ZASHTO???

livija

Veoma poznat
Poruka
12.265
nema nikog? :shock: gde su svi??? da se odmah jave.....
imam nevidjen problem.... moram da uchim a ne mogu da se koncentrishem.... :-?
nekako sam nervozna.... stalno se raspravljam na psihologiji....
kako mrzim sitne stresne situacije bez nekog posebnog uzroka... chista nervoza....
ne.. trema....
ko josh ima tremu? skroz je bzvz.... samo je neprijatno..... i zashto? chitava stvar je totalno suluda.....
 
Sta ce ti neko livija ..... najlepshe je biti sam .... ja sam odavno shkolu batalio tako da nemam tremu ... moj savet : drmni jedno 2 rakijice i videcesh kako trema vishe ne postoji
 
mene je majka uchila....kad imam tremu,npr pred nekim odgovaram gradivo ili sl.,zamislim profesora ili one oko mene kao svinje i krave,koje samo mucu i grokcu......jednostavno se iskljucis i sve odjebes oko sebe........ 8)
i skoncentrishes se na sebe...
 
ma nije to ta trema... pre tremor....
ceo dan sam presedela pred compom... a nisam spavala juche.... pa sam malo zakazala.... prebukirala sam se shtreberisanjem... i nocjas i danas.... :D
nishta shto shetnja + tush + cigarishke ne mogu da odstrane... :lol:
 
hehe... e ja tebe naprosto obozhavam :D
malochas zatvorili NY 100 da odvuq jelq do rockfeller center-a.... drvo se grana preko tri trake... :shock:
zamisli ovu jelq u onoj velichini :D
 
imash tremu,chudno,ja te bash zamishljam kao osobu kojoj se je jebbe nizashta.........a shto se raspravljash na psilogiji....da niste mozhda uchili teoriju koju su zapocheli elejci,kako je sve atom i velika praznina.... :-D .....to mozhe malo da poremeti nash mehanichki nachin razmishljanja.... :???:
 
livija:
ma nije to ta trema... pre tremor....
ceo dan sam presedela pred compom... a nisam spavala juche.... pa sam malo zakazala.... prebukirala sam se shtreberisanjem... i nocjas i danas.... :D
nishta shto shetnja + tush + cigarishke ne mogu da odstrane... :lol:

No,no, koliko se ja secam, ti ne smes cigariske da koristis...ili ? Elem, od 3 jutros si verovatno sve to sredila, i sad pavas...:)...e, verovatne ce i san da bude deo dobitne kombinacije- shtnja+tuch+san...
 
Evo ja ću biti malo ozbiljnija .Šta kod mene pali u takvim situacijama probam sa vežbama relaksacije ili joge...
ako to ne upali ,duks patike flašica vode i na trčanje oko naselja...
a trema.....stari dobri sistem pravilnog disanja brojiš 3 udah 4 izdah....i sve je pod kontrolom...
c006.gif
 
livija:
nema nikog? :shock: gde su svi??? da se odmah jave.....
imam nevidjen problem.... moram da uchim a ne mogu da se koncentrishem.... :-?
nekako sam nervozna.... stalno se raspravljam na psihologiji....
kako mrzim sitne stresne situacije bez nekog posebnog uzroka... chista nervoza....
ne.. trema....
ko josh ima tremu? skroz je bzvz.... samo je neprijatno..... i zashto? chitava stvar je totalno suluda.....
sedi, odmori, popi pivo.
 
kad sam imala prvi ispit dodje asistent koji je sa mog smera i kao da nas uteshi, kaze, trema, nikad je se necete osloboditi, zadnji ispit koji je polagao, pa noc pred isti sanjao je da su ga pitali oslobodioce noba
 

Back
Top