Najogavniji ministar

Meni je Velja najbolji ministar zato sto je napravio puteve za nas u unutrasnjosti Srbije. Niko od dosadasnjih ministara u svim vladama nije vise uradio od njega. Naravno on je to uradio drzavnim parama. I drugi su imali te mogucnosti da ucine nesto za narod pa nisu nista.

Drugi su krali nama nista nisu davali, a Velja krade ali barem i narodu nesto daje. Zato je meni Velja najbolji ministar.
 
Torrente-BG:
Koji vam je najogavniji ministar u sadasnjoj vladi republike Srbije.
Moj glas nedvosmisleno ide Slobodanu Laloviću.Covek koji je zbog fotelje izdao stranku i koji tako laze da je to nevidjeno.

СДП су издајници по дифолту... Издати издајника... хм...

Политички ми је најгора Ивана Дулић-Марковић
У обављању посла Наумов
Што се тиче изневерених очекивања Јочић
 
Torrente-BG:
Koji vam je najogavniji ministar u sadasnjoj vladi republike Srbije.
Moj glas nedvosmisleno ide Slobodanu Laloviću.Covek koji je zbog fotelje izdao stranku i koji tako laze da je to nevidjeno.

И ја кандидујем Лаловића ЗА НАЈОГАВНИЈЕГ - мислим, ја већ досадих и Богу и људима али, извините, он је био а и остао комуњара.
 
Torrente-BG:
Sto Jocic? Nije obio ni jednu trafiku a ocekivalo se ;)

Е па добро си почео...
НИЈЕ

Заболе ме бре за трафике, није похапсио Чеду, Бебу и осталу дрогу.

А видим Веља много нешто смета многима. Е он ми је најјачи. И по резултатима и по томе како одговара надобудним телетабисима.
Можда је Млађа бољи по резултатима...
 
Chedo Kokardic:
Meni je Velja najbolji ministar zato sto je napravio puteve za nas u unutrasnjosti Srbije. Niko od dosadasnjih ministara u svim vladama nije vise uradio od njega. Naravno on je to uradio drzavnim parama. I drugi su imali te mogucnosti da ucine nesto za narod pa nisu nista.

Drugi su krali nama nista nisu davali, a Velja krade ali barem i narodu nesto daje. Zato je meni Velja najbolji ministar.
Знаш како је Динкић давао паре за путеве по унутрашњости Србије?
Тако што је за сваки километар пута тражио да се,у месту где се гради пут,обезбеди нови члан(гласач) његовој партији.Зло!Не разликује се од Чеде...
 
Toma i Vucic su patriotski oslobodili drzavne stanove od stotinak kvadrata u taskim okolnostima za nasu zemlju koja je bila pod bombama NATO zlikovaca ali za hrabre radikalske vodje to nije bila prepreka da osvoje nove stambene prostore i teritorije.
 

Back
Top