Шта је Запад донео Србији
Strana 1 od 9 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 214

Tema: Шта је Запад донео Србији

Primećen član Jaguar b. p. (avatar)
    Učlanjen
    06.07.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Шта је Запад донео Србији

Kaf. Ha. Ya. Ayn. Sad.
    Морали смо да васкрснемо ову тему јер је противуставно затворена

Citat Original postavio Jerry Ropero
    To je dokaz da je zapad protiv Srba. Da nije ne bi nas bombardovao osiromasenim uranijumom, nego bi poslao svoje specijalce da roknu Milosevica. Ali ne oni su ubijali sve nase gradjane
    Да али, вреди поменути да до тог бомбардовања не би уопште ни дошло да у Београду није био онакав режим. Не видим како онда њих ослобађаш кривице ("дебарасираш" кривице, што би рекла Борка Павићевић).

Сећаш се рецимо како је Милошевић 1997. разним фазонима покушавао да издејствује нове мандате за себе који му нису припадали. Није више могао да буде председник Србије па је прешао на "председник СРЈ."

Citat Original postavio srbija do grcke
    radikali su usli u vladu jedinstva 98 i bili su 2 god u koaliciji, a odluka da se rasturi YU je doneta 80 ili 82 ne znam tacno (papa i regan)
    e, a mozda je regan predvideo da ce jednog dana na vlast u srbiji doci radikali, pa je zato YU rasturena kako bi tu posadili demokratiju?
    "Јединства," ха ха! Ушли су у владу да Милошевић не би пао случајно, да не пропустимо бомбардовање. Онда су почели да себи деле станове и аутомобиле, очекујући да буду на власти још 100 година. Кад оно прц, већ следеће године их најурили. Али такав је живот, пун недаћа и неприлика...

Пази, Југославија није могла да остане ако нпр. Словенија није хтела да буде у њој, јел тако. А они су око 1991. гласали за независност, и то није због "папе и Регана" него су се слободно изјаснили.
    И не треба да гледаш на промену политичких граница као на неки свој лични губитак; опстанци и нестанци разних Југославија тебе уопште не тангирају.

LaciBG, немој да падаш на све приче о тим уранијумима и томе слично, много тога је политички офарбано. Погледај рецимо тај сајт из својих линкова, Antic.org, то је неки про-радикалски папан. Не можемо таквима да верујемо

Poznat _Milanche_ (avatar)
    Učlanjen
    25.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Podrazumevano Re: Шта је Запад донео Србији

Citat Original postavio Jaguar b. p.
    Пази, Југославија није могла да остане ако нпр. Словенија није хтела да буде у њој, јел тако. А они су око 1991. гласали за независност, и то није због "папе и Регана" него су се слободно изјаснили.
    И не треба да гледаш на промену политичких граница као на неки свој лични губитак; опстанци и нестанци разних Југославија тебе уопште не тангирају.
    ma nasi narodi su zarko zeleli da ostanu u Jugoslaviji ali eto taj papa...****** vas Jugoslavija.Ceznete i dalje za njom ali sta mozete kriv nije voda...Ta zemlja je mogla da opstane samo ako je odrzavana silom kako to ne razumete...nije bila nesto sto je prirodno....

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

lepo sam napisao ali je moderator smatrao da treba da budemo nojevi. zracenje na kosovu u mnogim zonama do pre godinu dana je bilo izuzetno visoko. jako puno ima malignih oboljenja među siptarima. napisao sam i da u pancevu posle velikih kisa jos uvek ponegde izađe bela pena od amonijaka iz azotare koja je srusena. u YBC koji je preko puta kineske ambasade, pitao sam kolegu milancheta da li zna koliko ima malignih oboljenja među stanarima? deca su najugrozenija. nikada nije bilo vise tih oboljenja kod skolske dece nego sada. i sta sad? jel za to kriv seselj?, milošević? toma nikolic? djindjic? ili oni koji su srucili tone bombi i izivljavali se kao idioti?

Učlanjen
    25.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Citat Original postavio marlon
    lepo sam napisao ali je moderator smatrao da treba da budemo nojevi.zracenje na kosovu u mnogim zonam do pre godinu dan je blo izuzetno visoko. jako puno ima malignih oboljenja među siptarima. napisao sam i da u pancevu posle velikih kisa jos uvek ponegde izađe bela pena od amonijaka iz azotare. u YBC koji je preko puta kineske ambasade, pitao sam kolegu milancheta da li zna koliko ima malignih oboljenja među stanarima? deca su najugrozenija. nikada nije bilo vise tih oboljenja kod skolske dece nego sada. i sta sad jel za rto kriv seselj?, milošević? toma nikolic? djindjic? ili oni koji su srucili tone bombi i izivljavali se kao idioti?
    vidi ja ne sporim ni malo oko povecanja obolenja kao posledica bombarodvanja i da su velike sile zlikovci...to se ja slazem.
    Ali sve se to ne bi dogodilo da mi nismo ovde imali zlikovce koji su bili u stanju da dovedu sopstveni narod u takvu situaciju zarad svojih interesa koji su se ogledali u ostanku na vlasti...

