Čanak odbio Tadićevu ponudu

Kira Neris

Primećen član
Poruka
663
Lider Lige socijaldemokrata Vojvodine Nenad Čanak izjavio je da je odbio ponudu lidera DS-a Borisa Tadića za učešće LSV-a na listi DS-a na izborima 21. januara.

"Prvi put smo bili u poziciji da se raziđemo s DS-om u pogledu Vojvodine jer je ta stranka, prema našem mišljenju, napravila preveliki kompromis kada je reč o Vojvodini i njenom statusu u Ustavu. To nas onemogućava da zajednički nastupamo na izborima", rekao je Čanak za Građanski list.

LSV će na predstojeće parlamentarne izbore izaći u koaliciji s Liberalno-demokratskom partijom, Građanskim savezom Srbije i Socijaldemokratskom unijom. Čanak je rekao da prvi put u Srbiji postoji ideološki čista lista, s jasno definisanom politikom.
 
Great Old One:
Ма лаже бре, није Боки толико блесав да неуспешном мотористи и лошем музиканту нешто нуди :lol:
Можда и не лаже.
Ако пређе цензус с Чедом, биће већи "бог" међу малим странкама ...
Овако у ДС-у би се утопио као минорац :D :D :D
 
Lacibg:
Можда и не лаже.
Ако пређе цензус с Чедом, биће већи "бог" међу малим странкама ...
Овако у ДС-у би се утопио као минорац :D :D :D

Па ако ћемо реално Наташа и Жаре нису много брукали ДС. Није их нешто ни било у овом сазиву... Једино што Чанак и Чедај нису Наташа и Жаре. :roll:
 
Great Old One:
Па ако ћемо реално Наташа и Жаре нису много брукали ДС. Није их нешто ни било у овом сазиву... Једино што Чанак и Чедај нису Наташа и Жаре. :roll:
За " лепоногу" НаФташу не знам, ал чика Жаре је, бога ми, пенио
прлично жестоко поводом референдума ... дал као Чедајев ортак или
из перспективе , како онo бешe - Querry - (homosi) или и једно и друго. :lol:
 
PO meni to nije nikakav znak. Čanak je takav, takva mu je politika i, da je hteo d aulazi u vlade, davno bi se utalio s nekim. Pritome, on i Ružica su 20 godina neviđeni drugari. DS je prevelika stranka da bi Čanku bila interesantna. on je partibrejker, klomentator iz senke, njemu takve koalicije nisu interesantne. Pa još na državnom nivou...
 
Kira Neris:
To je nešto tako banalno kao da si rekao da se Čeda učlanio u SRS,a ispred skupštine je sleteo NLO.
Kiro mnogo gresis a evo zasto...prvo Canak,Wulf i Batic su dobri prijatelji.
Drugo na izborima 1997 godine Wulfa je za predsednika podrzavao upravo Canak.
Drugo politika vezana za najveznije ciljeve je potpuno ista.
Naravno nece sad biti nikakve koalicije ali nije ta razlika tolika kolika se tebi cini.
 
_Milanche_:
Kiro mnogo gresis a evo zasto...prvo Canak,Wulf i Batic su dobri prijatelji.
Drugo na izborima 1997 godine Wulfa je za predsednika podrzavao upravo Canak.
Drugo politika vezana za najveznije ciljeve je potpuno ista.
Naravno nece sad biti nikakve koalicije ali nije ta razlika tolika kolika se tebi cini.

I ja sam dobar prijatelj sa nekim Koštuničinim fanovima pa ne idemo zbog toga zajedno na izbore...
Na izborima 2000. godine sam podržavao Koštunicu-najmanje zlo od ponuđenih,a nije se još ni pokazao u pravom svetlu.
Ne znam šta jedan autonomaš,socijaldemokrata ima politički zajedničko sa monarhistom,demohrišćaninom i folirantom kakav je Vuk.
 
Kira Neris:
I ja sam dobar prijatelj sa nekim Koštuničinim fanovima pa ne idemo zbog toga zajedno na izbore...
Na izborima 2000. godine sam podržavao Koštunicu-najmanje zlo od ponuđenih,a nije se još ni pokazao u pravom svetlu.
Ne znam šta jedan autonomaš,socijaldemokrata ima politički zajedničko sa monarhistom,demohrišćaninom i folirantom kakav je Vuk.
sad cu ti objasniti sta...ti stvri posmatras kao da je Srbije neka oredjena zemlja i sad kao prifilisemo se samo po tom osnovu...to je kod nas jos kako da kazem marginalno...vecina politickih ciljeva koje imaju Canak,Vuk,Ceda,Vladan su jako jako slicni.
Pa sta ti je pokret 5.oktobar bio...liberali,socijaldemokrate i densi centar...
 

Back
Top