2hot

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

recepcionerka

Zainteresovan član
Poruka
439
2hot-pi*a

“Misli da je faca i kara shta stigne
Ne mozesh da kazesh,nekad patka mu se digne,
Hotjesh sve da je*esh ali kurton ne da stavish
Nemoj da chudish kad na kiti nesto spazish!

Dosta ti je kite dok gledash pi*u svoju
Pogledaj u tjega gde sekret menja boju
od kur*ine se pushish jer ne smesh da se karash
pochinjesh da smrdish i bez tucanja se smarash…”

POENTA: nosi kondom!!!

Sta kazete vi na to? Za ili protiv?
 
Kondom... proveren funkiller ali vremena su takva. Najbolje brate prvo oboje kod lekara, test je za Dz, e pilule kostaju vec nesto ali vrede svaki dinar.
 
Aaaaaaa tooo, napenaliti, cutati ....hmmm ???? Pojma nemam al' javicu ti kada mi se desi. Jbt zar ti stvarno spavas sa deckom samo sa kondomom ??? Ustvari nemoj da odgovoris niti bi da produbljujem temu, mislim da ce mo se sloziti da nema svrhe. Pozz...
 
Ljudi ne zajebavajte se nosite kondome i u wc.
Meni se desilo da sam spavao sa dve devojke na ekskurziji bez kondoma i posle sam se godinu dana tripovao da li sam nesto zakacio. A od sad ga (kondom) i na putovanje nosim.
I ne moras da brines. Jedan je uvek tu.

PS ali ni ove danasnje ribe nisu toliko glupe. Primetio sam da u poslednje vreme i one nose kondom svuda sa sobom. Imaju jednog bambija od mene.
 
Zareeee:
Ljudi ne zajebavajte se nosite kondome i u wc.
Meni se desilo da sam spavao sa dve devojke na ekskurziji bez kondoma i posle sam se godinu dana tripovao da li sam nesto zakacio. A od sad ga (kondom) i na putovanje nosim.
I ne moras da brines. Jedan je uvek tu.

PS ali ni ove danasnje ribe nisu toliko glupe. Primetio sam da u poslednje vreme i one nose kondom svuda sa sobom. Imaju jednog bambija od mene.
Da, odlicna stvar, ne moras ti da ih placas ;)
 
Virus AIDSa moze da miruje u telu domacina i preko 10 godina... osoba je HIV+ i moze da zarazi ostale ljude oko sebe, ali ona nema nikakve negativne posledice niti simptome... ali eventualno ce virus proraditi, a onda... well...

Nisam te utesio, zar ne?
 
ma ja se to tripujem samo kada mi se neshto sloshi,bila sam dobrovoljni davalac krvi,tako da ne verujem da imam AIDS,valjda je to vidljivo u klasicnom davanju krvi,proveravaju valjda
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top