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

guarana...pice koje piju mladi i sa kojim unistavaju organizam. pitajte radnike u aranđelovcu, šta je nacrtano na jednom od koncentrata koji se rastvara i od cega se pravi taj otrov. mrtvacka glava. jos jedan izum zapada... i to se reklamira bilboardima u zemlji. i placaju se komisuje da potpisu da je sve ok i da je zdravo .... pitajte bilo kog coveka koji radikao hemicar, da vam napravi test sa guaranom, ja o tome necu pricati.

Buduća legenda jomini (avatar)
    Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

I cigarete... I alkohol...

Učlanjen
    25.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

guarana...pice koje piju mladi i sa kojim unistavaju organizam. pitajte radnike u aranđelovcu, šta je nacrtano na jednom od koncentrata koji se rastvara i od cega se pravi taj otrov. mrtvacka glava. jos jedan izum zapada... i to se reklamira bilboardima u zemlji. i placaju se komisuje da potpisu da je sve ok i da je zdravo .... pitajte bilo kog coveka koji radikao hemicar, da vam napravi test sa guaranom, ja o tome necu pricati.
    a kakve sad to veze ima sa mojim postom?

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio _Milanche_
    vidi ja ne sporim ni malo oko povecanja obolenja kao posledica bombarodvanja i da su velike sile zlikovci...to se ja slazem.
    Ali sve se to ne bi dogodilo da mi nismo ovde imali zlikovce koji su bili u stanju da dovedu sopstveni narod u takvu situaciju zarad svojih interesa koji su se ogledali u ostanku na vlasti...
    milanche, mogao je da bude sveti petar na vlasti, isto bi bilo. jel' bio djika na vlasti? jeste. Sta je rekao, mesec dana pred smrt na aerodromu u formalnom i neformalnom razgovoru? da su nas izdali, da su sve obecavali i da su ga pšrevarili. što pre shvatiš politiku zapada prema nam, razumeces danasnji svet. govorim o politici, a ne o mtv, roku, kolima, friziderima, petoj aveniji ili ljudima... da li me shvatas?

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

i kazes milanche malo oko povecanja..koliko je to malo? imas novine bre. procitaj. koliko je to malo?

Učlanjen
    25.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

milanche, mogao je da bude sveti petar na vlasti, isto bi bilo. jel' bio djika na vlasti? jeste. Sta je rekao, mesec dana pred smrt na aerodromu u formalnom i neformalnom razgovoru? da su nas izdali, da su sve obecavali i da su ga pšrevarili. što pre shvatiš politiku zapada prema nam, razumeces danasnji svet. govorim o politici, a ne o mtv, roku, kolima, friziderima, petoj aveniji ili ljudima... da li me shvatas?
    vidis nisi u pravu ne bi bilo bombardovanja da je bila normalna vlast...pazi kao sto se vrlo bezaleno zavrsio sukob na jugu Srbije tako bi i Kosovo da je bilo pameti...sigurno je da su to zajebani igraci ali da se sa njima moze sto jel pokazuju vlasti od 5. oktobra...ako ti stvarno ne uvidjas da je sad dosta drugacije onda ******...

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

a kakve sad to veze ima sa mojim postom?
    sta je zapad doneo srbiji? to je tema, zar ne? nije doneo guchu i šljivovicu jel' tako?

Učlanjen
    25.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

i kazes milanche malo oko povecanja..koliko je to malo? imas novine bre. procitaj. koliko je to malo?
    ne vladam podacima ali kazem da ima sigurno da ima...ne znam koliko....

Učlanjen
    25.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

sta je zapad doneo srbiji? to je tema, zar ne? nije doneo guchu i šljivovicu jel' tako?
    imas i dobrih i losih stvari koje je doneo...ali bez njega se ne moze ziveti moderan zivot...

