Blam za vreme sexa!!!!!!!!

Red bi bio da ja prva nest ispricam;E ovako ,bili smo kod njegovih na selu, i tako se nekako nadjosmo u podrumu i krene ovo i ono i u trenutku kad smo ocekivali kulminaciju .....njemu padne slatko od jagoda na glavu:))))) Ne znam da li je bama smesno ali ja umalo da ostanem nezadovoljena:)))
Ovo me je dovelo do teme
 
Mici:
Red bi bio da ja prva nest ispricam;E ovako ,bili smo kod njegovih na selu, i tako se nekako nadjosmo u podrumu i krene ovo i ono i u trenutku kad smo ocekivali kulminaciju .....njemu padne slatko od jagoda na glavu:))))) Ne znam da li je bama smesno ali ja umalo da ostanem nezadovoljena:)))
Ovo me je dovelo do teme
sledeci put bez slatka probaj malo ljuto
 
Heh, prvo sto mi je palo na pamet je moj "prvi put"... Hmm, propao tj. pukao je krevet pod nama, ali to nas nije sprijecilo u realizaciji...:)
E, ni "drugi put", nije prosao bez problema... Tad smo bili na nekom kaucu, koji se, kad smo se oboje nasli na njegovoj ivici, prevrnuo... Nasli smo se na zemlji, poklopljeni kaucom...
Eto, za pocetak
 
Gazdarica:
Heh, prvo sto mi je palo na pamet je moj "prvi put"... Hmm, propao tj. pukao je krevet pod nama, ali to nas nije sprijecilo u realizaciji...:)
E, ni "drugi put", nije prosao bez problema... Tad smo bili na nekom kaucu, koji se, kad smo se oboje nasli na njegovoj ivici, prevrnuo... Nasli smo se na zemlji, poklopljeni kaucom...
Eto, za pocetak
nemoj vise da vodis ljubav na krevetu vec malo na patosu a malo stojeci to je za izdrzljivost
 
mr x:
Gazdarica:
Heh, prvo sto mi je palo na pamet je moj "prvi put"... Hmm, propao tj. pukao je krevet pod nama, ali to nas nije sprijecilo u realizaciji...:)
E, ni "drugi put", nije prosao bez problema... Tad smo bili na nekom kaucu, koji se, kad smo se oboje nasli na njegovoj ivici, prevrnuo... Nasli smo se na zemlji, poklopljeni kaucom...
Eto, za pocetak
nemoj vise da vodis ljubav na krevetu vec malo na patosu a malo stojeci to je za izdrzljivost
najveci moj blam je dodje meni drugarica malo vise od drugarice i tu ti sa mi taman povatamo predigra i taman sto je usao ono telefon devojka me zove hitno da se vidimo ja se iznerviram i on se jadan spusti i nista od drugarskog sexa
 
Ma slusajte vi sta je blam.
Radnja se odvija u kolima, leto.Trazeci parking negde u CG ja i relativno nov decko poceli sa malo zescim vatanjem u kolima, i krenem ja da mu pruzim oral, i tako se to odvija, kad primetim da mi je ispala zvalka i da se zalepila na njegov... i tu ja kao pokusavam prvo jezikom pa zubima pa na kraju i rukama da je odlepim, on sva sreca nije ni primetio, verovatno mu je to moje cimanje i prijalo, sta znam,ja samo sto nisam umrla od smeha. Sigurno se puno iznenadio vec pri prvom tusiranju, jer nisam bas sve uspela da skinem!
 
kety:
Ma slusajte vi sta je blam.
Radnja se odvija u kolima, leto.Trazeci parking negde u CG ja i relativno nov decko poceli sa malo zescim vatanjem u kolima, i krenem ja da mu pruzim oral, i tako se to odvija, kad primetim da mi je ispala zvalka i da se zalepila na njegov... i tu ja kao pokusavam prvo jezikom pa zubima pa na kraju i rukama da je odlepim, on sva sreca nije ni primetio, verovatno mu je to moje cimanje i prijalo, sta znam,ja samo sto nisam umrla od smeha. Sigurno se puno iznenadio vec pri prvom tusiranju, jer nisam bas sve uspela da skinem!
Mora da je neka kvalitetna zvaka :-))))))
 
bio je onako porprilicno hladan februar i bili smo u liftu, i pocele su tu razne tehnike, normalno lift smo pre toga zaglavili ali smo nekim delom tela slucajno otkocili lift i kad smo primetili da smo u pokretu ostalo je taman dovoljno vremena da se uvucemko u jaknu i nabacimo kez za one ljude ispred lifta, srecom ne zivim u toj zgradi :oops: :oops:
 
Ma nije to nista... ovo se doduse nije desilo meni, nego mom najboljem drugu... 'Instalirao' covek dzinovsku visecu lezaljku (znate one mrezaste, ooooooogromne) iznad svog kreveta... I tako jedne veceri on doveo devojku, popeli se oni na lezaljku, fino se raskomotili, i krenuli da rade... pukne lezaljka, padnu oni na krevet, imaju sta da vide... njegov mladji brat u tom krevetu... Mozes da zamislis kako je bilo njegovom bratu koji se probudio sa sisama devojke njegovog brata preko lica :twisted:

A moj drug se od tada plasi visina :)

Poz.
 
pazi sad ovo1
bio sam na moru sa ortakom i jos sa jednom cicom, i na povratku kuci ortak i ja samo se zamenili u voznji tako da je on nastavio da vozi. meni onako dokonom i punom predjasnjih utisaka sa mora pade na pamet da pricu mogu da upotpunim jednom dobrom sevom na zadnjem sedistu sa "prijateljicom". i tako pocesmo mi da se tucamo, auto se zesce ljuljao u voznji, bilo je tu puno smeha i 'a'ebancije ali kako to obicno biva ja sam morao negde da svrsim. dao sam dragoj znak da "sjasi", medjutim ona ga je samo izvukla i usmerila ka driveru. jeb,te ko za inat svrs je bio nikad veci, a zavrsio je po njegovom uhu,glavi ("i nebas nosu i grlu posto je bio okrenut na suprotnu stranu")... naravno on je skroz popizdeo, zaustavio je kola na sred magistrale, izleteo i poceo da nam psuje sve po spis..kada smo videli sta smo napravili, da je vrag odneo salu, izleteli smo iz auta i poceli smo da jurimo za njim sa namerom da ga smirimo i to onako ko od majke rodjeni dok su automobili prolazili, i prolazili...(sa zvucnim efektima naravno)!
 
