bisexualnost-homosexualnost?
Strana 1 od 18 1234511 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 433

Tema: bisexualnost-homosexualnost?

Zainteresovan član recepcionerka (avatar)
    Učlanjen
    04.11.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    45

Podrazumevano bisexualnost-homosexualnost?

zasto se muskarci kada su dve zene u pitanju izjasnjavaju sa "to je OK!" a kada su u pitanju muskarci pljuju na njih,preziru ih i gade se!?
    da li je bisexualnost-homosexualnost bolest?
    sta ako jednostavno neko ima zelju da bude sa osobom suprotnog pola?
    i to je neciji izbor,treba le se buniti?

Učlanjen
    04.11.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    45

Podrazumevano Re: bisexualnost-homosexualnost?

Citat Original postavio recepcionerka
    zasto se muskarci kada su dve zene u pitanju izjasnjavaju sa "to je OK!" a kada su u pitanju muskarci pljuju na njih,preziru ih i gade se!?
    da li je bisexualnost-homosexualnost bolest?
    sta ako jednostavno neko ima zelju da bude sa osobom [COLOR=Black]istog [/COLOR] pola?
    i to je neciji izbor,treba le se buniti?
    mala izmena...

Aktivan član Lucky Luck (avatar)
    Učlanjen
    22.06.2005.
    Reputaciona moć
    58

Talking Re: bisexualnost-homosexualnost?

mogla si i prvi post da izmenis al' nema veze. Podpitanje tvoje teme bi moglo glasiti zasto smo dozvolili onom moronu Gavrilovicu i delijama da rasture C.S.D i to potpuno nekaznjeno? Nemam nista protiv homo i biseksualnosti, naravno da je to stvar slobodnog izbora, koja, pogotovu kod homoseksualnih muskaraca ima jedan jako pozitivan prateci efekat...smanjuje konkurenciju.
    u stvari trazim nesto, prepoznacu ga kad ga nadjem

Iskusan Petar_Pan (avatar)
    Učlanjen
    14.11.2005.
    Reputaciona moć
    114

Malo si se zahebucnula a?
    Bolest... :razz: :wink:

Učlanjen
    04.11.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    45

Citat Original postavio Petar_Pan
    Malo si se zahebucnula a?
    Bolest... :razz: :wink:

ne radzume?!

Učlanjen
    04.11.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    45

Citat Original postavio Lucky Luck
    mogla si i prvi post da izmenis al' nema veze. Podpitanje tvoje teme bi moglo glasiti zasto smo dozvolili onom moronu Gavrilovicu i delijama da rasture C.S.D i to potpuno nekaznjeno? Nemam nista protiv homo i biseksualnosti, naravno da je to stvar slobodnog izbora, koja, pogotovu kod homoseksualnih muskaraca ima jedan jako pozitivan prateci efekat...smanjuje konkurenciju.
    ako na to gleadsh samo u smislu konkurencije,onda je to malo nelogicno!
    ako zena ne zeli tebe,to je to,nema tu konkurencije,a ako zeli frajera(mozda cak i homo jer oni danas u 90% slucajeva mnooooogoooo dobro izgledaju) nema daljeg razgovora,tebi tu ne vredi da se bunis!

Poznat W.A.S.P. (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

Ovako ja gledam na to:
    1.)Poremecaj od rodjenja kao 'zena u muskom telu' i obrnuto ili pogresno vaspitanje
    2.)Preterana zelja za seksom pa to radis s kim stignes/perverzija(kod bi)
    3.)Neki/neke postaju homoseksualci zato sto ne mogu da nadju osobu suprotnog pola(verovatno zbog ruznoce)

Učlanjen
    04.11.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    45

ja sam bi i ja sam to izabrala jer imam preteranu zelju za sexom?
    mislim da greshish...

Poznat W.A.S.P. (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

ok, nisam sad reko 'e to je bas tako' ali moras se sloziti samnom da ima i ovakvih slucajeva koje sam naveo

Učlanjen
    22.06.2005.
    Reputaciona moć
    58

Talking Re: bisexualnost-homosexualnost?

ako na to gleadsh samo u smislu konkurencije,onda je to malo nelogicno!
    ako zena ne zeli tebe,to je to,nema tu konkurencije,a ako zeli frajera(mozda cak i homo jer oni danas u 90% slucajeva mnooooogoooo dobro izgledaju) nema daljeg razgovora,tebi tu ne vredi da se bunis!
    na prvi pogled zvuci tako. A post i jeste malo banalno napisan. Tema je bila vise puta, vise puta sam napisao sta o tome mislim, ovaj put okrenuo na zezanje... osim ono o Gavrilovicu, zato sto me je stvarno sramota da se to kod nas desilo. Juce se desilo isto u Izraelu, tamo su bar ortodoksni Jevreji protestvovali, mislim ljudi zive po ucenjima Tore, znaju je napamet i homoseksualnost iz sveg srca i razuma smatraju za greh, a sta su htele ove nase se_ronje?

