Dali savremen mushkarac mora biti i FENSI??

Sve zavisi da li neko ume da nosi stvar koju obuce, sve zavisi na koji je nacin nosi. :D Ja sam objasnjavala Dusku Polic kako se to fancy nose stvari. :D Famerke obavezno na kukove, cipele obavezno da budu ciste... :D Ha ha ha ha ha ha ha ha......Zanimljivo se on oblaci, vrlo zanimljivo, a inace, sve je to bilo regularno obuceno, nego sam ja njemu objasnjavala po cemu sam videla da on nije seljak na prvi pogled - po tome kako je obucen!
 
Kosnar MC:
Lichno mi se deshavalo da ne uspem mnoge stvari u zivotu zato shto sam jebeno normalan a nemam para a i kad ih zaradim ne oblachim se fensi...
Voleo bih da devojke ovo prokomentarishu!
Ne moraju da se oblace fensi, ali pristojno i sa ukusom........to moraju!
Cak i ako nemas para, mozes naci neku odecu koja je dobra a ne i skupa.................mislim ja licno OBOZAVAM FENSERE ali ko je rekao da je fensi oblacenje rozi dzemper i pederusice........taj se mnogo zayebao...............
Iz business perspektive...................da li ce pre zaposliti pristojno obucenog ili apa-drapa lika? I kako ce koga gledati????
 
Iz buisness perspektive na Zapadu zaposljavaju prvenstveno onog ko zna i jos bitnije hoce da radi (ko crnac po mogucstvu)... iz srpske perspektive zaposljavanje uglavnom ide po sistemu, moj do mog, kum, stric, ujka i ostali rodoslov. Tako da ono, jes da kaze narod da odelo cini coeka, al' danas malo ko 'ebe to... da se ne lazemo, realno... (:
 
Mislim da iz današnjice možeš da postaviš pitanje FENSER STALNO ili SAMO PONEKAD.
Za tebe i ostale je nekad rešenje na očigled: SAMO PONEKAD....

Logika: Tada su svečane prilike (samim tim što si tada drugačiji i fensi) pa je i njeno značenje veće, njen osećaj veći, njeno zadovoljenje veće.
Nema devojke koja ne ceni CENU na ODEĆI. Makar samo tada kad te upoznaje....dovoljno je....
 
Tuzni_patak:
Nema devojke koja ne ceni CENU na ODEĆI. Makar samo tada kad te upoznaje....dovoljno je....

i opet pogresan i povrsan zakljucak.

licno ne volim da muskarac bude fensi,ali to je sve valjda stvar ukusa.takodje nekog ko je obucen po novoj modi,sa sve onim spicastim cipelicama,sakoima,roze sljokastim jacicama,bekamovskim frizuicama ne bih mogla ni da pogledam,osim podsmesljivo ili ne daj boze zamislim uz sebe :shock:
 
ja sam dala doprinos mojim misljenjem na zadatu temu.a to sto ti dozivljavas tudje odgovore kao pokusaj da se tebi ili nekome dokaze,problme je tvog rezonovanja.

a tebi je po obicaju vecina zakljucaka pogresna...kako na ovoj temi,tako i na onoj o homoseksualcima koju si davno postavio i gde si se izlupetao ko maksim po diviziji,kao i vecina tvojih n odgovora na bilo koju temu.

elem,retko se upustim u avanturu komunikacije i diskusije sa patkom,i moja je greska sto sam ovaj procitala jer nije bio predugacko tupljenje,ali inace to ne radim jer je vecina stvari koju imas da kazes ispunjena predrasudama,losim zakljucima i kvazi teorijama.
 
Kosnar MC:
Lichno mi se deshavalo da ne uspem mnoge stvari u zivotu zato shto sam jebeno normalan a nemam para a i kad ih zaradim ne oblachim se fensi...
Voleo bih da devojke ovo prokomentarishu!

U CEMU konkretrno nisi uspeo?

