Nema vise never been kissed!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

mgirl

Početnik
Poruka
48
e ako se neko seca ima ovde jedna tema zapoceta pre jedno mesec dana....naravno od strane mene....
tad sam kukala kako nemam decka bla bla trutj trutj...
e pa mom kukanju je dosao kraj...pre 2 dana sam se smuvala sa divnim momkom...mnogo mi se svidja i eto nista ne bi ni bilo izmedju nas da se ja slucajno nisam izletela da mi se on svidja....jer ovako sam po pitanju momaka dosta stidljiva...
divan je....nikad necu da zaboravim taj trenutak prvog poljupca....nacisto sam se izgubila...ali sa njim mi je divno i vreme mi mnogo brzo i lepo prolazi...
nadam se da ovo nece da bude neka kratka veza.....meni se bar cini da nece....
kad smo se prvi put ljubili pomalo me je i bilo sramota....ali vec sledeceg puta mi je bilo mnogo bolje i bas sam se opustila sa njim...inace ja imam 16 a on 18....
e sad temu sam postavila prvo da vam se pohvalim a drugo da mi date neke savete ;) ...bilo sta znaci sta npr momci vole sta ne vole u vezi itd...pisite i svoja iskustva sa prvim momcima/devojkama....
i naravno interesuje me kada je pravo vreme tj posle koliko je vec normalno da se krene sa
petingom ,sexom itd....mislim znam da bi trebalo da je devojka spremna ali ono koje je vreme pogodno ....???
vi piskarajte ja cu opet rado da chituckam......;)
 
mgirl:
e ako se neko seca ima ovde jedna tema zapoceta pre jedno mesec dana....naravno od strane mene....
tad sam kukala kako nemam decka bla bla trutj trutj...
e pa mom kukanju je dosao kraj...pre 2 dana sam se smuvala sa divnim momkom...mnogo mi se svidja i eto nista ne bi ni bilo izmedju nas da se ja slucajno nisam izletela da mi se on svidja....jer ovako sam po pitanju momaka dosta stidljiva...
divan je....nikad necu da zaboravim taj trenutak prvog poljupca....nacisto sam se izgubila...ali sa njim mi je divno i vreme mi mnogo brzo i lepo prolazi...
nadam se da ovo nece da bude neka kratka veza.....meni se bar cini da nece....
kad smo se prvi put ljubili pomalo me je i bilo sramota....ali vec sledeceg puta mi je bilo mnogo bolje i bas sam se opustila sa njim...inace ja imam 16 a on 18....
e sad temu sam postavila prvo da vam se pohvalim a drugo da mi date neke savete ;) ...bilo sta znaci sta npr momci vole sta ne vole u vezi itd...pisite i svoja iskustva sa prvim momcima/devojkama....
i naravno interesuje me kada je pravo vreme tj posle koliko je vec normalno da se krene sa
petingom ,sexom itd....
mislim znam da bi trebalo da je devojka spremna ali ono koje je vreme pogodno ....???
vi piskarajte ja cu opet rado da chituckam......;)
Sad je pravo vreme, dok si tako raspisana po forumu a verovatno i šire, a moderatora još nema na vidiku!!!
 
mgirl:
pa jel da izmenim post jbt???mislim koliko mogu da primetim na ovom forumu se nije toliko obracala paznja na takve reci...mislim sta se sve pise....
Ma sve je u redu sa rečima, a nije se obraćala pažnja zato što je malo ko odavde u njihovo značenje upućen (a kamoli probao! :) ), a moderatora se pazi tek kad i ti odeš korak dalje, pa otvoriš 5 novih tema o utiscima!! :D
 
mgirl:
e ako se neko seca ima ovde jedna tema zapoceta pre jedno mesec dana....naravno od strane mene....
tad sam kukala kako nemam decka bla bla trutj trutj...
e pa mom kukanju je dosao kraj...pre 2 dana sam se smuvala sa divnim momkom...mnogo mi se svidja i eto nista ne bi ni bilo izmedju nas da se ja slucajno nisam izletela da mi se on svidja....jer ovako sam po pitanju momaka dosta stidljiva...
divan je....nikad necu da zaboravim taj trenutak prvog poljupca....nacisto sam se izgubila...ali sa njim mi je divno i vreme mi mnogo brzo i lepo prolazi...
nadam se da ovo nece da bude neka kratka veza.....meni se bar cini da nece....
kad smo se prvi put ljubili pomalo me je i bilo sramota....ali vec sledeceg puta mi je bilo mnogo bolje i bas sam se opustila sa njim...inace ja imam 16 a on 18....
e sad temu sam postavila prvo da vam se pohvalim a drugo da mi date neke savete ;) ...bilo sta znaci sta npr momci vole sta ne vole u vezi itd...pisite i svoja iskustva sa prvim momcima/devojkama....

vi piskarajte ja cu opet rado da chituckam......;)

bas mi je drago...eto desilo se i to...svemu dodje vreme...
meni je zao sto je moja prva veza bila jedna glupava veza na jedno vece...ali sta se tu moze...a taj prvi kiss....bio je blagi uzas...plesali smo i on mi je najednom "krljnuo zvaku" kako se to danas kaze... :roll: ja prvo nisam imala pojma gde se nalazim...vec drugog puta je bilo bolje...i te kratke veze su mi posluzile da bar naucim da se ljubim...i tako...
svasta se proba u zivotu...a i uci se na greskama...ali ne kajem se zbog toga...bilo pa proslo...idemo dalje....
a posle tog decka imala sam jednog koji je isto bio sladak i dobar..ali ni ta veza nije potrajala...jer on je kao bio zaljubljen u bivsu a ja zaljubljena u drugog decka..i razisli smo se...a bilo na je lepooo...jako lepo.... ;) :-D
tako da...mgirl to je tek pocetak...i ja se nadam da ce ta vasa veza potrajati...a kad pomislis sto i ne bi?tako da nista ne brini... ;)
 
@mgrl

''i naravno interesuje me kada je pravo vreme tj posle koliko je vec normalno da se krene sa
petingom ,sexom itd....''


