bisexualnost-homosexualnost?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

recepcionerka

Zainteresovan član
Poruka
439
zasto se muskarci kada su dve zene u pitanju izjasnjavaju sa "to je OK!" a kada su u pitanju muskarci pljuju na njih,preziru ih i gade se!?
da li je bisexualnost-homosexualnost bolest?
sta ako jednostavno neko ima zelju da bude sa osobom suprotnog pola?
i to je neciji izbor,treba le se buniti?
 
recepcionerka:
zasto se muskarci kada su dve zene u pitanju izjasnjavaju sa "to je OK!" a kada su u pitanju muskarci pljuju na njih,preziru ih i gade se!?
da li je bisexualnost-homosexualnost bolest?
sta ako jednostavno neko ima zelju da bude sa osobom [COLOR=Black[SIZE=4]]istog [/SIZE] [/COLOR] pola?
i to je neciji izbor,treba le se buniti?
mala izmena...
 
mogla si i prvi post da izmenis al' nema veze. Podpitanje tvoje teme bi moglo glasiti zasto smo dozvolili onom moronu Gavrilovicu i delijama da rasture C.S.D i to potpuno nekaznjeno? Nemam nista protiv homo i biseksualnosti, naravno da je to stvar slobodnog izbora, koja, pogotovu kod homoseksualnih muskaraca ima jedan jako pozitivan prateci efekat...smanjuje konkurenciju.
 
Lucky Luck:
mogla si i prvi post da izmenis al' nema veze. Podpitanje tvoje teme bi moglo glasiti zasto smo dozvolili onom moronu Gavrilovicu i delijama da rasture C.S.D i to potpuno nekaznjeno? Nemam nista protiv homo i biseksualnosti, naravno da je to stvar slobodnog izbora, koja, pogotovu kod homoseksualnih muskaraca ima jedan jako pozitivan prateci efekat...smanjuje konkurenciju.

ako na to gleadsh samo u smislu konkurencije,onda je to malo nelogicno!
ako zena ne zeli tebe,to je to,nema tu konkurencije,a ako zeli frajera(mozda cak i homo jer oni danas u 90% slucajeva mnooooogoooo dobro izgledaju) nema daljeg razgovora,tebi tu ne vredi da se bunis!
 
Ovako ja gledam na to:
1.)Poremecaj od rodjenja kao 'zena u muskom telu' i obrnuto ili pogresno vaspitanje
2.)Preterana zelja za seksom pa to radis s kim stignes/perverzija(kod bi)
3.)Neki/neke postaju homoseksualci zato sto ne mogu da nadju osobu suprotnog pola(verovatno zbog ruznoce)
 
recepcionerka:
ako na to gleadsh samo u smislu konkurencije,onda je to malo nelogicno!
ako zena ne zeli tebe,to je to,nema tu konkurencije,a ako zeli frajera(mozda cak i homo jer oni danas u 90% slucajeva mnooooogoooo dobro izgledaju) nema daljeg razgovora,tebi tu ne vredi da se bunis!
na prvi pogled zvuci tako. A post i jeste malo banalno napisan. Tema je bila vise puta, vise puta sam napisao sta o tome mislim, ovaj put okrenuo na zezanje... osim ono o Gavrilovicu, zato sto me je stvarno sramota da se to kod nas desilo. Juce se desilo isto u Izraelu, tamo su bar ortodoksni Jevreji protestvovali, mislim ljudi zive po ucenjima Tore, znaju je napamet i homoseksualnost iz sveg srca i razuma smatraju za greh, a sta su htele ove nase se_ronje?
 
W.A.S.P.:
ok, nisam sad reko 'e to je bas tako' ali moras se sloziti samnom da ima i ovakvih slucajeva koje sam naveo


i ja se slazem da ima takvih slucajeva!
ako nesto mrzim mrzim transexualnost...to mi je stvarno bolesno,mrzim izfeminizirane muskarce i konjasto-muskobanjaste devojke koje nemaju zenstvenosti!
budi to sto ti je dato da budes,a voli koga hoces i tucaj se sa kim god hoces,nemoj to svima nabijati na nos!
 
recepcionerka:
i ja se slazem da ima takvih slucajeva!
ako nesto mrzim mrzim transexualnost...to mi je stvarno bolesno,mrzim izfeminizirane muskarce i konjasto-muskobanjaste devojke koje nemaju zenstvenosti!
budi to sto ti je dato da budes,a voli koga hoces i tucaj se sa kim god hoces,nemoj to svima nabijati na nos!
bravo za izjavu, secam se jednom blejim nesto i sad prica neki matorac povodom one gej parade i kaze: "vidis ti to on ide sa parolom da se j*be u dupe, sta ja sad treba da uradim da izadjem na ulicu i da kazem kako mi zena nije dala 3 meseca''?
 
