Zašto izbore raspisuje Tadić?
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Zašto izbore raspisuje Tadić?

Zainteresovan član Mit dunavskih rusalki (avatar)
    Učlanjen
    19.10.2006.
    Reputaciona moć
    45

Podrazumevano Zašto izbore raspisuje Tadić?

Према његовој оцени (Борис Тадић), седница Скупштине у ноћи између четвртка и петка показала да је Србији потребан један сасвим другачији парламент, у којем мора да се успостави потпуно другачија одговорност. Ова констатација је рабљена током свих година тзв српског парламентаризма по његовом наводном васпостаљању након периода титоистичке диктатуре, и вазда смо имали исти, дакле титоистички концепт парламента, страначки, безглави, беразумни и корумпирани, овако или онако, све једно.
    Његова констатација да је став контакт групе донет, вероватно је истинит и ја му не бих ништа нити додао нити одузео.
    Међутим, ако је све то тако, ако ми идемо на изборе, онда мени мало тога може да буде јасно а, Бога ми, и разчложно и логично.
    Како чланице Контакт групе буду међусобно буду изтрговале (читај Русија и Америка) око Јужне осетије, на пример, и других неких стратешких интереса, а послењ избора у Србији, они који буду освојили власт, мораће да ваде кестенје из ватре и да преузму терет одговорности за оно што је неминовно, пред народом и историјо. Ја нешто не видим политичку снагу која би тај терет могла да прими на своја плећа. Нема ни политичке личности са интегритетом која би могла да артикулише одговорну политичку платформу. Све остало је земља и вода, односно каљуга!
    И шта се намеће као вероватно могуо закључак. Ја видим две опције: Прво, или сви верује у чудо, а чуда се као што је опште познато ретко догађају, бар не у Србији, још од времена Тарабића, или, друго, сви који излазе на стартне парламентарне позиције рачунају на власт којом ће неумитност моћи добро уновчити, најскуплјим потписом у историји цивилизације.
    Некако, интуитивно ваљда, више ведрујем у ово друго.

Подпитањ, колика је цена потписа, хајде да лицитирамо!

Aktivan član
    Učlanjen
    29.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano Re: Zašto izbore raspisuje Tadić?

Mnogo ti je tuzna i ruzna ova tema... mada sasvim moguca buducnost, ne zelim da mislim o tome, ne zelim da licitiram. Ali u stvari, u niskost politicara jedino ne treba sumnjati... prodali bi i za male pare, a za velike ce se i slikati u raznim pozama.
    I kick butt for fun!

Domaćin bobanap (avatar)
    Učlanjen
    17.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    79

ne zelim da mislim o tome, ne zelim da licitiram
    .................................................. ........................

uvek se kasnilo sa razmisljanjem...ali na vreme stizalo na izborna mesta...????????

Domaćin opanak (avatar)
    Učlanjen
    08.01.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    60
    Reputaciona moć
    76

Билборди у Бг и околини од ДС:
    "ЖИВОТ ЈЕ САМО ЈЕДАН".........ЗЂ...цитат визионара покој му душе.............
    Рупа у саксији се открива из дана у дан........шта се са тиме говори..................

Г-дин Тадић са ДС и г-дин Динкић са Г-17 па још плус..а то плус се осетило и те како.....ходају од синоћ руку под руку.....Чеда им је позадинско обезбеђење......нормално уз подршку Кораћа и осталих из логистике...............бем ....има ко ће и да схвати.........................
    Poslednji put ažurirao/la opanak : 10.11.2006. u 16:44

Slične teme

1. TADIĆ SE SPREMA ZA NOVE IZBORE?!
    Autor Alekasandar3 u forumu Politika
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 29.12.2008., 03:46
  2. Zasto Tadic nije prisustvovao??
    Autor The Gunslinger u forumu Politika
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 28.06.2008., 20:02
  3. Zašto je Tadić otkačio Đelića?
    Autor Markowac u forumu Politika
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 21.06.2008., 22:07
  4. Tadić da raspiše izbore!
    Autor Polly Jean u forumu Politika
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 08.05.2007., 23:00
  5. Udruzenje letofila raspisuje predsednicke izbore!!!
    Autor Shinoda u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 74
    Poslednja poruka: 17.10.2004., 01:03

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •