Brushalter da ili ne?

Ovakvi članci me poprilično nerviraju.Moguće je da su ova istraživanja tačna,ali...Svakodnevno u nekim časopisima izlazi na zilion ovakvih članaka sledećeg sadržaja :ne jedite meso štetno je,čokolada nije dobra zatim čokolada je čuvar zdravlja.Ono što hoću da kažem da čovek ne bi trebao da padne pod uticaj svega što pročita,jer kada bi se svega pridržavao živeo bi pod staklenim zvonom.Još samo očekujem da napišu nije dobro udisati kiseonik....
 
Мислииим, зашто би ико спавао са брусхалтером?

И ко то још носи брусхалтер који толико сече да остају ожиљци?
 
Goddess of the far east:
Još samo očekujem da napišu nije dobro udisati kiseonik....
Uopshte nisi uputjena. Odavno su nauchnici John Birkinson i Stephen Gerard sa univerziteta u Michigenu dokazali da kiseonik ne samo shto izaziva oksidaciju (tj koroziju) pojedinih metala, nego jednako utiche i na tkivo pluca.
U njihovom nauchnom radu mogu se naci i pojedine uznemiravajuce fotografije pluca osoba koje su bile izlozene dugogodishnjem uticaju tzv chistog vazduha (vidi sliku).

rust.jpg
 
e pricaju ti naucnici svasta.
i ko sto rece godess,svaki put drugu pricu,najcesce suprotstavljenu onoj prethodnoj :neutral:

nosim brushalter jer mi je prijatnije sa njim,stegne sve sta ima da se stegne,udobnije mi je,i mogu da trcim.
jedino kad spavam ne nosim,osim leti,kad je mnogo vruce kada samo to nosim.

ako ne umrem od toga,umrecu od holesterola ili visokog pritiska kada dodjem u menopauzu,ili ce me na kraju krajeva udariti autobus.

izem ti ove clanke,svaki put druga prica :roll:

inace,i mene je tako jednom ugrizla macka.
 
LePiaf:
Uopshte nisi uputjena. Odavno su nauchnici John Birkinson i Stephen Gerard sa univerziteta u Michigenu dokazali da kiseonik ne samo shto izaziva oksidaciju (tj koroziju) pojedinih metala, nego jednako utiche i na tkivo pluca.
U njihovom nauchnom radu mogu se naci i pojedine uznemiravajuce fotografije pluca osoba koje su bile izlozene dugogodishnjem uticaju tzv chistog vazduha (vidi sliku).

rust.jpg

Prema tome ne moram da brinem jer se kiseonik katranom i nikotinom izbija, što je delimično mojih ruku delo i naravno okoline...
 
livija:
ja sam za to da i vi pochnete da nosite brus... :D a da leti svi idemo goli....

:D :D podrzavam...
Ma, naravno da ne treba preterivati...jbt., stvarno- ko jojs nosui brus nocu :roll: ....a, i ove varijante brusa u kojima sise skacu- to mi je nocna mora...Mene , bre, bole sise kad ne nosim brus vise od par sati po kuci...treba im podrska...i to crsta, kao i svemu drugom :p
 
Shta da vam kazhem, ja sam bila u shoku kad sam prochitala chlanak. Kako BRE bez brusa? To je kao da mi neko kazhe nemoj da nosish gache.
No ipak mislim da nije to bez shale. Stalni pritisak na jedno mesto, pogotovo toliko osetljivo, sigurno nije bez posledica. E sad da li bash rak ...
Mislim da ipak treba razmisliti o ovome, zato sam i postavila temu.

Da li vam ginekolog redovno ili uopshte pregleda grudi? I da li same znate da ih pregledate? Ako da, koliko chesto to chinite?
 

Back
Top