tek onako

Ja bih najvise voleo da se bavim ekstremnim sportovima :twisted:
______________
68.gif
69.gif
 
wow, koliko buducih koleginica.... :)
ja hocu da upisem zurnalistiku na fakultetu politickih nauka... jos odavno... super je posao
postoje jos dve opcije, ali novinarstvo je daleko, daleko ispred njih. To su psihologija i srpski. Psihologija mi je jako interesantna a srpski... e to je nesto sto bas VOLIM. S jedne strane znam da bih bila los profesor jer kad god me neko iz razreda pita da mu objasnim zasto je ovo onako a ne onako onda se sva pogubim i zapetljam i iznerviram jer neko ne moze da shvati nesto sto je po meni logicno, ali srpski jednostavno obozavam. Kad bih bila u mogucnosti, mozda bih upisala paraleleno dva fakulteta, novinarstvo i jedno od ova dva (mozda psihologiju jer novinari mogu da predaju srpski) ali ne, previse sam ja lenja za to
 
Red Zmaja:
Ja cu da upisem Veterinu u BG

moj tata je diplomirani vet i ja sam jedno vreme zelela da na taj faks idem, ne zbog njega nego jednostavno zbog toga sto obozavam zivotinje (a mogla bih kasnije i da ga nasledim u ambulanti :wink: ) ali.. odustala sam. Danas je ovde tesko zeni veterinarki da nadje posao. A drugarice me ubedjuju da bih tako upropastila ono za sta sam stvorena (pisanje npr)
 
Ja ove godine zavrsavam srednu Poljoprivredvnu skolu smjer:vet. tehnicar i posle mogu odma da se zaposlim u vet. stanicu,mogu da otvorim apoteku a mogu i na fakultet.Prednost doktora nad tehnicarom je u tome sto on samo pregleda zivotinju i propise joj nesto a tehnicar radi sve:dava inekcije,V.O. ,mastitis test... a mogli smo ti i ja da otvorimo privatnu vet.stanicu sta mislis o tome?
 
Mala garava:
:arrow: :lol: Ja bih da upisem Visu kriminalisticku.Zelja mi je da studiram SPOLJNI KRIMINAL. Ko zna mozda i uspem?? Pozelite mi srecu!!! :wink:
A ima li to gde kod nas?Od kako gledam seriju "Mesto zlocina" sve vise i vise volim taj posao...Pored toga volela bih da budem i novinar(najbolje sportski,ali..nije vazno),arhitekta,modni kreator,arheolog...Ma,ima vremena za razmisljanje.Ustvari...ovo mi dobro dodje jer treba da smislim prvo koju cu srednju da upisem...
 
LOVA LOVA I SAMO LOVA NIJE BITAN NACIN NI SREDSTVO KAKO DO NJE BITNA JE SAMO LOVA!!!! .EBES SKOOLU I ONAKO DANAS TI NISTA NE VREDI! 8) 8) 8)
 

Back
Top