Usvojen ustavni zakon

urospo

Iskusan
Poruka
5.289
Usvojen Ustavni zakon

Beograd -- Poslanici Skupštine Srbije usvojili su Ustavni zakon koji stupa na snagu odmah. Tadić treba da raspiše parlamentarne izbore za 21. 1. 2007.

Predlog Ustavnog zakona predviđa da se parlamentarni izbori održe najranije za 60, a najkasnije za 120 dana. Prihvaćen je amandman kojim se prvobitni rok za održavanje parlamentarnih izbora sa 45 pomera na 60 dana. U tekstu zakona ostala je prvobitna odredba da se predsednički, pokrajinski i lokalni izbori održe najkasnije do kraja 2007.

eusa_clap.gif


Usvojen ustavni zakon, Srbija je pobedila.
Napravljen je kompromis, sve je podredjeno drzavnim interesima, neka ovo bude pocetak stabilnog politickog zivota u Srbiji, sto bi omogucilo dalji razvoj i napredak zemlje.



20060706_318-ItemID-14046-lrg.jpg
 
A gey 17 mora da se po necemu istice jer je cenzus tanak pa moraju da udaraju kontru da se isticu a konj Tadic se opet ukopao i navukao je Cedi jos par procenata glasova i sada ne moraju da brinu za cenzus.Mislim d bi koalicija gey17 i SPO mogli da zajedno udju u skustinu jer su kao stranke desnog centra relativo bliski al ko zna.
 
Jesta tadic me malko razocharao......Kad sam sinoc gledao, a necu da zvuchim zlurado, ostvareno je ''apsolutno jedinstvo'':shock:........Ds odustala od izbora pre nove godine, od istovremenih predsednichkih i parlamentarnih, ma od svega...... :sad: :sad: :sad:
 
lepo reče aca sinoć demokratama.... rekli ste da ćemo u eu 2003... pa kad je došla 2003, onda je bilo ući ćemo u 2007, pa sad priče kako ćemo 2012 :) jadni oni kad radikali moraju da ih uce da ne daju nesuvisla obecanja koja naravno nikad nece biti ispunjena.
 

Back
Top