Nije uvek neophodno pratiti modu (cesto je i besmisleno), dovoljno je oblaciti se neutralno, a za to ti nije potreban nikakav narocit novac. Samo treba voditi racuna da odevanje nije bas totalno demode. Osvrni se malo oko sebe, pogledaj kako se ljudi uglavnom oblace i to je to.

Koliko imas godina?
Cime se bavis?
Kako se oblace ljudi iz tvog okruzenja (radnog, prijateljskog)?
 
Fuj to kaka. Kakvi fensi.
Meni je zao sto drustvo pomno prati trendove fenserizma i poistovecuje se sa tim. Oblacim se u skladu sa prilikama.Ako treba da idem na posao ili na sastanak, onda ozbiljnije, a ako blejim negde sa drustvom, trenerka, framenke... (ali ne one pocepane... ).. Jednostavno, oblacim se onako, kako bi se osecao lagodno u datom trenutku. Nije mi jasno ko moze da se u uskim,tesnim farmerkama koje su pritom i pocepane, a napolju je 3 stepena, dobro osecao dok bleji sa drustvom.
 
dragojIo:

dragojlo, sad cu da te ofiram. :D Ha ha ha ha ha ha ha ha, dragojlo je moj drug iz odeljenja iz srednje skole, a sad igra valjda jos uvek kosarku za Zvezdu, a inace zbog njega je valjda Dusica najvise prsla, on joj je bio kap u prepunoj casi.Taman je ispricala sve price o meni a nije mi nista naskodilo, a onda je on odlucio da muva mene, u prvoj godini, ja sam ga malo ispreskakala, a mislila sam da ga tako ispreskacem sve dok ne zavrsimo skolu pa da onda vidim sta cu s njim,mada ni na maturi nisam znala sta cu sa njim da radim kad me je muvao :D , a Dusica je da bi meni napakostila naskocila je na njega odmah tad kad je on prvi put mene muvao, i naravno to je izmedju njih kratko trajalo, i baj baj, ode Dusa u ludnicu, a ja sam jos iskoristila priliku da joj dokazem da ona ne sme ni da prizna sa koliko je njih tako isto uradila, svi je jebu i sutnu i onda je tek otisla u ludnicu.Nije se pojavila na maturi mada smo je zvali.
 
dragojlo, sad cu da te ofiram. Ha ha ha ha ha ha ha ha, dragojlo je moj drug iz odeljenja iz srednje skole, a sad igra valjda jos uvek kosarku za Zvezdu, a inace zbog njega je valjda Dusica najvise prsla, on joj je bio kap u prepunoj casi.Taman je ispricala sve price o meni a nije mi nista naskodilo, a onda je on odlucio da muva mene, u prvoj godini, ja sam ga malo ispreskakala, a mislila sam da ga tako ispreskacem sve dok ne zavrsimo skolu pa da onda vidim sta cu s njim,mada ni na maturi nisam znala sta cu sa njim da radim kad me je muvao , a Dusica je da bi meni napakostila naskocila je na njega odmah tad kad je on prvi put mene muvao, i naravno to je izmedju njih kratko trajalo, i baj baj, ode Dusa u ludnicu, a ja sam jos iskoristila priliku da joj dokazem da ona ne sme ni da prizna sa koliko je njih tako isto uradila, svi je jebu i sutnu i onda je tek otisla u ludnicu.Nije se pojavila na maturi mada smo je zvali.
sa kojim razlogom si sve ovo iskucala.....
**************************************************

Lichno mi se deshavalo da ne uspem mnoge stvari u zivotu zato shto sam jebeno normalan a nemam para a i kad ih zaradim ne oblachim se fensi...
Kada bi mogao samo da preformulises pitanje. Da rzimiramo:
ne uspevas nista = zato sto si normalan
nemas para = ne oblacis se fensi

al dobro...
poradi na svojoj licnosti8, na samopouzdanju a ne trazi izgovor u odeci kojoj nosis. To bi bilo sve..

bekamovskim frizuicama
to sve objasnjava
 

Back
Top