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

vidis nisi u pravu ne bi bilo bombardovanja da je bila normalna vlast...pazi kao sto se vrlo bezaleno zavrsio sukob na jugu Srbije tako bi i Kosovo da je bilo pameti...sigurno je da su to zajebani igraci ali da se sa njima moze sto jel pokazuju vlasti od 5. oktobra...ako ti stvarno ne uvidjas da je sad dosta drugacije onda ******...
    ne znam sta da ti kazem na ovo. mlad si, pa te razumem. ajde samo da te pitam jedno pitanje? da li ti mislis da velike sile nisu imale ucesca u ovom ratu? da ga nisu planirale, vec da je to delo slobe i tuđmana i alije? samo kratko molim te. da ili ne ?

Elita
    Učlanjen
    16.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

...bas me zanima da li su Japanci ikad okrivili onog svog cara za bacene bombe na Hirosimu i Nagasaki
    ...a Milance ko Milance

Primećen član Jaguar b. p. (avatar)
    Učlanjen
    06.07.2005.
    Reputaciona moć
    0

Нико се није "иживљавао," него сте им дали повод да вас нападну тако што сте изабрали недемократску влас', "људе" као што су Томислав Николић.

Да није било СПС-СРС режима, ни до чега наведеног не би дошло.
    Видите да је данас под демократском владом незамисливо да Нато нападне Србију

Učlanjen
    25.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

ne znam sta da ti kazem na ovo. mlad si, pa te razumem. ajde samo da te pitam jedno pitanje? da li ti mislis da velike sile nisu imale ucesca u ovom ratu? da ga nisu planirale, vec da je to delo slobe i tuđmana i alije? samo kratko molim te. da ili ne ?
    imale su ali ne u toj meri u kojoj ti mislis da jesu.
    Jugoslavija se morala raspasti i sa i bez njih ali oni su uticali na razvoj dogadjaja...tu dolazimo do krivice nasih vlasti koje nisu znale da se pozicioniraju u novoj podeli sveta...

Učlanjen
    25.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Citat Original postavio Andreavk
    ...bas me zanima da li su Japanci ikad okrivili onog svog cara za bacene bombe na Hirosimu i Nagasaki
    ...a Milance ko Milance
    nisu cara jer car nije imao nikavu vlast ali jesu svog tadanjeg premijera...
    Kao i nemci naciste...i Hitlera...za egzodus koji su prosle 45.

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

kako su uticali?... i šta mislis da ja mislim u vezi toga?

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

offtopic... jomini jel' fali nesto temi? jel' mora da se zaključa?

Učlanjen
    25.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

kako su uticali?... i šta mislis da ja mislim u vezi toga?
    Uticali su tako jer su davali podrsku nekim stranama u ratu ali zbog tavog njihovog odnosta u velikoj meri su krive i nase tadnje vlasti.
    Ti mislis da su sve to zakuvali Amerikanci ili ne znam ko i da njih nije bilo mi bi ziveli mirno i u slozi...mislim mozda ne mislis bas tako ali nesto slicno...

Buduća legenda jomini (avatar)
    Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Sada ne.

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Uticali su tako jer su davali podrsku nekim stranama u ratu ali zbog tavog njihovog odnosta u velikoj meri su krive i nase tadnje vlasti.
    Ti mislis da su sve to zakuvali Amerikanci ili ne znam ko i da njih nije bilo mi bi ziveli mirno i u slozi...mislim mozda ne mislis bas tako ali nesto slicno...
    Ja verujem da bi ziveli mirno i u slozi ti stvarno ..: jel ti citas istoriju? kakva sloga? o čemu pričaš? jel' znaš koliko ima muške dece u banja luci npr u odnosu na žensku? jel' znas kad je prvi vojnik srpske nacionalisti iz tih krajeva krenuo u vojsku posle drugog svetskog rata?... zbog jasenovca

Učlanjen
    25.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Ja verujem da bi ziveli mirno i u slozi ti stvarno ..: jel ti citas istoriju? kakva sloga? o čemu pričaš? jel' znaš koliko ima muške dece u banja luci npr u odnosu na žensku? jel' znas kad je prvi vojnik srpske nacionalisti iz tih krajeva krenuo u vojsku posle drugog svetskog rata?... zbog jasenovca
    ok onda slazemo da rat nisu izavale velike sile nego nasi narordi zedni krvi i teritorija?

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ne vredi...lepo rece ona andrea...tebi da bace atomsku bombu sad na glavu i dok goris ti ces da psujes kostunicu odo da spavam... do sutra.

Strana 1 od 9 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Slične teme

1. Запад био и остао антисрпски
    Autor Teodosije u forumu Politika
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 20.02.2009., 23:54
  2. Odgovora: 86
    Poslednja poruka: 28.04.2008., 11:00
  3. ЗАШТО ЋЕ ПРОПАСТИ ЗАПАД...
    Autor Strela u forumu Politika
    Odgovora: 13