabo pila samo je kasno uveche bila glava u frizideru sa suhomesnatim ...sad sve )...neverovatno je gledati koja je to promena i na oko kad vidis da moze zakopcati pantalone koje nije smela da pomisli da proba a tek rapolozenje...sad je pravo vreme da se krene..do Dana zena, garantujem staru liniju
 
evo ti jedan mnogo dobar recept ili ti dijeta
kupi knjigu ˝zdravi i vitki= procitaj pazljivo tu knjigu ali obavezno!bitno ti je samo da ne mesas namirnice zivotinjskog porekla sa namirnicama ugljeni hidrati
to ti sve lepo pise u knjizi
obavezno kad ustanes popijes casu vode ili dve i posle 8 minuta uzmi neko voce i tek posle 20 minuta mozes da doruckujes, ali moras da naviknes organizam tako da svaki dan doruckujes oko 12:00 to ti je moj savet i savet tih ljudi koji su napisali tu knjigu.
to nije knjiga vezana samo za mrsavljenje nego govori o tome i savetuje da ljudi moraju zdravo da se hrane a samim tim kad se zdravo hranis neces biti debeo.
znaci idi pronadji tu knjigu dosta ce ti pomoci veruj mi znam iz licnog primera a i primera mnogih ljudi
ako zelis nesto vise da saznas o tome pisi mi na mail
anchi79@yahoo.com
 
Vidim da su ti neki vec pominjali knjigu "Zdravi i vitki" i ja samo hocu da potvrdim da je veoma dobra.Reč je, znači, o pravilnom kombinovanju namirnica, proteini i uglj. hidrati se ne jedu NIKAD zajedno, voće pre obroka, tj. na prazan stomak, do 12h samo voće, u podne uglj. hidrate, uveče proteine. Ništa se ne izbacuje iz ishrane ŠTO JE NAJNAJNAJVAŽNIJE :!: :!: :!: , jednostavno se namirnice pravilno kombinuju :!: Ja sam pomoću ovakvog režima ishrane oslabila 8kg za 2 meseca, bez ikakvih posledica.To je bilo pre 4 godine i i dalje sam zdrava, prava i zgodna :D Takodje je veoma poželjno - SKORO OBAVEZNO 45MIN DNEVNO NEKAKVE FIZIČKE AKTIVNOSTI. I to sam poštovala. Slatkiši nisu dozvoljeni i ja ih nisam okusila 2,5 godine. Dijete tipa izbaci ovo izbaci ono su GLUPOSTI- Jednomces morati sve da počneš da jedeš.Samo pametno i SREĆNO!! :!: :D :)
 

JA SAM PROBALA OVU DIJETU I SUPER JE STVARNO. SKINULA SAM ZA 15 DANA 10 kg I STO JE NAJBITNIJE NISU SE VRATILI

Petnaest kilograma za petnaest dana
Doručak je isti tokom svih 15 dana, a sastoji se od: 1 pomorandže (može i kruška, breskva, dinja ili lubenica), 1 dvopeka i 1 šolje čaja ili kafe bez šećera.

1. DAN

Ručak: 1 pomorandža, 1 kuvano jaje, 1 kisela pavlaka
Večera: 2 paradajza (ili 2 dl kuvanog paradajza), 2 kuvana jajeta, 1/2 zelene salate (ili 1 krastavac)
2. DAN

Ručak: 1 pomorandža, 1 jaje, 1 kisela pavlaka, 2 dvopeka
Večera: 125 grama mlevene junetine, 1 paradajz, 1 pomorandža, 1 dvopek, 1 šolja čaja ili kafe
3. DAN

Ručak: 1 pomorandža, 1 kuvano jaje, 1 kisela pavlaka, 1 glavica salate (ili 2 krastavca), napici bez šećera
Večera: 125 grama mlevenog mesa, 1 pomorandža, 1 dvopek, 1 šolja kafe ili čaja
4. DAN

Ručak: 125 grama kravljeg sira, 1 paradajz (ili 1 dl kuvanog paradajza), 1 dvopek
Večera: 125 grama mlevenog mesa, 2 paradajza, 1 jabuka, 1 dvopek
5. DAN

