QUESSTION

hey:
mortishaaa:
pa sve zavisi od toga sta se desilo.. sta si uradila.. kao i od te druge osobe. . da li je spremna da ti oprosti "taj trenutak besa"..
:wink:

:cry: :cry: :cry: nije,nece da mi oprosti,ali ja se jps uvek nadam,ali bila sam prilicno besna :cry: :cry: :cry:
pa ne znam koliko je strasno to sto si uradila.. kao sto ni ne znam da li te je ta osoba ranije, pre toga, i koliko, volela.. ako te je istinski voleo onda ce ti oprostiti.. ako ne.. onda se ne nadaj.. :(
 
mortishaaa:
hey:
mortishaaa:
pa sve zavisi od toga sta se desilo.. sta si uradila.. kao i od te druge osobe. . da li je spremna da ti oprosti "taj trenutak besa"..
:wink:

:cry: :cry: :cry: nije,nece da mi oprosti,ali ja se jps uvek nadam,ali bila sam prilicno besna :cry: :cry: :cry:
pa ne znam koliko je strasno to sto si uradila.. kao sto ni ne znam da li te je ta osoba ranije, pre toga, i koliko, volela.. ako te je istinski voleo onda ce ti oprostiti.. ako ne.. onda se ne nadaj.. :(

bas ti hvala sto me "stedis"...pa nisam nista strasno uradila samo sto sam ga izvredjala koliko sam mogla i svasta mu rekla,onda sam se izvinila ali nije hteo da cuje za to,ali razlog moje ljutnje je bio veoma opravdan
 
Naravno da verujem!!!Je sam bila sa dečkom 11 meseci,raskidali smo skoro svakih mesec dana,ali smo se mnogo,mnogo voleli i mirili se posle dva-pet dana.Sada nismo već duže vreme zajedno,ali sta znaš šta nosi nova godina,možda se opet pomirimo!!! [/b]
 
Hey:
mortishaaa:
hey:
mortishaaa:
pa sve zavisi od toga sta se desilo.. sta si uradila.. kao i od te druge osobe. . da li je spremna da ti oprosti "taj trenutak besa"..
:wink:

:cry: :cry: :cry: nije,nece da mi oprosti,ali ja se jps uvek nadam,ali bila sam prilicno besna :cry: :cry: :cry:
pa ne znam koliko je strasno to sto si uradila.. kao sto ni ne znam da li te je ta osoba ranije, pre toga, i koliko, volela.. ako te je istinski voleo onda ce ti oprostiti.. ako ne.. onda se ne nadaj.. :(

bas ti hvala sto me "stedis"...pa nisam nista strasno uradila samo sto sam ga izvredjala koliko sam mogla i svasta mu rekla,onda sam se izvinila ali nije hteo da cuje za to,ali razlog moje ljutnje je bio veoma opravdan
pa izvini.. ali ja ti kazem ono sto mislim.. ne mogu da ti pricam pa da pravis kule i gradove.. verujem da nisi nista strasno uradila.. ali sve zavisi od toga koliko si mu se svidjala.. da li cete nastaviti..
POZ
 
:roll: ma ni ja neverujem da cemo se pomiriti,ionako to nije bila normalna veza,ali eto,tjesim sama sebe...neznam ali od samog pocetka smo se nesto svadjali i uvjek razlicito mislili....eto nadam se... :roll:uzalud....
 
mortishaaa:
hey:
:roll: ma ni ja neverujem da cemo se pomiriti,ionako to nije bila normalna veza,ali eto,tjesim sama sebe...neznam ali od samog pocetka smo se nesto svadjali i uvjek razlicito mislili....eto nadam se... :roll:uzalud....
pa sto ti je onda toliko stalo.. ako ste toliko razliciti?? :roll: :?

pa neznam,imali smo mi i onih "nashih trenutaka" nije sve bilo tako grozno,ja sam cak i uzivala u nekim nasim "svadjicama",uvjek smo "peckali" jedno drugo,a sad ... :cry: sad pokusavam da ozivim one ruzne trenutke a one lepe da zaboravim tako cu lakse preboljeti....
 
hey:
mortishaaa:
hey:
:roll: ma ni ja neverujem da cemo se pomiriti,ionako to nije bila normalna veza,ali eto,tjesim sama sebe...neznam ali od samog pocetka smo se nesto svadjali i uvjek razlicito mislili....eto nadam se... :roll:uzalud....
pa sto ti je onda toliko stalo.. ako ste toliko razliciti?? :roll: :?

pa neznam,imali smo mi i onih "nashih trenutaka" nije sve bilo tako grozno,ja sam cak i uzivala u nekim nasim "svadjicama",uvjek smo "peckali" jedno drugo,a sad ... :cry: sad pokusavam da ozivim one ruzne trenutke a one lepe da zaboravim tako cu lakse preboljeti....
pa to ti je najbolje.. ako si sigurna da ti nece oprostiti :roll:
POZ
 
goldy:
da li vjerujete u nastavak veze? mislim posle raskida i posle koliko vremena bi bilo moguce,a posle koliko da se ne nadam?
...verujem..i te kako...zasto?pa ja i bivsi smo bili 3 zajedno...i sva 3 puta su imala lepe trenutke.E sad sto se tice vremena..neces mi verovati ,ali posle prvog raskida...zavrsili smo zajedno posle godinu dana...pa ti vidi...ali vidim da to nije to.Ako ti prva veza nije uspela ,sto bi uspela druga...mada to je na tebi...poz
 
Znas sta, to zavisi i od razloga zbog kojeg ste raskinuli prvi put...Ja sam recimo sa svojim bivsim raskinula jer mi je dosadio :shock: ,a onda kada se smuvao sa drugom, ja sam *shvatila* da mi se jos uvek svidja i rasturila mu novu vezu,da bi se ja ponovo smuvala sa njim!A posle dva dana sam ga sutnula,i onda nije imao ni mene ni nju...Ha, ha, ha, kakav sam ja zloca!!! :twisted: :twisted:
 
Kobrica:
Znas sta, to zavisi i od razloga zbog kojeg ste raskinuli prvi put...Ja sam recimo sa svojim bivsim raskinula jer mi je dosadio :shock: ,a onda kada se smuvao sa drugom, ja sam *shvatila* da mi se jos uvek svidja i rasturila mu novu vezu,da bi se ja ponovo smuvala sa njim!A posle dva dana sam ga sutnula,i onda nije imao ni mene ni nju...Ha, ha, ha, kakav sam ja zloca!!! :twisted: :twisted:

Nisi ti shvatila da ti se on svidja,vec si (da izvines na izrazu) ispala ljubomorna glupachica.Cim ga je druga dobila,ti si ga htela nazad za sebe.I to cime se ti ponosis je sramotno...zaista je zalosno znati da postoje takvi ljudi kojima je interesantno da povredjuju druge...
 

Back
Top