Najbolje ti je da mu odma' daš... Ono da ne čeka čovek, znaš glupo je ima i on obaveza... Čak 2 dana ste zajedno znači do 5-og dana moraš da mu daš, e to ti je pravo vreme... :roll:
 
jao to je jedna vrlo komplikovana prica...on se meni svidjao jedno vreme ali se on posle kao pomirio sa bivsom..ja sam ga bre bila potpuno otpisala....medjutim to je bilo to sto se njih tice i ja mu se zasvidjam...i onda smo se mi dopisivali i tako ispadne da se mi dogovorimo da se vidimo...i tako je sve pocelo... :)
 
mgirl:
e ako se neko seca ima ovde jedna tema zapoceta pre jedno mesec dana....naravno od strane mene....
tad sam kukala kako nemam decka bla bla trutj trutj...
e pa mom kukanju je dosao kraj...pre 2 dana sam se smuvala sa divnim momkom...mnogo mi se svidja i eto nista ne bi ni bilo izmedju nas da se ja slucajno nisam izletela da mi se on svidja....jer ovako sam po pitanju momaka dosta stidljiva...
divan je....nikad necu da zaboravim taj trenutak prvog poljupca....nacisto sam se izgubila...ali sa njim mi je divno i vreme mi mnogo brzo i lepo prolazi...
nadam se da ovo nece da bude neka kratka veza.....meni se bar cini da nece....
kad smo se prvi put ljubili pomalo me je i bilo sramota....ali vec sledeceg puta mi je bilo mnogo bolje i bas sam se opustila sa njim...inace ja imam 16 a on 18....
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Pa tu si temu otvorila pre, cirka, mesec, mesec i po dana... I sta vec problem reshen!?
Sunce ti poljubim, al' si efikasna! :lol:

e sad temu sam postavila prvo da vam se pohvalim a drugo da mi date neke savete ;) ...bilo sta znaci sta npr momci vole sta ne vole u vezi itd...pisite i svoja iskustva sa prvim momcima/devojkama....
E, pa sad jbga, mis'im... zalivaj pet puta nedeljno, presadjuj svake sezone, djubri redovno, vodi ga u setnju svako jutro i veche da se istrchi, menjaj mu pesak redovno, vozi ga na pranje i voskiranje bar jednom mesechno, proveravaj ulje i filtere na svakih 8k, pazi, mazi i zovi ga Djole... i pazi da zimi ne ostanesh bez antifriza. Dobila si users manual uz njega valjda :| Mozda na disku u .pdf-u? Ako nisi zovi tehnicku.

Usra, jeee, svu romantiku trenutka ovim pitanjem :roll:

Kako mislis da ti mi kazemo sta da radis s njim? Ti ga znas metar dana, a mi znamo samo da je jedan od Y momaka na ovom svetu... dobro, aj' u ovoj zemlji. Sta vole momci... sta sta vole, nisu svi momci isti (Svi su momci isti, rekoshe devojke i nastavise da biraju!), svaki je drugaciji, tvoje je da ga upoznas, nece to preko noci i na iskustvo, nego na poverenje, komunikaciju i tako to.

Nego... jesi ga zelela? Jesi ga dobila? Pa radi to zbog chega si ga zelela toliko!!!
Jednostavno zar ne (:
;)

i naravno interesuje me kada je pravo vreme tj posle koliko je vec normalno da se krene sa
petingom ,sexom itd....mislim znam da bi trebalo da je devojka spremna ali ono koje je vreme pogodno ....???
vi piskarajte ja cu opet rado da chituckam......;)
Opa, mala!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:lol: :lol: :lol:
Realno, da ti kazem... cim ti razmisljas vec o tome i postavljas to pitanje, vec ti je napola usho. Ja ti dajem mesec, dva, da ces da se pojavis ovde da se po'valish da si se povalila :P
Svrbi dole, jelda? Nista svaki sledeci put kad se nadjete da se ljubite, ti pridji sve blize i prisnije uz njega, pa se mu se malo namestaj u naruchju, pa ovo, pa ono, pa ga malko opkorachis, pa se malko protrljas uz njega, pa pusti radoznalosti na volju (znam da si radoznala sigurno), znash ono malo bezobrazluka u radoznalosti i tako to... kapirash me vec... pa ces i znati kad je vreme (:


E, da, eto ti je tema tu na drugoj strani, zakljucali je... kao recheno je vec sta je recheno, poceli smo priche van teme... i ode pod kljuch. I da, uzmi procitaj jos jednom moj post na toj temi za svaki slucaj :P ;)
 
KLL
worthy.gif

hahah skandal :D
 
najvaznije je da prevazidjes stidjivost u svakom pogledu, kako u iskazivanju osecanja, tako i u napredovanju u bliskosti, nemoj prerano da mu se otvaras i ispovedas, pruzaj mu paznju i ponekad ti preuzmi inicijativu u vezi, jer vidis da ti se isplatilo...........
znam da je taj izlazak iz jajeta, odnosno prevazilazenja barijera bolan proces, ali sto vise odlazes stvari bice ti teze
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top