Medieval Total War 2

Uskoro izlazi, ako vec nije. Evo kofiguracije:

MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS

- English version of Microsoft® Windows® 2000/XP
- Celeron 1.8GHz Pentium 4® (1500MHz) or equivalent AMD® processor.
- 512MB RAM
- 8x Speed DVD-ROM drive(1200KB/sec sustained transfer rate)and latest drivers
- 11.0 Gigs of uncompressed free hard disk space
- 100% DirectX® 9.0c compatible 16-bit sound card and latest drivers
- 100% Windows® 2000/XP compatible mouse, keyboard and latest drivers
- DirectX® 9.0c
- 128MB Hardware Accelerated video card with Shader 1 support and the latest drivers. Must be 100% DirectX® 9.0c compatible.
- Monitor must be able to display 1024x768 resolution or above.

Multiplayer:
Internet (TCP / IP) play supported, internet play requires broadband connection and latest drivers, LAN play requires Network card.

Important Note: Some cards may not be compatible with the 3D acceleration features
utilised by Medieval II: Total War. Please refer to your hardware manufacturer for 100% DirectX® 9.0c compatibility.

A preporucena je negde oko 3 GHz, 1 GB RAM i neka graficka tipa GF 7800
 
Samo bih naglasio da je bezveze igrati ga na slabijem racunaru sa low ili medium detaljima jer onda to nije to.
Ja cu zato jos uzivati u Romu dok ne ojacam konfiguraciju da ga pustim u high.
E tad nastupa pravo uzivanje.
 
tab503:
Samo bih naglasio da je bezveze igrati ga na slabijem racunaru sa low ili medium detaljima jer onda to nije to.
Ja cu zato jos uzivati u Romu dok ne ojacam konfiguraciju da ga pustim u high.
E tad nastupa pravo uzivanje.

slazem se, samo sto medieval2 mnogo bolje izgleda na medium detaljima nego rome na high detaljima,... Tako da slobodno navali,... Ja ga picim vec nekoliko dana,...
A da, da napomenem da ona gore naveedena min. konfiguracija je tek dovoljna da se igra pokrene, ali sa tom konfiguracijom ce previse kociti cak i na najmanjim ultra low detaljima,.. :)) mada verujem da ce sljakati i na takvoj nekoj slicnoj konfiguraciji posle nekoliko izdatih patcheva, naravno na lowu.... 128bitne graficke se polako ali sigurno prevazilaze, ali je problem sto im uopste ne opada cena,....
 
ma bre nema nista dok se ne nabavi azdaha koja jede zivu decu za dorucak......nista bez 4 GHz dual core, graficka sa giga memeorije, 5 giga rama :lol:
odnosno da se steka kinta i da se kupi uskoro neko cudoviste......btw kad tacno izlazi dvojka
 
Ma ja bih bio sasvim zadovoljan na medium detaljima.Kad bih uzeo geforce 6600gt i jos 512 rama (ukupno 1gb) sa mojim overklokovanim athlonom 2500 isla bi na mediumu ko od sale.Problem je sto je momorija ddr a ne ddr2.Ne vredi ni da budzim komp-vise mi se isplati da prodam konfiguraciju i kupim novu.Dok zamenim plocu,moram i procesor pa ram pa hard disk-bemti bre!
Igra je izasla a sad ce i kod nas
 
Cujem sve hvale o MTW2. Svaka cast na igri ali ja cu igrati Rome i cekati jos godinu dana da izadje Rome Total War 2, jer je njegovo pojavljivanje neizbezno :)
Sve je to lepo ali nista osim Spartanske falange ja ne priznajem :)
 

Back
Top