Učlanjen
    04.11.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    45

Citat Original postavio W.A.S.P.
    ok, nisam sad reko 'e to je bas tako' ali moras se sloziti samnom da ima i ovakvih slucajeva koje sam naveo

i ja se slazem da ima takvih slucajeva!
    ako nesto mrzim mrzim transexualnost...to mi je stvarno bolesno,mrzim izfeminizirane muskarce i konjasto-muskobanjaste devojke koje nemaju zenstvenosti!
    budi to sto ti je dato da budes,a voli koga hoces i tucaj se sa kim god hoces,nemoj to svima nabijati na nos!

Poznat W.A.S.P. (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

i ja se slazem da ima takvih slucajeva!
    ako nesto mrzim mrzim transexualnost...to mi je stvarno bolesno,mrzim izfeminizirane muskarce i konjasto-muskobanjaste devojke koje nemaju zenstvenosti!
    budi to sto ti je dato da budes,a voli koga hoces i tucaj se sa kim god hoces,nemoj to svima nabijati na nos!
    bravo za izjavu, secam se jednom blejim nesto i sad prica neki matorac povodom one gej parade i kaze: "vidis ti to on ide sa parolom da se j*be u dupe, sta ja sad treba da uradim da izadjem na ulicu i da kazem kako mi zena nije dala 3 meseca''?

Učlanjen
    04.11.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    45

:-) super......
    bash si me nasmejao!

koji je tvoj izbor sexualnosti,STRAIGHT?
    svidja mi se sto nisi u startu napljuvao gay momke,kao i svi tipichni balkanci!

Poznat W.A.S.P. (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

da ja sam straight, a da budem iskren smorilo me vise da pljujem po njima, ako neko oce da se fura u bulju to je njegov problem, mene neka ne dira a ako nesto pokusa razume se da cju da bijem

Poznat W.A.S.P. (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

covece, srecom mi se ovo nikad nije desilo, al sad bas nesto kontam - kolko bi ja poludeo da mi neko uvati ribu a sad razmisljam sta bi bilo kad bi neko uvatio mene...

Učlanjen
    04.11.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    45

ma ne verujem,nije to tako crno,ne startuju oni svakog lika isto kao sto straight frajer ne startuje svaku cicu!
    to tako funkcionishe...

Poznat W.A.S.P. (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

hm...cuo sam za neki gejdar..Sta ako neko isripuje da si gej...zardjo mu gejdar...

Obećava Chergarka (avatar)
    Učlanjen
    11.11.2006.
    Reputaciona moć
    41

I ja se pitam sta tu ljudi vide lose, kad tu nema nista lose. Ja znam da je to bolest, ali i ja sam pomalo bi a svako ko kaze da sam ja bolesna je u stvari bolestan. To samo ti primitivni balkanci ne umu da ruzumu. Ko da su sa neke poljane i livade dosli, nisu sveta videli uopste, tako da se njihova misljenja i stavovi ne mogu uzimati za merodavne. A moju drugaricu kad nece nijedan tip duze vremena onda ona nedje devojku i to nije zato sto je ona ruzna ili zato sto tipova ima vmanje pa ne moze svaka da nadje nekog normalnog jer ona u stvari i ne trazi normalne, vec zato sto ima strast. I ja isto tako imam strast, erotiku.

Učlanjen
    22.06.2005.
    Reputaciona moć
    58

Question Re: bisexualnost-homosexualnost?

Citat Original postavio Chergarka
    I ja se pitam sta tu ljudi vide lose, kad tu nema nista lose. Ja znam da je to bolest, ali i ja sam pomalo bi a svako ko kaze da sam ja bolesna je u stvari bolestan. To samo ti primitivni balkanci ne umu da ruzumu. Ko da su sa neke poljane i livade dosli, nisu sveta videli uopste, tako da se njihova misljenja i stavovi ne mogu uzimati za merodavne. A moju drugaricu kad nece nijedan tip duze vremena onda ona nedje devojku i to nije zato sto je ona ruzna ili zato sto tipova ima vmanje pa ne moze svaka da nadje nekog normalnog jer ona u stvari i ne trazi normalne, vec zato sto ima strast. I ja isto tako imam strast, erotiku.
    Dobro sekice ovo ne razumem bas najbolje "Ja znam da je to bolest, ali i ja sam pomalo bi a svako ko kaze da sam ja bolesna je u stvari bolestan." Ko je tu bre bolestan iod cega?