I ja se pitam sta tu ljudi vide lose, kad tu nema nista lose. Ja znam da je to bolest, ali i ja sam pomalo bi a svako ko kaze da sam ja bolesna je u stvari bolestan. To samo ti primitivni balkanci ne umu da ruzumu. Ko da su sa neke poljane i livade dosli, nisu sveta videli uopste, tako da se njihova misljenja i stavovi ne mogu uzimati za merodavne. A moju drugaricu kad nece nijedan tip duze vremena onda ona nedje devojku i to nije zato sto je ona ruzna ili zato sto tipova ima vmanje pa ne moze svaka da nadje nekog normalnog jer ona u stvari i ne trazi normalne, vec zato sto ima strast. I ja isto tako imam strast, erotiku. :D
 
Chergarka:
I ja se pitam sta tu ljudi vide lose, kad tu nema nista lose. Ja znam da je to bolest, ali i ja sam pomalo bi a svako ko kaze da sam ja bolesna je u stvari bolestan. To samo ti primitivni balkanci ne umu da ruzumu. Ko da su sa neke poljane i livade dosli, nisu sveta videli uopste, tako da se njihova misljenja i stavovi ne mogu uzimati za merodavne. A moju drugaricu kad nece nijedan tip duze vremena onda ona nedje devojku i to nije zato sto je ona ruzna ili zato sto tipova ima vmanje pa ne moze svaka da nadje nekog normalnog jer ona u stvari i ne trazi normalne, vec zato sto ima strast. I ja isto tako imam strast, erotiku. :D
Dobro sekice ovo ne razumem bas najbolje "Ja znam da je to bolest, ali i ja sam pomalo bi a svako ko kaze da sam ja bolesna je u stvari bolestan." Ko je tu bre bolestan iod cega?
 
Chergarka:
I ja se pitam sta tu ljudi vide lose, kad tu nema nista lose. Ja znam da je to bolest, ali i ja sam pomalo bi a svako ko kaze da sam ja bolesna je u stvari bolestan. To samo ti primitivni balkanci ne umu da ruzumu. Ko da su sa neke poljane i livade dosli, nisu sveta videli uopste, tako da se njihova misljenja i stavovi ne mogu uzimati za merodavne. A moju drugaricu kad nece nijedan tip duze vremena onda ona nedje devojku i to nije zato sto je ona ruzna ili zato sto tipova ima vmanje pa ne moze svaka da nadje nekog normalnog jer ona u stvari i ne trazi normalne, vec zato sto ima strast. I ja isto imam strast, erotiku. :D
me ne, nisi egocentricna, ko, ti,?ma yock, boze sacuvaj... inace ja kao rodjeni beogradjanin (ziveo i odrasto i i dalje zivim) smatram te iste 'seljake' sa livade 20 puta normalnijim i nacitanijim od 90% ljudi iz beograda, razlog? e pa evo, vidis oni tamo nemaju b92 i velikog brata i vil i grejs i ostalo, nemaju ni internet, sta drugo da rade nego da citaju knjige, jel da (naravno ima i onih nepismenih i sl.) e pa samim tim ce u vecini situacija normalno rasuditi i nece se povinovati necemu sto je 'in' ako to nije normalno, moralno i sl. (sorry za odskakanje sa teme)
 
Lucky Luck:
Dobro sekice ovo ne razumem bas najbolje "Ja znam da je to bolest, ali i ja sam pomalo bi a svako ko kaze da sam ja bolesna je u stvari bolestan." Ko je tu bre bolestan iod cega?
Pa sta ti mislis ko je bolestan? Proceni sam.
Ja mislim da su balkanci bolesni jer ne mogu da razumu homoseksualizam. A gey je okej, to je stara narodna poslovica od davnina. Jer jos u srednjem veku su se pravile orgije od 5000 ljudi, a u francuskoj su zene koristile pudlice da im lizu ribice kad nije bilo nikog boljeg na usluzi. Pa ti nemoj biti primitivni i glupavi balkanac vec otvori oci i prihvati istinu i iskonsku ljudsku potrebu. :D
 
W.A.S.P.:
me ne, nisi egocentricna, ko, ti,?ma yock, boze sacuvaj... inace ja kao rodjeni beogradjanin (ziveo i odrasto i i dalje zivim) smatram te iste 'seljake' sa livade 20 puta normalnijim i nacitanijim od 90% ljudi iz beograda, razlog? e pa evo, vidis oni tamo nemaju b92 i velikog brata i vil i grejs i ostalo, nemaju ni internet, sta drugo da rade nego da citaju knjige, jel da (naravno ima i onih nepismenih i sl.) e pa samim tim ce u vecini situacija normalno rasuditi i nece se povinovati necemu sto je 'in' ako to nije normalno, moralno i sl. (sorry za odskakanje sa teme)
Sta fali nama iz velikog grada? Hoces da kazes da ja nisam citala knjige? Ja sam citala i to bas puno. Samo su ti seljaci bili ograniceni za odredjena saznanja koja smo mi imali u gradu i zato su i ostali ograniceni sa plitkim pogledima na svet i na homoseksualnost i na sve. Mi iz grada vucemo te seljake napred, da otvore svoje poglede i horizonte, necu da kazem da smo mi koji to razumemo super rasa, a drugi nisu ali sigurno da su primitivniji i plicih shvatanja od nas koji biseksualizam kapiramo i upraznjavamo. I dalje ne vidim zasto bi se hebati sa kim god zelis bilo pogresno, bio ovog ili onog pola. A citala sam mnoge knjige o biseksualcima i homoseksualcima, pa i oni su ljudi.

A kad neki tip pocne da mi prica kako su biseksualci bolesni ja odmah ne zelim da budem sa njim jer je primitivan, a gey je ok su bas cool, mnogo su bolji :-D Slatkisi moji, mada su i ovi drugi dobri. :-D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top