Telekom postpaid paketi

angel's_breath

Primećen član
Poruka
827
Da li neko ima iskustvo sa njihovom novom ponudom: Nokia ili Samsung + postpaid kartica sa cenom od 100 do 2000 din.? Kontam, postpaid je to, sigurno su pretplate velike, sto bi trebalo da bude u zavisnosti od cene paketa itd itd. Elem, privukose me dobri telefoni u ponudi tih paketa, pa mi recite ima li neko iskustvo sa istim i koliko vredi razmisljati o tome?
 
Ja sam zvala za paket BEL 100+samsung,zvali su me posle par dana i rekli da mogu da ponude samo nokiu.Odmah sam odustala,kada naručuješ paket,valjda znaju koliko mogu paketa da ponude,a ne da mi oni menjaju! Prime onoliko ponuda,koliko imaju telefona,a ne ,kada već očekuješ da ti stigne paket na kućnu adresu,oni ponude drugi model fona.Čekam da Telenor ponudi nešto,kažu da će biti dobrih telefona!
 
Ponudio je Telenor vec i ljudi uzimaju u najvece,a najveci hitovi ce sigurno biti Nokia N73 (16 000 dinara odmah sa Pro 400 paketom sa 1650 dinara pretplate mesecno i 400 minuta i poruka za dz mesecno) i SE K800 (mislim 6 000 dinara odmah i isti paket kao i za N73)!!
Pozdrav 8)
 
Ne zaboravite da se potpisuje ugovor na 2 god. kod Telekoma,a 1 god. kod Telenora,preporucujem Telekom iz iskustva i vec 2 god. sam na pretplati,POSTENI SU,telefone u Telekomu mogu da dobiju samo osobe u radnom odnosu ali verujte mi da mrzim svaki 10-ti u mesecu kratko receno OBAVEZAAAAAAAAA!!!!! Pozz!!!
 
Ja sam se konsultovao sa covekom koji radi u MTS... On umesto da mi gladi sve moguce, on mi kaze da ne uzimam... Zasto? Zato sto 2 god. minimalno morate da uzimate paket od oko 600 din. Jbg ja njega koristim i sad :) ali je to malo puno i ko zna sta ce budne za 2 god ;) a fonovi nisu vise od 100e :P tako da...
 
E,pa meni su trazili potvrdu o radnom odnosu kada je trajala akcija za mobilne za nok1110 i nok6070 i vracali su iz predstavnistva sve one koji nisu imali potvrde VERUJ MI.mozda je sada drugacije,a dok je postojao Mobtel oni su davali tel. ugovorom na 1god. Pozz!
 
SE k800 i kosta 200eura sa najskupljim paketom a u radnjama kosta 295 eura .
Telenor , za razliku od MT:S - a ne uracunava u besplatne minute ona tri F&F broja koji su na 50% popusta vec ih posebno naplacuje . Jedva sam cekao da izbace u prodaju te pakete ali su me razocarali za sva vremena . Tamo sindrom Mobtela ocigledno jos uvek vlada . Uaaaaa Telenor !!!
 
:) nemoj duze Bel1000 :) to je bash puno, ono istina jeste da imas free saobracaja krsh ja korisim bel 100 ok je ;) ali sad 1. prelazim na bel 150 a bel 1000 je bash skup i veruj mi nije bash lako potrositi free saobracaj :) bel 100 je do sad najbolji paket koji sam koristio a koristio sam bel50, bel sms i bel 100 :D
 
lord_tana:
Ja sam se konsultovao sa covekom koji radi u MTS... On umesto da mi gladi sve moguce, on mi kaze da ne uzimam... Zasto? Zato sto 2 god. minimalno morate da uzimate paket od oko 600 din. Jbg ja njega koristim i sad :) ali je to malo puno i ko zna sta ce budne za 2 god ;) a fonovi nisu vise od 100e :P tako da...
Pa ako se puno priča, onda su veliki paketi ok. Ja i snajka imamo po bar dva sata dnevno razgovora (ona možda malo manje..). I nama se isplati...
 
heheh sve dok ne stigne racun koji u roku od par dana morate da platite.
ja sam na post paid-u i ovaj mesec sam napravila racun koji mi je prosto zao da platim.
a sto se tice tih paketa (telenorovih) vise se isplati da skupis pare pa odjednom platis za telefon , nego da ti dve godine skidaju 1500 mesecno, a jos je druga rata za telefon npr.16000 sto je skoro puna cena telefona.
 
Vidite vas dvoje,uopste vi ne morate da cekate kraj meseca sa zebnjom i spremate kofere da se iseljavate ako stigne preveliki racun,nego na svakih par dana sibnite SMS na 797 sa tekstom Stanje i dobicete vas trenutni racun,na to dodate iznos pretplate koju placate (u mom slucaju za Bel100 je 660 dinara) i znate koliko ste potrosili i da li treba da stezete kais do kraja meseca!! ;)
Inace mozete slobodno i svakodnevno da proveravate stanje na racunu,imate pravo na 30 besplatnih provera mesecno,posle toga (ako ste bas freak i proveravate po 3-4-5 puta dnevno) svaku sledecu proveru placate kao obican SMS!
Pozdrav 8)
 
lord_tana:
Ja sam se konsultovao sa covekom koji radi u MTS... On umesto da mi gladi sve moguce, on mi kaze da ne uzimam... Zasto? Zato sto 2 god. minimalno morate da uzimate paket od oko 600 din. Jbg ja njega koristim i sad :) ali je to malo puno i ko zna sta ce budne za 2 god ;) a fonovi nisu vise od 100e :P tako da...

Haha, čitajte ovo i sve će Vam biti jasno...
Mislim, gde ima to da za 200 dinara uzmete novi telefon koji možda košta 5000?
Sigurni ste da su novi telefoni? A još te veže 2 godine, a za dve godine sto kaze lord može biti svašta................
 

Back
Top