Ručak: 200 grama kuvanog mesa ili ribe, 1 paradajz, 1 dvopek
Večera: 1/2 kg kuvanog povrća (šargarepa, grašak, krompir), 1 jaje, 1 paradajz
Držanjem ove dijete, nakon pet dana izgubi se 2,5 - 3 kilograma. Nakon toga, dijeta se ponavlja još dva puta. Za 15 dana uz ovu dijetu izgubi se 15 kilograma. Da se kilogrami ne bi ponovo vratili, nakon dijete treba jesti normalno, s tim što svakog ponedeljka treba jesti sledeće:


Doručak: 1 čaša soka od limuna bez šećera
Ručak: 1 jabuka, 1 dvopek
Večera: 1 jaje, 1 paradajz, 1 dvopek
Za vreme dijete nije dozvoljeno unošenje alkoholnih pića. Navedene namirnice mogu se uzimati tople ili hladne, ali je važno da se namirnice uzimaju pomenutim propisanim redom i da se pri tom nijedna ne izostavi. Sistem je već ispitan i proveren. Ukoliko se namirnice ne unose datim redom ili se izmešaju - rezultati će izostati.
 
ja sam za 3 meseca smrsala 15kg tako sto sam uzimala dnevno oko 1200 kcal. Tablicu kalorija imas cak i na krstarici na prvoj strani kada udjes pod "hrana" ili nesto slicno. vezbe sam radila samo ujutro i to 10-15 minuta ( klasicne jutarnje ). Najbitnije je to sto mozes jesti sve ali u odredjenim kolicinama i sto nije stroga dijeta, uvek se nadje nesto da pregrizes kada si gladna. uz to mozes piti jabukovo sirce ili tablete od njega, cistis organizam i brze gubis kg. :D
 
mrva:
ja sam za 3 meseca smrsala 15kg tako sto sam uzimala dnevno oko 1200 kcal. Tablicu kalorija imas cak i na krstarici na prvoj strani kada udjes pod "hrana" ili nesto slicno. vezbe sam radila samo ujutro i to 10-15 minuta ( klasicne jutarnje ). Najbitnije je to sto mozes jesti sve ali u odredjenim kolicinama i sto nije stroga dijeta, uvek se nadje nesto da pregrizes kada si gladna. uz to mozes piti jabukovo sirce ili tablete od njega, cistis organizam i brze gubis kg. :D

I ja mislim da je ovaj nacin najbolji, letos sam tako skinula par kg i nisu mi se vratili. Treba SVESNO JESTI, tj shvatiti da sva hrana koju unesemo u organizam ima svoju kalorijsku vrednost.
 
evo jedne zgodne dijete. zove se 2, 4, 6, 8. radi se o tome da se prvi dan unosi 200 kalorija, drugi 400, treci 600, cetvrti 800, zatim dva dana pauze (samo voda). posle toga pocinje novi ciklus, ponovo 200, 400, 600,i 800 kalorija na dan, ali se od hrane uzdrzavas 4 dana. na kraju treceg ciklusa 6 dana, i na kraju cetvrtog 8. sve u svemu ispadne oko 3600 kalorija za mesec dana! sta kazete?
 
food freak:
evo jedne zgodne dijete. zove se 2, 4, 6, 8. radi se o tome da se prvi dan unosi 200 kalorija, drugi 400, treci 600, cetvrti 800, zatim dva dana pauze (samo voda). posle toga pocinje novi ciklus, ponovo 200, 400, 600,i 800 kalorija na dan, ali se od hrane uzdrzavas 4 dana. na kraju treceg ciklusa 6 dana, i na kraju cetvrtog 8. sve u svemu ispadne oko 3600 kalorija za mesec dana! sta kazete?
:shock: :shock: :shock: :?:
 
sport! moras naterati telo da trosi vise energije.

koja si krvna grupa? ima neceg u ishrani prema krvnim grupama, probala sam na sebi.

ja sam O i mesozder sam. nekog bi takva ishrana ubila (meso bez hleba ali i puno povrca, pogotovo zelenog) ali meni odgovara (stalno sam na 53 kile). znaci, ne jedem hleb skoro uopste niti bilo kakve produkte od psenice (i bez teorije o krvnim grupama sam skontala da ne podnosim psenicu koju je u Srbiji nemoguce izbeci :cry: )

B grupa - meso i mlecni proizvodi.
A - vegeterijanci
AB -soja, riba, povrce.
 

Back
Top