Poznat W.A.S.P. (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Chergarka
    I ja se pitam sta tu ljudi vide lose, kad tu nema nista lose. Ja znam da je to bolest, ali i ja sam pomalo bi a svako ko kaze da sam ja bolesna je u stvari bolestan. To samo ti primitivni balkanci ne umu da ruzumu. Ko da su sa neke poljane i livade dosli, nisu sveta videli uopste, tako da se njihova misljenja i stavovi ne mogu uzimati za merodavne. A moju drugaricu kad nece nijedan tip duze vremena onda ona nedje devojku i to nije zato sto je ona ruzna ili zato sto tipova ima vmanje pa ne moze svaka da nadje nekog normalnog jer ona u stvari i ne trazi normalne, vec zato sto ima strast. I ja isto imam strast, erotiku.
    me ne, nisi egocentricna, ko, ti,?ma yock, boze sacuvaj... inace ja kao rodjeni beogradjanin (ziveo i odrasto i i dalje zivim) smatram te iste 'seljake' sa livade 20 puta normalnijim i nacitanijim od 90% ljudi iz beograda, razlog? e pa evo, vidis oni tamo nemaju b92 i velikog brata i vil i grejs i ostalo, nemaju ni internet, sta drugo da rade nego da citaju knjige, jel da (naravno ima i onih nepismenih i sl.) e pa samim tim ce u vecini situacija normalno rasuditi i nece se povinovati necemu sto je 'in' ako to nije normalno, moralno i sl. (sorry za odskakanje sa teme)

Učlanjen
    22.06.2005.
    Reputaciona moć
    58

Question Re: bisexualnost-homosexualnost?

A u kojo to selo nema intrenet?

Učlanjen
    11.11.2006.
    Reputaciona moć
    41

Dobro sekice ovo ne razumem bas najbolje "Ja znam da je to bolest, ali i ja sam pomalo bi a svako ko kaze da sam ja bolesna je u stvari bolestan." Ko je tu bre bolestan iod cega?
    Pa sta ti mislis ko je bolestan? Proceni sam.
    Ja mislim da su balkanci bolesni jer ne mogu da razumu homoseksualizam. A gey je okej, to je stara narodna poslovica od davnina. Jer jos u srednjem veku su se pravile orgije od 5000 ljudi, a u francuskoj su zene koristile pudlice da im lizu ribice kad nije bilo nikog boljeg na usluzi. Pa ti nemoj biti primitivni i glupavi balkanac vec otvori oci i prihvati istinu i iskonsku ljudsku potrebu.

Poznat W.A.S.P. (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

A u kojo to selo nema intrenet?
    ima nekih po brdima a i ako imaju, sta to menja?

Učlanjen
    11.11.2006.
    Reputaciona moć
    41

Citat Original postavio W.A.S.P.
    me ne, nisi egocentricna, ko, ti,?ma yock, boze sacuvaj... inace ja kao rodjeni beogradjanin (ziveo i odrasto i i dalje zivim) smatram te iste 'seljake' sa livade 20 puta normalnijim i nacitanijim od 90% ljudi iz beograda, razlog? e pa evo, vidis oni tamo nemaju b92 i velikog brata i vil i grejs i ostalo, nemaju ni internet, sta drugo da rade nego da citaju knjige, jel da (naravno ima i onih nepismenih i sl.) e pa samim tim ce u vecini situacija normalno rasuditi i nece se povinovati necemu sto je 'in' ako to nije normalno, moralno i sl. (sorry za odskakanje sa teme)
    Sta fali nama iz velikog grada? Hoces da kazes da ja nisam citala knjige? Ja sam citala i to bas puno. Samo su ti seljaci bili ograniceni za odredjena saznanja koja smo mi imali u gradu i zato su i ostali ograniceni sa plitkim pogledima na svet i na homoseksualnost i na sve. Mi iz grada vucemo te seljake napred, da otvore svoje poglede i horizonte, necu da kazem da smo mi koji to razumemo super rasa, a drugi nisu ali sigurno da su primitivniji i plicih shvatanja od nas koji biseksualizam kapiramo i upraznjavamo. I dalje ne vidim zasto bi se hebati sa kim god zelis bilo pogresno, bio ovog ili onog pola. A citala sam mnoge knjige o biseksualcima i homoseksualcima, pa i oni su ljudi.

A kad neki tip pocne da mi prica kako su biseksualci bolesni ja odmah ne zelim da budem sa njim jer je primitivan, a gey je ok su bas cool, mnogo su bolji :-D Slatkisi moji, mada su i ovi drugi dobri. :-D
    Poslednji put ažurirao/la Chergarka : 11.11.2006. u 21:18

Učlanjen
    11.11.2006.
    Reputaciona moć
    41

svidja mi se sto nisi u startu napljuvao gay momke,kao i svi tipichni balkanci!
    Tako je sestro i meni se to isto svidja.

Slične teme

1. Sexualnost/homosexualnost u natalnoj karti
    Autor sunshine248 u forumu Natalna astrologija
    Odgovora: 167
    Poslednja poruka: 27.01.2013., 15:28
  2. Anglikanci i Homosexualnost
    Autor ~Petar~ u forumu Politika
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 07.08.2008., 18:15
  3. da li je homosexualnost bolest?
    Autor forgotten vampire u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 133