Demokratska stranka i Republika Srpska

У том случају Wellcome !
a056.GIF
 
Yan:
Da budem iskren radikale ne podnosim jer imaju cesto stavove i zelje koje su u totalnoj suprotnosti sa kosmickim stanjem americko-evropsko-svetske stvarnosti, ali ako su jedini koji se "zalazu" za krsenje medjunarodnih prava u BiH (RS) po primeru Srbije (Kosova) onda mozda 21og i dobiju moj glas...
Нисам члан. Управо, као што си сам рекао, тренутно једино код њих и кроз њихову снагу видим оно што други не желе да нам приуште.
Мало достојанства, без претераног улизиштва и безпоговорног извршавања страних ултиматума! Превише је љигаво. За мој укус. Ствар виђења ...
 
Демократе о питању републике Српске само млате празну сламу.Немају став,имам утисак кад причају,да их република Српска не интересује осим да оду тамо да се сликају.:-(
 
Yan:
Demokratska stranka se zalaze za (albansko) Kosovo unutar Srbije, da li bi se isto tako zalagali za Republiku Srpsku unutar Srbije ukoliko Kosovo vise ne bude unutar Srbije? Ako nemaju tu nameru Yan prelazi u radikale :shock:
mislio sam da je Yan manje naivan ali sad vidim da sam pogresio...SRS ce se zaloziti za RS a njeni gradjani ce imati od toga koristi taman toliko koliko su imali gradjani RSK 95. i Kosova 99.
 
DS je odavno izdao Republiku Srpsku i ako je pola vrha DS-a iz Bosne. Recimo Djindjic je bio rodjen u Bosanskom Samcu a Tadic je rodjen u Sarajevu i majka mu je iz Republike Srpske. Kako da verujete onima koji su izdali i prodali svoje mesto rodjenja i zavicaj da ce vas voditi u "bolji zivot"?
 
Tunguska-:
DS je odavno izdao Republiku Srpsku i ako je pola vrha DS-a iz Bosne. Recimo Djindjic je bio rodjen u Bosanskom Samcu a Tadic je rodjen u Sarajevu i majka mu je iz Republike Srpske. Kako da verujete onima koji su izdali i prodali svoje mesto rodjenja i zavicaj da ce vas voditi u "bolji zivot"?
Крајње је неукусно, и уосталом нетачно, оптуживати ДС за то. Зна се добро ко је највише, кад и како издавао Србе у ових последњих 20-так година.
 
В.Д преседник д.с и почасни преседник удружења манекена и фотомодела Србије
кандидат за преседника О.К Србије итд. колико човек има функција да је обесмислио све досад виђено у пракси.
д.с мисли на Р.С таман колико и лдп,шта рећи они су још увек на црти а ови лдп су покрет белих,брига њих за дешавања у овој земљи и на њој,па они су у облацима.
Боже спаси Боже храни Српске земље Српски род....
(може и Српског краља Српски род,а исти није гладан него само да му Бог сачува памет и добро здравље а и да се угледа мало и на славне предке)
 
srbija do grcke:
republiku srpsku niko ne voli kao sto je vole samo njeni gradjani. nema tih politicara.
ali ako KiM dobije nezavisnost, onda bi gradjani RS trebalo da se organizuju i prirede neki odgovor na to.

Пошто видим да нисте чули предсједник РС Јелић је најавио одговор Републике Српске ако КиМ добије независност. Што би рекао Младен Иванић "како ја мојим бирачима могу да објасним да КиМ може, а ми не?!"

Иначе да напомене да нама у РС КиМ значи колико и Србима у Србији, можда чак и више јер смо научили да цијенимо оно што имамо.
 

Back
Top