Devojka sedi iza mene na krevetu dok ja pokusavam da svucem duksericu,majcu i majcu na bratele istovremeno nehotice koliko sam bio u zurbi i koliko sam bio napaljen laktom sam je opicio preko lica,pojeo me blam nisam znao sta da joj kazem osim onog starog dobrog izraza :"izvini nije namerno" :)
 
Idem ja kolima da pokupim druga i odjednom on pocne da me zove od preko puta u ulici u kojoj ga nisam ocekivao i ja stanem i dok je on prelazio odjednom meni popucaju stakla s desne strane. Pogledam ja kad ono sa parkinga neki dzip se naslonio na mene. Izadjem ja ono niko ne izlazi iz dzipa koji ima crna stakla ne znam ni da li ima nekoga. Pogledam kroz sofersajbnu kad imamsta i da vidim devojka koja je vozila dzip dok je prelazila na decka koji je bio na suvozacevom mestu zakacila menjac i izbacila ga iz brzine i nije obracala paznju jer se utripovala da je pomerila onaj drugi menjac za pogon tockova i onda sam ja cekao da oni zavrse jer nisu uopste primetili da su me udarili i kad su zavrsili i krenuli imali su sta i da vide ja stojim sa policajcima (koji su u medjuvremenu naisli i u dogovoru sa mnom cekali). Prvo nisu znali o cemu se radi a onda je ona priznala sve i za sve vreme uvidjaja decko je sedeo unutra a ona je svo vreme gledala dole i nije smela nikog da pogleda u oci koliko ju je bilo blam. :D
 
Dovla:
Idem ja kolima da pokupim druga i odjednom on pocne da me zove od preko puta u ulici u kojoj ga nisam ocekivao i ja stanem i dok je on prelazio odjednom meni popucaju stakla s desne strane. Pogledam ja kad ono sa parkinga neki dzip se naslonio na mene. Izadjem ja ono niko ne izlazi iz dzipa koji ima crna stakla ne znam ni da li ima nekoga. Pogledam kroz sofersajbnu kad imamsta i da vidim devojka koja je vozila dzip dok je prelazila na decka koji je bio na suvozacevom mestu zakacila menjac i izbacila ga iz brzine i nije obracala paznju jer se utripovala da je pomerila onaj drugi menjac za pogon tockova i onda sam ja cekao da oni zavrse jer nisu uopste primetili da su me udarili i kad su zavrsili i krenuli imali su sta i da vide ja stojim sa policajcima (koji su u medjuvremenu naisli i u dogovoru sa mnom cekali). Prvo nisu znali o cemu se radi a onda je ona priznala sve i za sve vreme uvidjaja decko je sedeo unutra a ona je svo vreme gledala dole i nije smela nikog da pogleda u oci koliko ju je bilo blam. :D


hehehe ovo je blam **** my lakat ovo je bre blam
hehe zamisli oni se j.b.ali a ti naj.bao hhehehe
 
imao sam jedno ** godina i bila je neka zureza. elem na toj zurci me definitivno otkaci neka devojka koju sam jurio nedeljama pre toga. zavrsih u spavacoj sobi sa jednom njenom prijateljicom. u to vreme sam, ne znam ni ja zasto, imao nekih problema sa nosem - tj. uvek kada bih se iznervirao ili previse naprezao, isla bi mi krv na nos.

secam se da nikako nismo mogli da "kvalitetno zapocnemo intervenciju" posto je ona koja me je otkacila ulazila u sobu svakih par minuta, cas po jastuk cas po pokrivac... elem secam se da sam pobesneo i drugara zamolio da bukvalno stoji pred vratima i da ne pusta nikoga unutra. i taman kada se atmosfera smirila i kada nas je tama progutala - meni pocne da curi krv na nos. mislim, ja sam bio josuvek obucen i nosio sam belu majcu koju sam uprljao krvlju. izlazim iz sobe... ekipa pred vratima i jedan komentar, bukvalno svi u glas
"nismo znali da je bila nevina!"... i onda lavina smeha...

:lol:
 
Ej, baš volim vesele teme.
Imao sam malo problema da se sjetim svog najvećeg blama za vrijeme kresanja. Nije to bilo ono kad smo se razigrali kod kumova u njihovom stanu i polomili im bračni krevet (yebiga ima me - 105 kg). Nije to bilo ni ono kad smo to radili na plaži, a ja, malo pomalo, završio u vodi do koljena sa sve patikama na nogama, a da nisam ni osjetio dok sve nije bilo gotovo, pa sam poslije šljiskao po šetalištu.
Sjetio sam se: Bilo je to kod nje u stanu. Radi planiranog kresanja poisključivali smo sve telefone i TV. Bilo je, kao i uvijek, strasno, bučno, iscrpljujuće. Kad smo poslije uključili sve one sprave telefon je odmah zazvonio, na TV se samo o tome priča : počelo je bombardovanje SRJ! Mi pojma nismo imali šta se dešava, a jedna od prvih bombi je pala na brdo par kilometara od nas.
 

Back
Top