nagradna igra...

trazila/o bi' da me probude:


  • Ukupno glasova
    5
  • Anketa je zatvorena .
juce :)))

baratok-1.jpg
 
SaTiN:
Nije mi jasno sta nalecete ko muve bez glave na ove glupe batka_mijine teme... i sad je on ubedjen da postavlja najbolje teme na svetu.

batka je bas cool ..... pre mi je bio mnogo dosadan , mada ok je on lik ...samo cudnih shvatanja ,ali on je nash superman :))) .... teme na svastari su u fazi izumiranja ,ali zato je batak patak tu da to ispravi .... batak zvani ANKETA !!!

getmsg-2.gif
 
e, u stvari, satin... u pravu si... tvoje su najbolje... :P
a zamislite tek koliko ce se stvari promeniti za 250 godina... to ako razmisljamo u najpozitivnijem smislu... jedino sto ne verujem jeste da ce ljudi moci da se teleportuju... ne znam zasto mislim tako...
 
batka_mija:
e, u stvari, satin... u pravu si... tvoje su najbolje... :P
a zamislite tek koliko ce se stvari promeniti za 250 godina... to ako razmisljamo u najpozitivnijem smislu... jedino sto ne verujem jeste da ce ljudi moci da se teleportuju... ne znam zasto mislim tako...


pa ja ne postavljam nikakve... bolje i tako nego glupe.
 
whitenicky:
batka je bas cool ..... pre mi je bio mnogo dosadan , mada ok je on lik ...samo cudnih shvatanja ,ali on je nash superman :))) .... teme na svastari su u fazi izumiranja ,ali zato je batak patak tu da to ispravi .... batak zvani ANKETA !!!

getmsg-2.gif


a i ti s tvojim glupim slikama... sad treba da se smejemo jel?
 
whitenicky:
Ja imam problema sa NEDOJEBANOSCU ...ali ti mi tu ne mozesh pomoci :)))

056-1.gif

Molim ljude sirokog srca da skupe prilog i uplate na ziroracun koji je poznat moderatorima ne bi li pomogli Nikiju da prevazidje svoj problem... Jel moze prosecan muskarac Niki ili mora neki obdareniji? Ti su skuplji znas...
 

Back
Top